אישה יפה4

המפתח לפנים מושלמות

אידיאל היופי הוא מושג המשתנה מעת לעת אך הבסיס היה ועודנו, יחס מושלם וסימטרי בין שני חלקי הפנים. ממחקרים עולה כי יופיין של הפנים עולה ככל שהמראה סימטרי ופרופורציונאלי. פנים סימטריות מייצרות מראה אטרקטיבי ומושכות אינטרקציה. ניתן למצוא את ההרמוניה המושלמת הזו אצל הזמרת שאניה טווין אשר פניה נמדדו גאומטרית במחקר באוניברסיטת טורנטו, והמסקנהה  היא כי פניה של טווין מושלמות.

מהו הסוד לסימטריה והרמוניה בין איברי הפנים? והאם ניתן לתקן מראה לא סימטרי?

אודות לטכנולוגיה, השיטות והטיפולים המתקדמים ברפואה האסתטית, גם אם לא ניחנת בתווי פנים סימטריים, תוכלי להקנות לפנייך מראה סימטרי בעזרת טיפולים אסתטיים שונים; החל מהזרקות בוטוקס וחומרי מילוי ועד לפרוצדורות להרמת גבות ומתיחת פנים.

כך למשל הגבות, צורתן ומיקומן מהווים גורם משמעותי ליצירת מראה סימטרי. שכן, מראה הגבות משפיע על מראה העיניים והמצח לעיתים גם על שאר אזורי הפנים. במקרה של נפילה באזור העיניים, ניתן לתקן את המראה הנפול בעזרת הרמת גבות אשר תעניק מראה יותר קשתי ומעוצב לגבות עצמן.

בנוסף, על מנת לקבל סימטריה באזור העיניים, המרחק בין העפעף העליון לגבה צריך להיות חצי אינץ' והפינה החיצונית של העין צריכה להיות מעוקלת כלפי מעלה. ניתן לראות את זה אצל הדוגמנית קייט מוס. עיניים שקועות ונפולות ניתן לתקן על ידי הרמת עפעפיים, אשר תעניק מראה מורם יותר גם באזור הלחיים ותמנע את המראה העייף שעפעפיים נפולות מייצרות בעיניים.

באשר לעצמות הלחיים, כאשר הן שטוחות וחסרות הגדרה הפנים עלולות לקבל מראה גברי וחסר גוון. הוספת נפח ללחיים על ידי מילוי של שומן בחלקן העליון, ירים את הלחיים ויעניק להן מראה אסתטי, מלא וחי. הרמת לחיים תעניק מראה מורם גם לאזור הלסת. כריסטי בריקלי היא דוגמה נפלאה לאישה בעלת נפח יפה באזור הלחיים, שמעניק חיות ואור ונותן מראה סימטרי לכל הפנים.

ומה באשר לשיניים? גם לשיניים אימפקט על מראה הפנים, הרי מי לא ירצה חיוך של מיליון דולר? שיניים לבנות בעלות מראה אסתטי, יגרמו לכם לחייך יותר. כאשר מדובר באנשים להם חסרה שן אחת או יותר, הפתרון הטוב ביותר בעבורם הוא השתלות שיניים. השתלים הם בעלי מראה טבעי, דומים לשיניים המקוריות. בנוסף, שתלים איכותיים ישמשו אתכם למשך שנים רבות. בדיוק כפי שאנו דואגים לשימור ושיקום מראה הפנים, גם שימור הפה הוא בעל חשיבות עליונה. כאן כדאי להזכיר, בכדי לבצע את הפרוצדורה, נדרש רופא מומחה בתחום, בעל ניסיון והכשרה מתאימה, שהרי אין לכך מחיר, בסופו של דבר מדובר בחיוך שלכם.

על מנת להגיע להרמוניה בין כל חלקי הפנים, על הסנטר, האף והשפתיים להיות במרחק סביר זה מזה, לא קרובים ולא רחוקים מדי. תיקון של הסנטר יכול לסייע באזור השפתיים ולגרום לאף להראות קטן או גדול יותר בפרופורציה הנדרשת. הסנטר המושלם יראה מעט קעור וממוקם תחת השפה התחתונה.

האף נמצא בדיוק באמצע הפנים ועל כן יש לו חשיבות גדולה בכל הנוגע לסימטריה. אף ארוך מדי עלול להראות נפול ולהשפיע על מראה הלחיים שעלולות להראות קטנות מדי ולייצר אי סימטריה, במקרה שכזה יש להרים את האף מקצהו על מנת לייצר סימטריה בשאר חלקי הפנים. מישל פייפר ואליזבת הארלי משמשות דוגמא לאף מושלם מבחינת פרופורציות ומיקום ביחס לעצמו ולשאר הפנים.

עיצוב ובניית קו הלסת יכולים גם הם לסייע ולהעניק פרופורציה לאזור האף. כדי להשיג לסת מסותתת כפי שניתן לראות אצל שריל הקול ניתן לבצע הזרקת בוטוקס מתחת לקו הלסת כדי למנוע משרירי הצוואר להתכווץ ולמשוך את הלסת כלפי מטה.

עכשיו את יודעת שגם לך כמו לשאניה טווין יכולות להיות פנים מושלמות בעלות מראה סימטרי בעזרת טיפולים אסתטיים שונים. אנו ב L.A FACE מציעים לך את מיטב הדרמטולוגים והפלסטיקאים ואת השיטות והטיפולים המתקדמים ביותר ברפואה האסתטית.

לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון חינם וללא מחויבות מצידך, צרי קשר בטלפון 03-67838 או לחצי כאן להשארת פרטי התקשרות.

נגישות