המדריך לזיהוי סוג העור

 

תוכנית האנטי אייג'ינג המושלמת לשמירה על עור פנים מתוח וקורן הינה אינדיבידואלית ותלויה באופן מהותי גם בסוג העור. על מנת שתוכלי לזהות את סוג עורך הכנו עבורך את המדריך לזיהוי סוג העור שכן הטיפול היומיומי מופקד בידייך.

עור רגיל

עור רגיל הינו מאוזן מטבעו, הוא אינו סובל מעודף או חוסר שומן, מיובש או לחות מוגברים.

על מנת לשמר את האיזון של עור פנים רגיל במרקמו האחיד והנעים לאורך זמן יש להקפיד על ניקיון יומיומי והגנה בעזרת קרמים עדינים.

עור יבש

היובש בעור נובע מכך שבלוטות החלב לא מפרישות די חלב לשימון העור. לרוב מדובר בעור דק מאוד בעל נקבוביות כמעט סגורות לגמרי, כתוצאה העור נראה מקומט ונוטה להזדקן ולהתבלות יחסית מוקדם. מצבי קיצון של מזג האוויר, רוח, מזגן או פעולה פשוטה של שטיפת פנים עלולה להביא עור יבש להתקלף.

על מנת לטפל בעור יבש מומלץ לרחוץ את הפנים במים מינרלים בטמפרטורת החדר, חשוב להמנע משימוש במטליות רחצה ומגבות מחוספסות,אחת לשבוע יש לעשות פילינג ביתי ולאחריו מסכת הזנה.  לפני מריחת איפור מומלץ למרוח סרום שיעניק הזנה לעור במהלך היום וקרם הגנה עתיר לחות.

סוג העור שלך

עור שמן

עור שמן נוצר מפעילות יתר של בלוטות החלב, הוא נפוץ ביותר אצל בני נוער ומאפיין בין השאר גם מצבים של חוסר איזון הורמונאלי על כן ניתן לזהותו  אצל נשים בהיריון או לאחר גיל המעבר. עור שמן יהיה מבריק ועבה, נוטה לפצעונים ולנקבוביות פעורות הפוגעות במרקם האחיד של העור.

על מנת לטפל בעור שמן מומלץ לרחוץ במים חמים וסבון עד שלוש פעמים ביום  כדי להמנע מסתימת נקבוביות ולהשתמש במסכות מטהרות ולא מייבשות וקרם לחות ללא שומן.

 

עור מעורב

עור מעורב בדרך כלל יהיה שומני באזור הסנטר האף והמצח ויבש או רגיל באזור הלחיים. בעלי עור מעורב יחוו את התופעות שציונו בכל אזור בפנים בהתאם לסוג העור ועל כן הטיפול אינו פשוט.

על מנת לטפל בעור מעורב יש לשמור על ניקיון העור. תוספת לחות ומשחה מרגיעה באזור השומני בעיקר הינם הכרחיים.

 

טיפול על בסיס יומיומי בהתאם לסוג העור הינו הכרחי אך אינו מהווה תחליף לטיפול דרמטולוגי, דרמטולוג מומחה ידע לזהות את סוג העור ולתת טיפול מקצועי עמוק ונכון מלווה בטיפים נוספים על מנת לשמר את העור במצב הטוב ביותר, יפה, צעיר וזוהר.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם את הכתבות על – מועדים לפורענות – אזורים בעייתיים בעור הפנים,   
מיצים טריים ושיקים בריאים בבית לעור פנים מושלם- DO IT YOURSELF  

 

 

לפרטים מלאים על הטיפולים בקליניקת L.A.FACE אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בטופס ולקבל מענה מהיר 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


נגישות