טיפול בעור הפנים, אופנה בכל עונה.

 

בכל עונה אנו מסדרים את הארון מחדש כך שהבגדים המתאימים למזג האוויר יהיו זמינים, חלקנו מחליפים גוון בשיער, לק בציפורניים ואת הגוונים של האיפור בהתאם לצו האופנה העונתי, גם הרוטינה של טיפול בעור הפנים צריכה להשתנות ולהתחדש בהתאם לעונה ולמזג האוויר שכן חילופי מזג האוויר עלולים לגרום לבעיות רבות בעור. בימים אלו שבבוקר ובערב מתחיל להיות קר אך בשעות היום עדיין זורחת השמש חשוב להיות קשובים במיוחד לצרכים של עור הפנים על כן סידרנו עבורכם את המלתחה של עור הפנים בהתאם לעונות השנה. 

קיץ

  1. מוצרי לחות – בחודשים החמים של השנה הלחות עולה ולכן העור נוטה להתייבש

חשוב לבחור מוצרים קלילים על בסיס ג'ל או קרם לחות, אשר יספקו לעור לחות על פני השטח. מוצרים המכילים סרום נוזלי ושמן פנים קל ימנעו מהעור מצב של סתימת נקבוביות ומראה שומני. ניתן גם לקבל המלצות על טיפולים שונים בביקור אצל קוסמטיקאיות

  1. ג'ל לפנים– עור הפנים נוטה לשמנוניות יתר ופצעי אקנה במזג אוויר חם. השכיחות הגבוהה של אלכוהול במוצרים אלו משאירה פחות שמנוניות בעור מחומרי טיהור וניקוי אחרים. לג'ל יש אפקט מקרר והוא מעניק לעור תחושת רעננות.
  2. פילינג – בקיץ העור נוטה להזיע יותר לכן יש להגביר את השימוש במוצרי פילינג קלילים על מנת לסייע לעור להפטר מהשמנוניות והעור המת.

חורף

  1. מוצרי לחות – בחודשים הקרים של השנה עולה רמת היובש בעור בעקבות מזג האוויר ובעקבות התנורים וההסקות המחממים את הבתים באופן מלכותי ומייבשים את האוויר.

מומלץ להשתמש בקרם לחות סמיך וכבד מוצרים עשירים בגורמי לחות טבעיים כשמן שיאה וסויה יסייעו רבות לעור יבש.

  1. שמן או חלב פנים– מזג אוויר קר מאט את יצור השומן הטבעי ומפחית את חומצות החלב המופרשות לעור. בחירה בשמן מטהר או חלב פנים תאפשר ריכוך ולחות של העור. חשוב להמנע מכל מוצר שמכיל אלכוהול זה עלול לייבש את העור.
  2. פילינג– כאמור העור במהלך החורף מאבד לחות מהר יותר על כן מומלץ להשתמש במוצרי פילינג קלילים בתדירות נמוכה שכן שימוש יתר יגרום לגירוי בעור. מומלץ להשתמש בפילינג עשיר בחלבונים אשר יספק לחות לעור.

סתיו

מומלץ להשתמש בקרם לחות על מנת לשמור על המרקם העדין של העור, קרם לחות ישמש הגנה לעור מתופעות הטבע המשפיעות עליו בעונה זו.

אביב

  מומלץ להשתמש בג'לים מטהרים לשטיפה ולהמנע ממוצרי טיפוח כבדים.

קיץ, חורף, סתיו, אביב

פילינג דרמטולוגי- טיפול פילינג מקצועי על ידי דרמטולוג מומחה מאפשר התאמה אישית של עומק ועוצמה לעור הפנים. לאחר פילינג בחורף חשוב להגן על הפנים מפני הרוח והקור   ובקיץ מקרני השמש, צעיף יפה ושיקי או כובע רחב שוליים  יעניקו לכם מראה טרנדי לשמירה על עור הפנים והצוואר.
פילינג דרמטולוגי לחידוש והצערת עור הפנים. תמיד באופנה בכל עונה. 

 

 

אל.איי פייס, המרכז הבין-לאומי לטיפולי יופי, מגיש לך עולם בו טיפול או ניתוח הופכים לחוויה חלומית ולמסע של צמיחה ושיפור עצמי. 
מוזמנות למלא פרטים לקבוע פגישת ייעוץ ואבחון חינם לטיפול פילינג דרמטולוגי.

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


נגישות