מתיחת פנים בהרדמה מקומית פייסליפט ומתיחת צוואר בקלניקת LA FACE

פייסליפט מלא

מתיחת פנים בהרדמה מקומית בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם

פייסליפט היא המילה הנכונה המתארת את הפרוצדורה הרפואית של פיסול או הרמת פנים. זוהי פרוצדורה רפואית לתיקון סימני הזדקנות הבאים לידי ביטוי בנפילת הפנים. יש להבדיל בין פיסול פנים שהוא החדרת חומצה היאלורונית שאבדה לעור עם השנים, ובין הרמת פנים שהיא פרוצדורה רפואית שמחזירה את המראה הצעיר לפנים ולצוואר.

הרמת פנים מבוצעת בדרך כלל בשילוב עם הרמת מצח והרמת עפעפיים, אך הדבר משתנה ותלוי בהמלצת הרופא המנתח ובהתאם למצב הנפילה של הפנים. 

הפרוצדורות הרפואיות מתבצעות בקליניקה המפנקת שלנו – הפועלת באישור משרד הבריאות וכוללת את שני חלקי הפנים. החלק התחתון שכולל קו לסת וצוואר והחלק העליון של הפנים שכולל הרמת גבות והרמת מצח. הפעולה המבוצעת בפרוצדורה הרפואית היא הרמת ומתיחת השרירים ולאחר מכן הידוק העור לשריר המתוח והורדת עודפי העור. 

הפרוצדורות נערכות בהרדמה מקומית בלבד והן אינן כרוכות בביקור בבתי חולים או בניתוח ממושך והרדמה מלאה – על כלל החששות והסיכונים המתלווים אליהם.

התוצאה האופטימלית ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן ישנה התייצבות, לאחר מכן הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן והתוצאות ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות. שמירה על הבעת פנים טבעית עושה את כל ההבדל בין רופא לרופא מומחה.

התוצאה היא פנים יפות ומורמות, העור ניראה מתוח יותר הקמטים מטשטשים ולאחר מתיחת הפנים הם נראים רכים יותר.

בקליניקת L.A.FACE הייעוץ עם הרופא נעשה ללא עלות והתחייבות, כך שכל אחת שמתעניינת בהליך של מתיחת פנים מוזמנת להגיע לקליניקה ולקבל ייעוץ פרטני .

בקליניקת L.A.FACE הפרוצדורות הרפואיות מתבצעות בהרדמה מקומית בלבד ובאישור מלא של משרד הבריאות. בקליניקה מתבצעת בכל פעם פרוצדורה רפואית אחת בלבד כך שכל תשומת הלב מוקדשת לאדם אחד בלבד.

בואי לעשות מתיחת צוואר בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בהרדמה מקומית בידי הפלסטיקאים המובילים בשיטה זו בישראל ובתוך זמן קצר לאחר מכן את תהיי עם פנים וצוואר מתוחים -כמו שהיו לך לפני שנים!

התקשרי עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון ללא התחייבות –  03-6783838

 

 

 

מתעניינים במתיחת פנים וצוואר?
השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 

 

 

נגישות