מתיחת פנים בהרדמה מקומית פייסליפט ומתיחת צוואר בקלניקת LA FACE

פייסליפט מלא

מתיחת פנים בהרדמה מקומית בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם

פייסליפט היא המילה הנכונה המתארת את הפרוצדורה הרפואית של פיסול או הרמת פנים. זוהי פרוצדורה רפואית לתיקון סימני הזדקנות הבאים לידי ביטוי בנפילת הפנים. יש להבדיל בין פיסול פנים שהוא החדרת חומצה היאלורונית שאבדה לעור עם השנים, ובין הרמת פנים שהיא פרוצדורה רפואית שמחזירה את המראה הצעיר לפנים ולצוואר.

הרמת פנים מבוצעת בדרך כלל בשילוב עם הרמת מצח והרמת עפעפיים, אך הדבר משתנה ותלוי בהמלצת הרופא המנתח ובהתאם למצב הנפילה של הפנים. 

הפרוצדורות הרפואיות מתבצעות בקליניקה המפנקת שלנו – הפועלת באישור משרד הבריאות וכוללת את שני חלקי הפנים. החלק התחתון שכולל קו לסת וצוואר והחלק העליון של הפנים שכולל הרמת גבות והרמת מצח. הפעולה המבוצעת בפרוצדורה הרפואית היא הרמת ומתיחת השרירים ולאחר מכן הידוק העור לשריר המתוח והורדת עודפי העור. 

הפרוצדורות נערכות בהרדמה מקומית בלבד והן אינן כרוכות בביקור בבתי חולים או בניתוח ממושך והרדמה מלאה – על כלל החששות והסיכונים המתלווים אליהם.

התוצאה האופטימלית ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן ישנה התייצבות, לאחר מכן הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן והתוצאות ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות. שמירה על הבעת פנים טבעית עושה את כל ההבדל בין רופא לרופא מומחה.

התוצאה היא פנים יפות ומורמות, העור ניראה מתוח יותר הקמטים מטשטשים ולאחר מתיחת הפנים הם נראים רכים יותר.

  

 

מתעניינת במתיחת פנים וצוואר?

בקליניקת L.A.FACE הייעוץ עם הרופא נעשה ללא עלות והתחייבות, כך שכל אחת שמתעניינת בהליך של מתיחת פנים מוזמנת להגיע לקליניקה ולקבל ייעוץ פרטני .

בקליניקת L.A.FACE הפרוצדורות הרפואיות מתבצעות בהרדמה מקומית בלבד ובאישור מלא של משרד הבריאות. בקליניקה מתבצעת בכל פעם פרוצדורה רפואית אחת בלבד כך שכל תשומת הלב מוקדשת לאדם אחד בלבד.

בואי לעשות מתיחת צוואר בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בהרדמה מקומית בידי הפלסטיקאים המובילים בשיטה זו בישראל ובתוך זמן קצר לאחר מכן את תהיי עם פנים וצוואר מתוחים -כמו שהיו לך לפני שנים!

התקשרי עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון ללא התחייבות –  03-6783838

 

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

מתיחת פנים בהרדמה מלאה

בהרדמה מלאה המטופלת נמצאת במצב של חוסר הכרה ואינה יודעת דבר על המתרחש. במהלך הפרוצדורה חייב להימצא רופא מרדים מקצועי שישגיח על חום גוף תקין, קצב נשימה סדיר ולחץ דם תקין. הרדמה מלאה מלווה פעמים רבות בתופעות לוואי כמו בחילות, הקאות, לחץ דם גבוה וקוצר נשימה. נוסף לכך, לאחר הרדמה מלאה מטופלות רבות נאלצות ליטול כדורים לאיזון לחץ הדם באופן זמני.

מתיחת פנים בהרדמה מקומית

הרדמה מקומית לעומת זאת, הינה פשוטה יותר ולא מצריכה חיבור למכונת הנשמה. הרדמה מקומית פועלת באופן נקודתי ומאפשרת למטופלת מצב של ערות ללא כאב באמצעות אלחוש ע"י טשטוש של סיבי העצב התחושתיים. ההתאוששות מהרדמה מקומית הרבה יותר מהירה וניתן לחזור לשגרה כבר לאחר 10 ימים. נוסף לכך, לאורך תהליך ההתאוששות הנפיחות פחותה, החבורות מינימליות וההצטלקות מופחתת.

בשל היתרונות הכה גדולים של מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית בלבד, הפך השימוש בהרדמה מקומית בשנים האחרונות למועדף על פלסטיקאים רבים בעלי שם עולמי, וכן נשים רבות העומדות בפני מתיחת פנים בוחרות בדרך של הרדמה מקומית.

עדויות של שתי נשים שעברו טיפול אסתטי תחת הרדמה מקומית מספרות על החוויה:

מטופלת בת 70 מספרת, "עברתי מתיחת פנים והרמת צוואר בהרדמה מקומית. הרופא נתן לי ואליום ולא חשתי דבר לכל אורך התהליך חוץ מתחושת אי נוחות קלה. ההתאוששות עברה חלק ללא שטפי דם או תופעות לוואי אחרות.לאחר ארבעה ימים עם תחבושות יכולתי לצאת ולהסתובב ללא בעיה. אני מאמינה שיכולתי לעשות זאת גם לאחר יומיים".

מטופלת נוספת בת 63 מספרת, "למדתי והתכוננתי היטב למתיחת הפנים והצוואר וסירבתי להרדמה מלאה. הרופא הזריק לי חומר הרגעה ולא הרגשתי דבר במהלך הניתוח. שבועיים אחרי יש התקדמות יפה ללא שטפי דם וצלקות. אני מרוצה מהתוצאות של הניתוח ושל ההרדמה המקומית".

מתוך עדויות אלה ושל עוד מטופלות רבות אחרות, אנו יכולים לומר בוודאות כי הרמת פנים בדרך של הרדמה מקומית היא הגישה הנכונה והבטוחה ביותר עבורך, כך שההליך לשינוי החיצוני שלך הוא בדרך להצלחה. לכתבה המלאה בבלוג שלנו 

 

דברים לדעת לפני מתיחת פנים

תהליך פיסול הפנים הינו תהליך כירורגי אשר דורש התייעצות עם רופא לפני תחילתו.
למעשנות ומעשנים שבינכם, חשוב מאוד להימנע מסיגריות וניקוטין כשבועיים לפני התהליך. כמו כן חשוב לבצע בדיקות דם כלליות אשר יבדקו את ספירת הדם, ביוכימיה ותפקודי קרישה. באם את נוטלת מדללי דם אנא התייעצי עם הרופא המטפל לפני טיפול הרמת הפנים על מנת שיוודא האם יש צורך להפסיק את נטילתם או האם ניתן להמשיך ולקחת אותם לפני טיפול מתיחת הפנים.

 

 

נגישות