אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים

עם הגיל  וכחלק מתהליך ההזדקנות של עור הפנים, העפעפיים נוטות לצנוח והעור סביב העיניים מאבד מגמישותו. מלבד המטרד האסתטי קיימת גם בעיה רפואית כאשר שדה הראייה נפגע.

בקליניקת L.A.FACE ניתן מענה רפואי מתאים לצניחת עפעפיים. 

 

עפעפיים עליונות –

כאשר מדובר בעפעפיים עליונות, עם הזמן העפעפיים צונחות מטה וכתוצאה מכך, נוצרים קפלים של עודפי עור בסמוך לטווח הראייה של העין. המראה אינו נעים לעין, תרתי משמע- הן מבחינה אסתטית והן מבחינת שדה הראייה שנפגע.

הדרך להתגבר על התופעה היא באמצעות פרוצדורה רפואית של הרמת עפעפיים המתבצעת אצלנו בקליניקת L.A.FACE וכל זאת בהרדמה מקומית בלבד.

הפרוצדורה הרפואית אורכת עד שעה במהלכה הרופא מוציא את עודפי העור ואז העין חוזרת להיות פתוחה כפי שהייתה. במקרים בהם יש חשש ששדה הראייה נפגע, ניתן לקבל סבסוד מלא של הפרוצדורה הרפואית ע"י קופת החולים.

סוג העור שלך

עפעפיים תחתונות –

בעפעפיים התחתונים העור מתחתיהן ורקמות חיבור פנימיות הופכים להיות רפויים הרבה יותר מבצעירותנו וככל שמתבגרים יותר רקמות השומן מתחילות לבלוט יותר  וליצור את השקיות שכולנו מכירים מתחת לעיניים. התבגרות זו של אזור העפעפיים התחתונים תורמת למראה המבוגר והעייף.

הגישה המקובלת היום בעולם ואצלנו, היא לעצבם מחדש ולמלא חסרים ברקמות שסביב לעין ובכך להימנע ממראה של עיניים שקועות.

במקרה של צניחת עפעפיים תחתונות אין פגיעה בראיה אלא הפגיעה בעיקר במראה הצעיר של הפנים. ההמלצה הרפואית היא לעשות פילינג לייזר מתחת לעפעף ולאחר מכן להזריק חומצה היאלורונית.

קליניקת L.A.FACE  מזמינה אתכם לבדיקת התאמה ללא כל התחייבות מצדכם! התקשרו כבר עכשיו!

לפרטים מלאים ומחיר הטיפול אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בטופס ולקבל מענה מהיר. 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

דברים לדעת לפני טיפול מתיחת עפעפיים

בפגישת ההכנה עם הרופא המנתח לפני טיפול הרמת העפעפיים חשוב מאוד כי תצייני בפניו את העבר הרפואי שלך תוך כדי שימת דגש מחלות משמעותיות בכלל (כמו למשל מחלות לב, בלוטות תריס, סכרת) ומחלות עיניים בפרט (גלאוקומה, רגישויות ויובש חוזר). חשוב מאוד גם לציין בפני הרופא את כל התרופות אשר את נוטלת באופן תדיר וקבוע, כולל תרופות ללא מרשם כמו למשל תוספי מזון או תרופות טבעיות אשר עשויות לתפקד גם כמדללי דם טבעיים.

לפני טיפול מתיחת עפעפיים חשוב להפסיק וליטול תרופות כגון: אספירין ואיבופרופן כמו גם תרופות נגד דלקות שאינן מבוססות סטרואידים. בדרך כלל יש להפסיק וליטול תרופות אלו כשבועיים מראש לפני טיפות הרמת העפעפיים אך חשוב לשוחח עם הרופא ולקבוע מתי ניתן לחזור ולהשתמש בהן.
עוד דבר חשוב מאוד הוא להימנע מהשמש כשבוע לפני הטיפול וכשלושה חודשים לאחריו.

מתיחת פנים וצוואר

הטיפול עצמו

קודם כל חשוב להבדיל ולשים דגש כי ישנם כמה אפשרויות טיפוליות בנוגע להרמת עפעפיים. האם מבצעים את הטיפול גם בעליונות וגם בתחתונות או שמה רק באחת מהן. במידה ומבצעים את טיפול מתיחת העפעפיים גם בעליונות וגם בתחתונות לרוב נתחיל בטיפול בעליונות ואורך הטיפול הוא כשעתיים אך האורך תלוי במיקום הרקמה העודפת שצריך להסיר ובסוג הטיפול שנבחר. 

לאחר הטיפול את צפוייה להרגיש כאבים עקב שטפי הדם והבצקות שהם תופעת לוואי נורמטיבית לטיפולים מסוג זה. במשך כשבוע לאחר הטיפול ישנה אפשרות כי תסבלי מעיניים נפוחות ומומלץ לשים רטיות קרח או תחבושות קרות על מנת ולהוריד את הנפיחות ולהקל על התחושה הלא נעימה.

חשוב לדעת כי הטיפול לא טומן בחובו אישפוז ממושך וכי לרוב לאחר כשעתיים תוכלי להשתחרר לביתך, רצוי לבקש מקרוב משפחה או חבר טוב שיבוא ללוות אותך על מנת שתוכלי להתנייד בנוחות וקלות לאחר הטיפול. 

ממה להימנע לאחר טיפול מתיחת עפעפיים

  • יש להימנע משחייה בים או בבריכה
  • פעילויות אירובי כגון רכיבת אופניים או ריצה
  • לא להרים משאות כבדים
  • בעת השינה יש לדאוג כי גובה הראש הינו מעל גובה החזה
  • להקשיב ולמלא אחר הוראות הרופא המטפל

בדרך כלל כחודש או חודשיים לאחר הטיפול תוכלי כבר לראות את התוצאות אך ישנן כאלו אשר גופן נדרש ליותר זמן ועל מנת שהצלקות יעלמו כליל יכולה לחלוף גם כחצי שנה מרגע טיפול הרמת העפעפיים. 

נגישות