אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים

עם הגיל  וכחלק מתהליך ההזדקנות של עור הפנים, העפעפיים נוטות לצנוח והעור סביב העיניים מאבד מגמישותו. מלבד המטרד האסתטי קיימת גם בעיה רפואית כאשר שדה הראייה נפגע.

בקליניקת L.A.FACE ניתן מענה רפואי מתאים לצניחת עפעפיים. 

 

עפעפיים עליונות –

כאשר מדובר בעפעפיים עליונות, עם הזמן העפעפיים צונחות מטה וכתוצאה מכך, נוצרים קפלים של עודפי עור בסמוך לטווח הראייה של העין. המראה אינו נעים לעין, תרתי משמע- הן מבחינה אסתטית והן מבחינת שדה הראייה שנפגע.

הדרך להתגבר על התופעה היא באמצעות פרוצדורה רפואית של הרמת עפעפיים המתבצעת אצלנו בקליניקת L.A.FACE וכל זאת בהרדמה מקומית בלבד.

הפרוצדורה הרפואית אורכת עד שעה במהלכה הרופא מוציא את עודפי העור ואז העין חוזרת להיות פתוחה כפי שהייתה. במקרים בהם יש חשש ששדה הראייה נפגע, ניתן לקבל סבסוד מלא של הפרוצדורה הרפואית ע"י קופת החולים.

עפעפיים תחתונות –

בעפעפיים התחתונים העור מתחתיהן ורקמות חיבור פנימיות הופכים להיות רפויים הרבה יותר מבצעירותנו וככל שמתבגרים יותר רקמות השומן מתחילות לבלוט יותר  וליצור את השקיות שכולנו מכירים מתחת לעיניים. התבגרות זו של אזור העפעפיים התחתונים תורמת למראה המבוגר והעייף.

הגישה המקובלת היום בעולם ואצלנו, היא לעצבם מחדש ולמלא חסרים ברקמות שסביב לעין ובכך להימנע ממראה של עיניים שקועות.

במקרה של צניחת עפעפיים תחתונות אין פגיעה בראיה אלא הפגיעה בעיקר במראה הצעיר של הפנים. ההמלצה הרפואית היא לעשות פילינג לייזר מתחת לעפעף ולאחר מכן להזריק חומצה היאלורונית.

קליניקת L.A.FACE  מזמינה אתכם לבדיקת התאמה ללא כל התחייבות מצדכם! התקשרו כבר עכשיו!

לפרטים מלאים ומחיר הטיפול אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בטופס ולקבל מענה מהיר. 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


נגישות