מתיחת צוואר ללא ניתוח

מיני פייסליפט

מיני פייסליפט היא פרוצדורה רפואית המתמקדת בטיפול בשליש התחתון של הפנים, בקו הלסת ובאזור הצוואר.

בקליניקת L.A.FACE היחידה בישראל בה מבצעים את ההליך מתיחת פנים וצוואר מלאה או חלקית, באמצעות השיטה האמריקאית בהרדמה מקומית בלבד ועל ידי מיטב המנתחים.

התוצאה האופטימלית ניכרת בתוך שישה עד שנים עשר שבועות מיום הפרוצדורה. כשלושה חודשים לאחריה ניכרת התייצבות ואז הפנים חוזרות לקצב השינוי בטבעי שלהן והתוצאות ניכרות ומחזיקות מעמד למשך שנים. 

מגיע לך לטפל בעצמך,

מגיע לך לחוש צעירה, בריאה ורעננה יותר,

מגיע לך ליהנות מהטיפול המתקדם ביותר אצל המומחים בעלי הידיים המיומנות ביותר.

מגיע לך להגשים את החלומות שלך, ובמיוחד את אלה שאת מחכה להם זמן רב כל כך צוואר וקו לסת מתוחים.

התקשרי כבר היום לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות 0723951950

 

צוואר מתוח

בקליניקת L.A.FACE מבצעים מתיחת צוואר בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בידי הרופאים הטובים ביותר ובהרדמה מקומית בלבד.

התוצאה המיטבית של מאות נשים שנותחו בקליניקה הוא צוואר יפה מתוח וזקוף. נשים שהגיעו עם צוואר כפול ("שק") יצאו עם צוואר מתוח ויפה. התוצאה ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה.

בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן חלה התייצבות, ואחר כך הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן, אך תוצאות הפרוצדורה ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות.

  

 

מעוניינת לשמוע עוד על מתיחת פנים וצוואר?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

או התקשרו כבר עכשיו-0723951950

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 

 

מיצוק מתיחת צוואר ללא ניתוח                       

 

עם התקדמות הגיל, הפנים והצוואר מתחילים לצנוח, קו הלסת ניראה נפול ומתחילים להופיע קמטי עור .הצוואר היפה והמתוח שהיה בגיל צעיר מתחיל להזדקן עם השנים.

תחילת הנפילה היא בשנות ה30 אז לרוב נראית הנפילה רק בלחיים וקו הלסת .החל מגיל 45 ניראה השינוי גם בצוואר. בגיל צעיר כזה, כשפרוצדורה כירורגית רפואית עדיין מוקדמת מדיי, מתחיל להתעורר רצון למצק את הצוואר.

המיצוק של הצוואר למעשה יכול להיעשות על ידי מתיחת צוואר בלייזר. החימום מביא להתכווצות העור  ולהרס התאים. הגוף מגיב בתיקון של הקרמה שנהרסה ומייצר קולגן ואלסטין שלמעשה ממצקים את העור.

פתרון מיצוק הצוואר יעיל עד גיל 55 לערך בו כדאי לשקול את האפשרות לפרוצדורה רפואית. ככל שהפרוצדורה הרפואית מתקיימת מוקדם יותר כן השריר צעיר יותר ,העור גמיש  יותר  והתוצאות מוצלחות יותר . 

חשוב לזכור כי מראה מבוגר נובע לא רק מעור פנים לא ממוצק, אלא כתוצאה מקו לסת וצוואר לא מתוחים.

ניתן לראות דרגות שונות של הבעיה:
צוואר נפוח – המוכר בכינוי 'סנטר כפול'.
צוואר מדולדל
צוואר מקומט
צוואר מחורץ – עם מעין סימני 'שרשרשת' בעור.

ניתוח מתיחת פנים וצוואר אמנם מציע תוצאות מידיות, נהדרות ויוצר צוואר יפה ומתוח, אך חשוב להבין כי הוא אינו פותר את תופעת ה – AGING המתחילה יום לאחר הניתוח לעומתו – מיצוק ללא ניתוח הינו תהליך מורכב יותר באמצעותו אנו מחזירים לעור את כושר הייצור של החלבונים. לכן תהליך המיצוק מומלץ וחיוני, הוא לא רק משפר את מצב עור הצוואר וגורם לו להראות צעיר יותר – תהליך המיצוק ממש משנה את כיוון – מחוגי השעון הביולוגי, ומסייע לנו לסייע בהצערה אמיתית של הפנים. לכתבה המלאה 

 

בפגישת ייעוץ עם רופא מומחה תוכלו ללמוד עוד על האפשרויות העומדות בפניכם.

צרו קשר לתיאום ללא כל התחייבות – 0723951950

 

דברים לדעת לפני תהליך מיני פייסליפט

תהליך מתיחת צוואר ללא ניתוח הינו תהליך נפוץ בעולמנו כיום, נשים רבות (וגם גברים) עוברות אותו בהצלחה רבה בכל יום ברחבי העולם. חשוב מאוד כי בתהליך הבדיקה עם הרופא שלפני הניתוח תבוצע בדיקה מקיפה של מצב הדלדלות העור על מנת להבין את סוג הטיפול הנחוץ והאפקטיבי ביותר. 
לפני טיפול מתיחת צוואר חשוב מאוד לציין בפני הרופא את כל התרופות אשר נוטלים כמו גם תוספי מזון ותרופות טבעיות שכן חלקן עשויות לדלל את הדם וחשוב מאוד כי הרופא ידע זאת מבעוד מועד.

אורך טיפול הפייס ליפט עצמו משתנה ממטופלת למטופלת ותלוי ברמת הדלדלות העור כמו גם בסוג הטיפול הנחוץ. צרי עמנו קשר ונשמח לענות לך על כל שאלה.

נגישות