אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת גבות ומצח

עם השנים ובמיוחד החל מגיל 40 מבנה הפנים מתחיל להשתנות.

שינוי במבנה הפנים מתחלק לשני אזורים- אזור עליון ואזור תחתון. בחלק העליון של הפנים, העפעפיים העליונות צונחות ומתחילים להיווצר יותר ויותר קמטים לאורך המצח ואזור העיניים ואילו בחלק התחתון של הפנים, קיימת צניחה של הלחיים, המשפיעה על קו הלסת והצוואר.

הרמת צדי גבות

מראה של גבות נופלות וצונחות מקנה לעיניים ולכלל הפנים מראה עייף וכבד. לעומת זאת הרמת צדי הגבות תביא למראה טבעי ומורם לעיניים להראות פתוחות יותר ותעניק מראה צעיר ורענן.

הרמת מצח

מתיחת המצח הקלאסית, הנקראת לעיתים "מתיחת מצח מלאה" מאפשרת למקם את הגבות במיקום הנכון ולהסיר את העור העודף. ההליך מאפשר להגיע לתוצאה איכותית ומדויקת שתספק מראה צעיר באופן דרמטי ומובחן.

 

ניתוח או בוטוקס? 

פתרון שכיח נוסף לטשטוש הקמטים הנוצרים במצח נעשה באמצעות הזרקת בוטוקס,

הבוטוקס הוא חומר המיועד להחלקה דרמטית של פני העור  באזור המצח, הגבות, עצמות הלחיים, הפה והצוואר.

התוצאות של הזרקת הבוטוקס מתבטאות בכך שהקפלים, החריצים והקמטים מתמעטים משמעותית.

אומנות הבוטוקס באה לידי ביטוי בשמירה על הבעת פנים טבעית והיא שעושה את ההבדל- ומשום כך רק רופא מומחה באסתטיקה של עור הפנים והצוואר, דרמטולוג או פלסטיקאי, יקבע מהי כמות הבוטוקס הנכונה שיש להזריק לקבלת מראה פנים טבעי ולא מעוות.

הבוטוקס עם זאת אינו יכול להוות פתרון לבעיה של צניחת גבות, צניחה שיוצרת מראה עייף ונפול פנים. הבוטוקס אינו יכול לטפל בשרירים הרפויים של המצח וצדדי הראש, אילו שבפועל גורמים לצניחת הגבה, ולכן הפתרון לטיפול בהרמת הגבות היא באמצעות פרוצדורה רפואית בלבד שמבוצעת בהרדמה מקומית בלבד וע"י טובי הכירורגים הפלסטיים כאן אצלנו בקליניקת L.A.FACE 

הפרוצדורה הרפואית המתבצעת בקליניקת L.A.FACE פשוטה וקלה ואינה משאירה צלקות נראות לעין. ההתאוששות מהירה וקלה וניתן לחזור לשגרה בתוך זמן קצר.

 

 

מעוניינים לשמוע על אפשרויות הטיפול שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגי לטלפון 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

נגישות