מתיחת צוואר בלייזר

טרם הצלחנו לגלות את מעיין הנעורים אשר מי שילגום ממנו יזכה במראה צעיר לנצח נצחים אך עד שנגיע לנחלה הזו אנו מציעים מגוון של ניתוחים ופעולות אשר יסייעו לכן לשמור על המראה הצעיר שלכן גם ללא לגימה מאותו מעיין נעלם. הרבה מטופלות אשר עוברות מתיחות פנים או ניתוחי עפעפיים מגלות כי למרות המראה הצעיר והבריא שיש להן ישנו מקום אחד אשר טורח להסגיר את הגיל, הצוואר.

העור בצווארנו הופך לדק ומקומט יותר במרוצת השנים ובשילוב עם חשיפה ממושכת לשמש, אבדן משקל, אבדן קולגן וכמובן כוח המשיכה, כל אלו הופכים את הצוואר למקום הרגיש ביותר לפגעי הזמן בגופנו. עם הטכנולוגיה החדישה ביותר בצוותא עם שיטת הטיפול הייחודית שלנו ב L.A. Face תוכלו לבצע מתיחת צוואר ללא צורך בניתוח אלא באמצעות קרני לייזר מדויקות, לא חודרניות, ללא צורך בתקופת החלמה וללא הרדמה כללית.

העתיד של טיפולי היופי

לא נלאה אתכן בהיסטוריה של ניתוחי הפנים, רק נציין בקצרה כי עד לא המון שנים הפרקטיקה הזו נחשבה לפריוולגית ויקרה ולרוב התוצאות הניבו מראה פלסטי ולא אמיתי שמיד ניתן להבחין כי עבר תהליך כירורגי. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה וצבירת ידע רב בתחום עולם הרפואה צועד אל עבר טיפולי יופי אשר מציגים תוצאות מדהימות, בעלויות נמוכות בהרבה ממה שנהוג לחשוב ובצורה פשוטה ונעימה הרבה יותר.

אצלנו ב- L.A. Face תמצאו את צוות הרופאים הטוב ביותר בישראל, צוות בעל שם עולמי ועם ניסיון רחב ונרחב בכל הקשור לטיפולי יופי. הייחוד שלנו הוא לא רק בצוות ובמכשור המתקדם ביותר הקיים בארץ אלא בעיקר בעובדה כי אנו היחידים שמציעים גישה הוליסטית אשר מתייחסת גם לנפש האדם ולא רק למראה החיצוני. אנו מבינים כי על מנת להיות יפה צריך בראש ובראשונה להרגיש יפה.

מתיחת צוואר בלייזר

מתיחת צוואר בלייזר – מה זה?

כמו שציינו קודם, הדבר המהותי והחשוב ביותר שיש לדעת על מתיחת צוואר בלייזר היא העובדה שהתהליך מתרחש ללא צורך בהרדמה כללית וללא פעילות פולשנית, הדבר הזה אומר בקצרה כי לאחר הטיפול תוכלי לחזור לשגרת חייך במהירות וללא צורך בהחלמה ארוכה. על ידי שימוש בקרני לייזר מיוחדות ומדויקות אנו ממיסים את השומן בצוואר, קרני הלייזר פועלות בצורה כזו שהן מטפלות אך ורק ברקמות השומניות ולא בתאים וברקמות האחרות אשר בצוואר, הלייזר פועלת על שכבת הדרמיס של העור וה"פגיעה" הזו גורם לגוף להגביר את ייצור האלסטין והקולגן בצוואר מה שכמובן עוזר ליצירת מראה צעיר ובריא. (אלו שני חלבונים שאחראים על יצירת רקמות עור חדשות, חלק ומוצק).

היום שאחרי

כבר באותו היום של הטיפול תוכלי לחזור לשגרת יומך בצורה חלקה, ישנם מקרים אשר אולי ותרגישי מעט כאב נקודתי ובעת הצורך נמליץ על שימוש במשחה מאלחשת אשר תפתור את אי הנעימות הזו. כבר בשעה הראשונה שאחרי הניתוח תתחילי לראות תוצאות אשר ככל שהזמן יעבור הן רק ילכו ויראו טוב יותר. התוצאה המושלמת תגיע כחודש לאחר הניתוח, יש אנשים שיראו לפני ויש שאחרי שכן הדבר קשור גם בנקודת הפתיחה שלך לפני הניתוח ובכמויות החלבונים שהגוף של כל אחת מאיתנו מייצר.

חשוב מאוד לבצע תחקיר אודות מכון הטיפולים בו אתן בוחרות שכן הבחירה הזולה ביותר היא לאו דווקא הטובה ביותר, בטח ובטח כאשר מדובר במראה שלך. אצלנו תוכלי למצוא צוות מסור ומנוסה ששם אותך מעל לכל שאר השיקולים.

 

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

נגישות