מתיחת הפנים – כבר ללא הרדמה מלאה!

קליניקת L.A.FACE לא רק מרעננת את נראות הפנים של הנשים, אלא שדרכנו גם ניתן לעבור תהליך נעים יותר, רגוע יותר וכזה שלא טומן בתוכ סיכונים מיותרים. אז אולי על קצב ההתבגרות בהחלט לא ניתן לשלוט, אך הודות לשיטות המתקדמות, המיכשור החדיש והצוות המיומן והמקצועי, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ואסתטיות! הכירי את פורצדורת מיני פייס ליפטפורצדורה של מתיחת פנים בהרדמה מקומית בלבד!

לכל אישה מגיע להיראות טוב!

נשים בגילאים מתקדמים לא חוששות להשמיע את קולן, ובטח שאינן חוששות להביע את רצונן להיראות במיטבן. אחת הפורצדורות השכיחות ביותר היא פורצדורת מתיחת הפנים. קצב ההתבגרות ניכר בחלקים שונים בגוף, אך מאחר והפנים כה מרכזיות, עבור המון נשים מדובר על אזור שחשוב מאד לטפח אותו, לרענן אותו ולתחזק אותו.

בשונה מקליניקות שונות המציעות מתיחת פנים, קליניקת L.A.FACE לוקחת את הפורצדורה צעד אחד קדימה: הרדמה מקומית בלבד ללא כל צורך בהרדמה מלאה. השיטה האמריקאית המבוצעת כיום בקליניקה בישראל, חיזקה לנשים רבות את הביטחון העצמי, החוויה העצמית ואת הנראות החיצונית.

 הרדמה מלאה אל מול הרדמה מקומית

מדוע ההרדמה המקומית מביאה עמה בשורה כל כך חשובה? ראשית, הפן הפסיכולוגי. ישנן נשים שבלבן פועמת המשאלה לעבור פורצדורה של מתיחת פנים כבר זמן רב. עם זאת, המון נשים מביעות חשש גדול, ובצדק, מכך שעליהן לעבור הרדמה מלאה. ישנו סיכון ממשי בהרדמות מסוג זה, כאשר לא אחת ההרדמות הן שהכריעו וגרמו לנשים לוותר על התהליך שבסופו הן היו אמורות ליהנות ממראה רענן וצעיר יותר.

מעבר לכך, לאורך ההרדמה המלאה המטופלת מנותקת מכל המתרחש בחדר. כל עוד הפורצדורה מתבצעת בתהליך של הרדמה מלאה, יש לסגור את כל הפרטים מבעוד מעוד מבלי שיש כל יכולת לשנות אותם. מנגד, תהליך מתיחת הפנים המתבצע בהרדמה מקומית, מאפשר למטפל ולמטופלת להיות בקשר רציף גם לאורך התהליך. כך, ניתן במקרים הנדרשים לבצע שינויים של הרגע האחרון ובעיקר ליהנות משיח מרגיע שמוריד את מפלס הלחץ.

למידע מקצועי נוסף אודות: מתיחת פנים, צוואר ועיצוב עפעפיים, היכנסו לכתבה הבאה

 

ההתאוששות מההרדמה – מה צפוי בכל אחת מההרדמות?

אין חומר הרדמה קבוע, אלא שישנם מספר חומרי הרדמה שבהם עושים שימוש בהרדמות מלאות. ההתאוששות מההרדמה המלאה יכולה להיות מצד אחד קלה, אך מצד שני יכולה לגרום לבחילות והקאות ולתופעות לוואי מאד לא נעימות כמו קשיים בנשימה. מנגד, התאוששות מהרדמה מקומית הינה פשוטה ואינה כוללת תופעות לוואי, זאת מאחר ומדובר על הרדמה שמטרתה למנוע כאב על ידי אלחוש האזור.

כמו כן, כל עוד בוצעה מתיחת פנים בהרדמה מלאה, סביר כי החזרה לשגרה תתאפשר רק לאחר כשלושה שבועות לערך. עם זאת, ההליך המתבצע בקליניקת L.A.FACE בהרדמה מקומית, מאפשר חזרה לשגרה לאחר כשבוע וחצי בלבד!

הגיע תורך להקשיב לקול הפנימי שלך! מתיחת הפנים מתבצעת ללא הרדמה ומשיבה לך את החיוניות לפנים. הטיפול מתבצע על ידי רופאים מנוסים הקשובים לצרכים ולציפיות שלך.

אז כמה עולה מתיחת פנים?!

אחת השאלות הראשונות שעולות כיום בנוגע למתיחת פנים במדיות השונות היא שאלת המחיר. מה הם המדדים למחיר, האם ישנו מחירון, מהו המחיר הממוצע היום בשוק ומהם תמרורי האזהרה שחשוב לשים לב אליהם בהשוואת מחירים. כל הפרטים בכתבה הבאה >>> היכנסו

 

מעוניינת במתיחת פנים וצוואר?

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 

 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:

 

 

 

נגישות