מתיחת פנים בהרדמה מקומית

מתיחת פנים בהרדמה מקומית מול הרדמה מלאה

הזדקנות באה לידי ביטוי בפנים ובצוואר יותר מאשר בכל חלקי גוף אחרים ולא זו בלבד, הפנים הם כרטיס הביקור שלך. אם את מרגישה הרבה יותר צעירה וחיונית מהמראה החיצוני שלך ומעוניינת בשינוי משמעותי של הרמת הפנים והצוואר, חשוב שתקראי על ההבדלים הכה גדולים בין מתיחת פנים בהרדמה מקומית מול הרדמה מלאה.

רבות דובר בדבר מתיחת פנים וצוואר, בעוד מתיחות פנים רבות גרמו למראה לא טבעי, סימן ההיכר למנתח מוכשר ומיומן באמת הוא תוצאות בלתי נראות, ממש כאילו חזרת מחופשה מיטיבה ואת נראית רעננה ונינוחה. לקראת תהליך של מתיחת פנים חשוב להתכונן ולדעת מראש מה הולך לקרות בתהליך עצמו ובימים הקריטיים שלאחריו.

קיימות שתי דרכים לבצע מתיחת פנים וצוואר. הדרך המסורתית הינה מתיחת פנים וצוואר בהרדמה כללית והדרך החדשה והמועדפת ע"י נשות העולם הגדול בשנים האחרונות הינה מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית בלבד. 

רוצה לשמוע על עוד טיפולים שיכולים לגרום לך להרגיש ולהיראות טוב יותר?  

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות