מתיחת פנים בהרדמה מקומית

מתיחת פנים בהרדמה מקומית מול הרדמה מלאה

הזדקנות באה לידי ביטוי בפנים ובצוואר יותר מאשר בכל חלקי גוף אחרים ולא זו בלבד, הפנים הם כרטיס הביקור שלך. אם את מרגישה הרבה יותר צעירה וחיונית מהמראה החיצוני שלך ומעוניינת בשינוי משמעותי של הרמת הפנים והצוואר, חשוב שתקראי על ההבדלים הכה גדולים בין מתיחת פנים בהרדמה מקומית מול הרדמה מלאה.

רבות דובר בדבר מתיחת פנים וצוואר, בעוד מתיחות פנים רבות גרמו למראה לא טבעי, סימן ההיכר למנתח מוכשר ומיומן באמת הוא תוצאות בלתי נראות, ממש כאילו חזרת מחופשה מיטיבה ואת נראית רעננה ונינוחה. לקראת תהליך של מתיחת פנים חשוב להתכונן ולדעת מראש מה הולך לקרות בתהליך עצמו ובימים הקריטיים שלאחריו.

קיימות שתי דרכים לבצע מתיחת פנים וצוואר. הדרך המסורתית הינה מתיחת פנים וצוואר בהרדמה כללית והדרך החדשה והמועדפת ע"י נשות העולם הגדול בשנים האחרונות הינה מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית בלבד.

מתיחת פנים בהרדמה מלאה

בהרדמה מלאה המטופלת נמצאת במצב של חוסר הכרה ואינה יודעת דבר על המתרחש. במהלך הפרוצדורה חייב להימצא רופא מרדים מקצועי שישגיח על חום גוף תקין, קצב נשימה סדיר ולחץ דם תקין. הרדמה מלאה מלווה פעמים רבות בתופעות לוואי כמו בחילות, הקאות, לחץ דם גבוה וקוצר נשימה. נוסף לכך, לאחר הרדמה מלאה מטופלות רבות נאלצות ליטול כדורים לאיזון לחץ הדם באופן זמני.

מתיחת פנים בהרדמה מקומית

הרדמה מקומית לעומת זאת, הינה פשוטה יותר ולא מצריכה חיבור למכונת הנשמה. הרדמה מקומית פועלת באופן נקודתי ומאפשרת למטופלת מצב של ערות ללא כאב באמצעות אלחוש ע"י טשטוש של סיבי העצב התחושתיים. ההתאוששות מהרדמה מקומית הרבה יותר מהירה וניתן לחזור לשגרה כבר לאחר 10 ימים. נוסף לכך, לאורך תהליך ההתאוששות הנפיחות פחותה, החבורות מינימליות וההצטלקות מופחתת.

בשל היתרונות הכה גדולים של מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית בלבד, הפך השימוש בהרדמה מקומית בשנים האחרונות למועדף על פלסטיקאים רבים בעלי שם עולמי, וכן נשים רבות העומדות בפני מתיחת פנים בוחרות בדרך של הרדמה מקומית.

רוצה לשמוע עוד על מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית? לחצי כאן להשארת פרטים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי


עדויות של שתי נשים שעברו טיפול אסתטי תחת הרדמה מקומית מספרות על החוויה:

מטופלת בת 70 מספרת, "עברתי מתיחת פנים והרמת צוואר בהרדמה מקומית. הרופא נתן לי ואליום ולא חשתי דבר לכל אורך התהליך חוץ מתחושת אי נוחות קלה. ההתאוששות עברה חלק ללא שטפי דם או תופעות לוואי אחרות.לאחר ארבעה ימים עם תחבושות יכולתי לצאת ולהסתובב ללא בעיה. אני מאמינה שיכולתי לעשות זאת גם לאחר יומיים".

מטופלת נוספת בת 63 מספרת, "למדתי והתכוננתי היטב למתיחת הפנים והצוואר וסירבתי להרדמה מלאה. הרופא הזריק לי חומר הרגעה ולא הרגשתי דבר במהלך הניתוח. שבועיים אחרי יש התקדמות יפה ללא שטפי דם וצלקות. אני מרוצה מהתוצאות של הניתוח ושל ההרדמה המקומית".

מתוך עדויות אלה ושל עוד מטופלות רבות אחרות, אנו יכולים לומר בוודאות כי הרמת פנים בדרך של הרדמה מקומית היא הגישה הנכונה והבטוחה ביותר עבורך, כך שההליך לשינוי החיצוני שלך הוא בדרך להצלחה. לעוד עדויות של לקוחות היכנסו 

רוצה לשמוע על עוד טיפולים שיכולים לגרום לך להרגיש ולהיראות טוב יותר?  

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

נגישות