עור פנים נפלא- בכל תקופה

אנו שמחים ונרגשים לארח את הדרמטולוגית דר' פרקש והגב' סימה נבון  במפגש הקרוב של פורום נשות L.A FACE  שכולו מוקדש לטיפול בעור הפנים מעל גיל 50.

העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם ועל כן חשוב לטפל בו בצורה נכונה, המגמה כיום בתחום האנטי אייג'ינג היא שימוש בחומרים טבעיים למען בריאות העור בפרט והגוף בכלל. לטיפול בעור ישנה השפעה ישירה על שאר חלקי הגוף בהיותו האיבר הגדול ביותר בגוף. מגמה זו צמחה מתוך ההבנה כי יש לשמור על העור מחומרים כימיים ככל הניתן. 

דר' פרקש והגב' סימה נבון ייצרו  סידרה מיוחדת של שמנים אתריים הנועדו לטיפול בעור הפנים לשעות הבוקר ולשעות הערב. הסרום שנועד לשעות הבוקר נועד לתת לעור את החומרים לו הוא זקוק ויסייע בהורדת מתח והעלאת האנרגיה. השמנים שנועדו לשעות הערב מתמקדים בהרגעה ומעניקים את האנרגיה הנכונה בסוף יום. סדרת השמנים זוכה להצלחה גדולה במיוחד בקרב נשים מעל גיל 55.

 סידרת השמנים מחולקת לשניים, לפני ואחרי המנופוזה. שתי הסדרות נולדו מתוך ההבנה שבעקבות השינויים ההורמונאליים של הגוף הצרכים של העור משתנים. הפסקת המנפוזה משפיע בין השאר גם על האסטרוגן, הסדרה שנועדה לתקופה שלאחר המנפוזה נולדה מתוך הצורך לספק לעור את החומרים שחסרים לו בעקבות ירידה בכמות האסטרוגן והשינויים ההורמונאליים בצורה הטבעית ביותר שניתן ללא חומרים כימיים.  

ד"ר פרקש בוגרת בהצטיינות לימודי רפואה    Albert Einstein College of Medicine בניו יורק. ד"ר פרקש מתמחה בטיפולי פנים ובטיפולים דרמטולוגיים לחידוש והצערת עור הפנים במכשור המתקדם בעולם.  ד"ר פרקש תדבר על המשמעות של הפסקת המחזור על הזדקנות העור ומהם החומרים ההכרחיים לטיפול בעור בשלב זה בו העור מאבד חומרים טבעיים וחיוניים אשר נועדו לשמר את העור בריא צעיר ורענן.

גב' סימה נבון מרפאה אלטרנטיבית באמצעות שמנים אתריים ורפואה סינית תדבר על חשיבותם של שמנים אתריים והשפעתם על העור, על הקשר בין טיפול בשמנים  והשפעתם על מצב הרוח ועל הקשר של הטיפול בשמנים לחיבור בין גוף לנפש. גב' נבון תתמקד בין השאר בשאלה כיצד לרענן את העור ולטפל בעור ללא חומרים כימיים.

פורום נשות LA FACE

אולי יעניין אותך גם לקרוא את הכתבות על – המדריך לזיהוי סוג העור,   איך לשמור על מראה צעיר לצוואר?

מוזמנות להרשם לערב עשיר ונפלא שילמד אותנו לשמור על עור הפנים בכל תקופה.

פורום נשות L.A FACE   יום ראשון ה- 18/2/2018 בשעה 18:00.

המפגש יתקיים ב– L.A.FACE המרכז הבינ"ל לטיפולים אסתטייםרפואיים לפנים ולצוואר, בבית אירופה קומה 1, רחוב שדרות שאול המלך 37, ת״א.

מרחק 5 דקות הליכה מרכבת מרכז ומעזריאלי. חניה חינם בחניון קרן הקריה.

כרטיס כניסה זוגי ב– 49 בלבד! מספר המקומות מוגבל, כל הקודמת זוכה.

לפרטים נוספים, לרכישת כרטיס נא ליצור קשר בטלפון 03-6783838

פורום שמנים להצערת עור הפנים ד"ר פרקש
נגישות