הכירו את הצוות הרפואי החדש L.A. Face

קליניקת L.A.FACE שמה לה למטרה להביא לנשים בישראל את הפרוצדורות והטיפולים האסתטיים המתקדמים והאפקטיביים ביותר בתחום הצערת עור הפנים והצוואר. במשך שלוש השנים האחרונות נתנו מענה למאות נשים שזכו אצלנו ליחס אישי ולבית חם. המטופלות שלנו מתוודעות לטיפולים ולהליכים המתקדמים ביותר בעולם, כמו פייסליפט בהרדמה מקומית ומיצוק קו הלסת בשיטת ה-TermiTight, הנעשים בידי רופאים בעלי ידי זהב וניסיון רב בשנים.

אנו שמחים לבשר לכם שקליניקת L.A.FACE מתרחבת וקולטת לשורותיה צוות רפואי אסתטי כירורגי נוסף הכולל פלסטיקאים ודרמטולוגים מומחים מהארץ ומארה"ב.

הכירו את הצוות החדש:

פרופ' רוני וולף

פרסם יותר מ-320 כתבות מדעיות, ונודע בספרו ויהי עור אשר ניפץ מיתוסים קוסמטיים רווחים. פרופ' וולף מעיד כי אחת ההנאות הגדולות שהוא מפיק מן המקצוע היא לראות את שמחת המטופלים, כאשר הם חווים לראשונה את פניהם לאחר טיפול. וולף שימש כראש המחלקה לדרמטולוגיה בבי"ח קפלן וכפרופסור קליני לדרמטולוגיה בבית הספר לרפואה, בי"ח הדסה, ירושלים. הוא שימש חבר דירקטוריון בוועדה הרפואית הבינלאומית לדרמטולוגיה וחבר האקדמיה הבינלאומית לדרמטולוגיה קוסמטית. 

פרופסור רוני וולף צוות רפואי LA FACE

ד"ר אלן ב. סינגר

מומחה בעל שם בתחום הרפואה האסתטית והפלסטית במנהטן ובעל ניסיון של יותר מ-15 שנה בתחום. ד"ר סינגר דורג כמנתח הטוב ביותר ע"י האתר RealSelf ונודע כחלוץ של שיטת הTermiTight, טכנלוגיה חדשנית ומתקדמת להידוק ומיצוק קו הלסת ללא התערבות כירורגית. ד"ר סינגר הוא עמית בחבר הכירורגים של ארה"ב ונודע בארה"ב גם כמי שתרם מכישוריו הרפואיים לעמותת Iraq Star, וסייע בשיקום חיילים אמריקאים לאחר שיחרורם. 

Elan Singer ד״ר אלן.ב סינגר

 

הרופאים שלנו הם מהמובילים בתחום הצערת עור הפנים והצוואר שלצד עבודתם בקליניקה שלנו ממלאים עמדות מפתח בוועדות לרפואה דרמטולוגית וכירורגיה פלסטית בארץ ובארה"ב. ה"אני מאמין" שלנו שם דגש על מומחיות מקצועית רפואית ללא פשרות לצד יחס אישי. אנו רואים בבטחונם וטובתם של המטופלים שלנו ערך עליון, ומקפידים ללוות אותם לאורך כל הדרך.

היזהרו: טיפול שלא על ידי רופא מורשה עלול לגרום לזיהומים קשים, עיוותים בפנים, דימומים, אלרגיות, צלקות שחלקן אינן הפיכות ועוד, לפרטים נוספים היכנסו לכתבה באתר משרד הבריאות

הטבה בלעדית!
ברכישת 2 מזרקים של חומצה היאלורונית
מזרק נוסף מתנה!*
לפרטים והרשמה >

L.A.FACE – המרכז הבינלאומי לטיפולי יופי, מגיש לך עולם בו טיפול או ניתוח הופכים לחוויה חלומית ולמסע של צמיחה ושיפור עצמי. מוזמנות למלא פרטים לקבוע פגישת ייעוץ ואבחון חינם וללא כל התחייבות.

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות