אנטי אייג'ינג מזויף פייס ליפט והרמת עפעפיים 417829

ידע זה כוח

אנחנו בקליניקת L.A.FACE מאמינים ש'ידע זה כוח'. בעקבות הפרק הראשון בסדרה, ששודר אמש בערוץ 2 אשר חשף שורה של סכנות בתחום הטיפולים האסתטיים כגון הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, ריכזנו עבורך מספר סימני אזהרה בבואך לקבל טיפול רפואי אסתטי.

בשוק הטיפולים האסתטיים בישראל הרגולציה והאכיפה כמעט לא קיימות, מה שהופך אותו לשוק פרוץ לחלוטין כאשר המטרה שמניעה אותו היא הוזלת עלויות והגדלת רווחים. העובדה כי שוק זה מגלגל המון כסף, מושכת אליו לא רק רופאים רבים מכל סוגי ההתמחויות אלא גם קוסמטיקאיות ומתחזים המציגים את עצמם כרופאים אסתטיים.

בעוד הלקוחות הישראליות משלמות ממיטב כספן בטוחות שמדובר בחומר מילוי לפנים שקיבל את כל האישורים ההכרחיים, מופצים מזרקים פיראטיים המכילים חומרים לא מאושרים, בידי מי שמציגים עצמם כאנשי מקצוע והופכים את הלקוחות שלא בידיעתן לחלק מניסוי.

שישה סימני אזהרה שעלייך להכיר לפני כל טיפול אסתטי:

1. מי מטפל בך? רק רופא בעל מומחיות והכשרה בתחום ראשי לבצע הזרקות וטיפולים אסטטיים. רופאים שהתמחותם אינה כירורגיה פלסטית או דרמטולוגים, אינם מיומנים לבצע הזרקות מסוג זה. הזרקה בידיים לא מיומנות עלולה להסתיים בהזרקה לכלי דם , בנמק של העור ובהרעלת מערכת העצבים. בקשי מהרופא להציג תעודות ומסמכים. רופא שמסרב או מתחמק מכך ,אמינותו מוטלת בספק.

2. איפה מתבצע הטיפול? יש לוודא כי הקליניקה בה מבוצע הטיפול הינה בעלת שם ופועלת באישור משרד הבריאות. חשוב לוודא כי הקליניקה אסתטית, מסודרת ונקייה ומחזיקה בכל האישורים על פי חוק.

3. איזה חומר מוזרק? הנטייה שלנו כמטופלים לא לשאול מהו החומר המוזרק הינה בעוכרינו. הזרקת חומר מזויף עלולה להיות חסרת תועלת במקרה הטוב במקרה הקשה היא עלולה לסכן חיים כתוצאה מזיהומים קשים, סיבוכים ותגובה אלרגית. לפני הטיפול יש לבדוק עם הרופא המטפל מהו החומר המוזרק ולוודא שאכן מדובר ב 100% בוטוקס המיועד לטיפולים אסתטיים או בחומרי מילוי – חומצה הילארונית המאושרת ע"י FDA ומשרד הבריאות.

4. תאריך תפוגת החומר – לפני כל טיפול בקשי מהרופא המטפל לראות את הבקבוק והמזרק, שימי לב שהם אטומים וסטריליים וכי מדובר בבוטוקס תקין וחומרי מילוי עם תאריך תפוגה תקף וארוך.

5. לא כל אחד יכול למכור בוטוקס וחומרי מילוי – חומרי הזרקה הינם תרופה לכל דבר ועניין, והזרקת בוטוקס / חומצה הילארונית הינם תהליכים רפואיים לכל דבר! בכדי לרכוש חומר רשמי שיש לו אישור אמ"ר (אביזרים ומכשירים רפואיים לצרכי הזרקות) חייבת הקליניקה לספק לחברה המשווקת מרשם חתום ע"י רופא.

6. מבצעים מפוקפקים – אל תתפתי למבצעים חסרי פרופורציה המקנים הנחות מופלגות ומחירים נמוכים עבור מספר רב של טיפולים. הן הבוטוקס והן החומצות ההילארוניות הינם חומרים יקרים ועל כן גם אם יציעו לך אותם במחיר עלות, הטיפול בו יעלה כמה מאות שקלים. מחיר זול לטיפול בחומצה הילארונית ו/או בוטוקס – צריך להדליק נורה אדומה!

בקליניקת L.A.FACE תוכלי לקבל טיפולי בוטוקס ע"י פלסטיקאים ודרמטולוגים מומחים באסתטיקה של עור הפנים, המשתמשים בחומרים האיכותיים ביותר באישור משרד הבריאות.

קבעי עוד היום פגישת ייעוץ ואבחון חינם וללא מחויבות מצידך בטלפון 03-6783838 או
השאירי כאן פרטים – ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.

נגישות