לאורה של שנה חדשה

 

 

2018

 

הנה מתחילה לה שנה חדשה ואנו מקבלים את 2018 בקול תרועה, לאורה של השנה החדשה נביט לרגע קט על מה שהיה לנו בשנה החולפת.

2017 הייתה מלאה בפעילות ענפה, עבדנו במרץ על מנת לתת את הטוב ביותר שלנו. השנה הייתה מלאה בלקוחות מקסימות איתן יצרנו חוויות אין סופיות במסע המופלא לקראת עור פנים צעיר וחלק ואור פנימי מלא אהבה עצמית והעצמה עצמית. קיימנו מפגשים רבים של פורום נשות L.A FACE לקידום ולהעצמת נשים בישראל ויחד עם מרצים נפלאים ומרתקים צחקנו, נהנו, התרגשנו ולמדנו.

מה היה לנו בפורומים?

למדנו "להוציא את הטוב שבאנו" דרך "אהבה בלילות הקיץ" התחברנו ליופי הפנימי שלנו דרך "עור בריא וגוף בריא" וגילנו כי "יופי זה בטבע שלנו" פורום הנשים שלנו נועד "לגוף ולנשמה" ודאגנו שתזכרי תמיד כי "את הדבר האמיתי".

כל מפגש חדש עם לקוחה חדשה או וותיקה, כל פורום מרתק ונפלא לווה בשיטת ההעצמה הייחודית שלנו BEAUTIFUL MINDS שמשלבת גוף ומודעות.

למדנו יחד את הדרך להצלחה והגשמה לצד טיפוח ושימור של עור הפנים, למדנו על בחירה באהבה עצמית, בשמחה, בחיים של עשייה פרודוקטיבית וחיובית. למדנו את כוחה של בחירה, בחירה אישית, בחירה של כל אישה להיות מי שהיא רוצה ויכולה להיות. קיבלנו אין סוף כלים שיכולים לשמש אותנו בכל תחום בחיים.

אז מה נאחל לכן נשים נפלאות לשנה החדשה. שתהיו בריאות ומאושרות, שתלכו בדרך של אהבה ואור. בדרך של טיפוח פנימי וחיצוני ושתזכו גם בשנה הזאת להיות כל אחת ואחת בגרסה הטובה ביותר של עצמה, אותה אישה שאתן רוצות לראות במראה.

ומה נאחל לנו? שנמשיך לפעול יחדיו כל הצוות על מנת להעניק לכם את מיטב הטיפולים, מיטב המפגשים ממיטב הרופאים והמרצים. שנמשיך להעניק לכם חוויה מקצועית לצד חוויה אישית ואינטימית. שכל אחת ואחת תצא כמו תמיד עם כלים שיאירו את חייה מבפנים ויאירו תמיד גם את עור הפנים.

2018 כבר כאן ואנחנו מוכנים!

Happy New Year

 

 

נגישות