השתלת שיער שיטת FUE

השתלת שיער

אצלנו בקליניקת L.A. Face תמצאו את המומחים הבולטים ביותר בארץ, השיטות המתקדמות ביותר ואת הטכנלוגיה החדישה בעולם בתחום השתלות השיער.

על מנת להבטיח כי המטופלים שלנו מקבלים את הטיפול הטוב והמסור ביותר אנחנו דואגים להביא לקליניקה שלנו רק מומחים ברמה הגבוהה ביותר, ואת הרופאים הללו אנו מטפחים והופכים לבני בית אצלנו על מנת שתוכלו ליהנות מטיפול איכותי ושקט נפשי.

השתלת שיער בשיטת FUE

בהשתלות שיער שמבוצעות על ידי שיטת ה FUE מתייחסים לכל זקיק וזקיק בנפרד.באמצעות מחט ייעודי ומיוחד מוציאים את זקיקי השיער מהחלק האחורי של הראש ומעבירים בצורה ידנית לשתילה באזורים שזקוקים להשתלה. אומנם שיטה זו דורשת מיומנות גבוהה ולוקח זמן רב על מנת להתמחות בה אך התוצאות בה משביעות פנים הרבה יותר ותהליך ההחלמה קצר בהרבה מתהליך ההחלמה בשיטה המקבילה.

בתהליך זה נוטלים זקיקי שיער בריאים ואיכותיים מחלקים נרחבים יותר באחורי הראש, תוך כדי תשומת לב לשמירה על הזקיק על מנת להבטיח תוצאות איכותיות לאורך זמן.

                                        
    ד"ר קרולינה נלינגר הנחשבת לשם עולה בתחום השתלות השיער בשיטת FUE (מעל ל-300 השתלות שיער מוצלחות)

       

למה עליי לצפות בתהליך השתלת השיער?

טיפול בשיטת FUE הוא למעשה טיפול קל.

ההבדל בין שתי שיטות השתלת השיער טמון בעיקרו בצורת ההחלמה וצורת לקיחת זקיקי השיער מהחלק התורם. לאחר שביצענו את לקיחת זקיקי השיער אנחנו יכולים לעבור לשלב של השתלת השיער, זהו השלב החשוב ביותר שדורש הקפדה מדוקדקת וקפדנות מרבית מצד הרופא המטפל.

אחרי ההליך 

לאחר מכן ראשך יכוסה בתחבושות באזורים שמהם נלקחו זקיקים ובאזורים בהם הושתלו זקיקים, את התחבושות יש להשאיר במשך כיומיים ולהיות מוכנים לכך שהקרקפת עשויה להיות רגישה בימים הראשונים ולכן חשוב לשמור עליה מפני מזג האוויר ולאחר כחמישה ימים כבר תוכלו לחזור לשגרה.

החלמה

כשבועיים שלוש לאחר השתלת השיער יתחילו לנשור השערות שהושתלו אך במקומם תוכלו לראות שיער חדש שצומח מהזקיקים שנתפסו. כ-50% מהתוצאות רואים כבר לאחר חצי שנה ואת התוצאות המלאות רואים בדרך כלל לאחר כשנה. חשוב לתת לשיער את הקצב שלו לגדול לאחר הטיפול ולשמור על השתלים, אצל כל אדם קצב הגדילה שונה וכך גם הוראות השמירה משתנות מאדם לאדם.

 

מעוניינים לשמוע עוד על השתלות שיער?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים. 

או התקשרו כבר עכשיו-0723951950

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 
 
נגישות