מתיחת צוואר ומיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים

יש לנו חדשות נפלאות עבורך – צווארך יכול להראות מתוח, יפה וגבוה גם בגיל 60 פלוס אנחנו ב -LA FACE יודעים איך לעשות את זה.

מרגע שאנחנו חוצות את מחסום גיל ה – 40 עור הפנים שלנו נכנע לאיטו לאפקט כח המשיכה. ההסבר הפיזיולוגי הינו היחלשות סיבי האלסטין, שלמעשה אחראיים בגיל צעיר על צוואר מתוח ויפה. סיבים אלו מתחילים להיחלש כאשר כמות הקולגן בגוף יורדת בקצב של כ -1.5 % עד – 2 % לשנה. הדרמיס מאבד את סיבי הקולגן והאלסטין וישנם מצבים שחלק מהסיבים נשברים לחלוטין. כתוצאה מכך, רמת הלחות בעור הפנים יורדת העור הופך לפחות אלסטי מדולדל ומקומט. מה שאנו רואות במראה לא מאחר לבוא – עור הלחיים צונח כלפי מטה, הקמטים באזור צדי האף והפה מחריפים, קו הלסת הופך לפחות חד וברור ועור הצוואר הופך מקומט ומדולדל. אל תתנו לו ליפול!!! 

חשוב לזכור כי מראה מבוגר נובע לא רק מעור פנים לא ממוצק, אלא כתוצאה מקו לסת וצוואר לא מתוחים.

ניתן לראות דרגות שונות של הבעיה:
צוואר נפוח – המוכר בכינוי 'סנטר כפול'.
צוואר מדולדל
צוואר מקומט
צוואר מחורץ – עם מעין סימני 'שרשרשת' בעור.

ניתוח FACELIFT אמנם מציע תוצאות מידיות, נהדרות ויוצר צוואר יפה ומתוח, אך חשוב להבין כי הוא אינו פותר את תופעת ה – AGING המתחילה יום לאחר הניתוח לעומתו – מיצוק ללא ניתוח הינו תהליך מורכב יותר באמצעותו אנו מחזירים לעור את כושר הייצור של החלבונים. לכן תהליך המיצוק מומלץ וחיוני, הוא לא רק משפר את מצב עור הצוואר וגורם לו להראות צעיר יותר – תהליך המיצוק ממש משנה את כיוון – מחוגי השעון הביולוגי, ומסייע לנו לסייע בהצערה אמיתית של הפנים.

 

ב -LA FACE מטפלים שילוב MIND & BODY, בשיטת BEAUTIFUL MINDS אנחנו גורמים לזירוז התהליך הפיזיולוגי ואנחנו יכולים להשפיע על התוצאה, כך שתהא הרבה יותר טובה. וזה הדבר הנפלא – הטכניקה של BEAUTIFUL MIND יוצרת שילוב מנצח של מיצוק והצערת הפנים.

 

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 
נגישות