מתיחת צוואר ומיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים

יש לנו חדשות נפלאות עבורך – צווארך יכול להראות מתוח, יפה וגבוה גם בגיל 60 פלוס אנחנו ב -LA FACE יודעים איך לעשות את זה.

מרגע שאנחנו חוצות את מחסום גיל ה – 40 עור הפנים שלנו נכנע לאיטו לאפקט כח המשיכה. ההסבר הפיזיולוגי הינו היחלשות סיבי האלסטין, שלמעשה אחראיים בגיל צעיר על צוואר מתוח ויפה. סיבים אלו מתחילים להיחלש כאשר כמות הקולגן בגוף יורדת בקצב של כ -1.5 % עד – 2 % לשנה. הדרמיס מאבד את סיבי הקולגן והאלסטין וישנם מצבים שחלק מהסיבים נשברים לחלוטין. כתוצאה מכך, רמת הלחות בעור הפנים יורדת העור הופך לפחות אלסטי מדולדל ומקומט. מה שאנו רואות במראה לא מאחר לבוא – עור הלחיים צונח כלפי מטה, הקמטים באזור צדי האף והפה מחריפים, קו הלסת הופך לפחות חד וברור ועור הצוואר הופך מקומט ומדולדל. אל תתנו לו ליפול!!! 

 

ב -LA FACE מטפלים שילוב MIND & BODY, בשיטת BEAUTIFUL MINDS אנחנו גורמים לזירוז התהליך הפיזיולוגי ואנחנו יכולים להשפיע על התוצאה, כך שתהא הרבה יותר טובה. וזה הדבר הנפלא – הטכניקה של BEAUTIFUL MIND יוצרת שילוב מנצח של מיצוק והצערת הפנים.

 

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 
 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות