מתיחת פנים וצוואר

חמש עובדות שחשוב לדעת לפני מתיחת פנים וצוואר

בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי שיעור המטופלים אשר בוחרים לעבור מתיחת פנים (פייס ליפט). הפופולאריות של הרמת פנים בקרב האוכלוסיות השונות נובעת בין השאר מעלייה משמעותית בתוחלת החיים. שינוי משמעותי זה משווה למטופל מראה שתואם את תפיסתו העצמית ואת תפיסת חייו ללא קשר לגילו הביולוגי.

אם גם את חושבת לעבור מתיחת פנים, הנה 5 עובדות שכדאי שתקראי:

1. פייס ליפט הינו הליך כירורגי שאורכו שלוש שעות לא כולל את זמן ההתאוששות.

2. בעבר נהגו לשים דגש על מתיחת עור, כיום הגישה הרווחת בנוגע לכירורגיה פלסטית היא בדגש על עיצוב מראה פנים. מומחה בכירורגיה פלסטית יבצע פייס ליפט בהתאמה לתווי הפנים של המטופלת על מנת להימנע ממראה מעושה ולא טבעי ואובדן של הבעות הפנים. השימוש בטכניקות החדשות והמגוונות מאפשר לשוות לפנים מראה צעיר, רענן, מוצק וחשוב מכל טבעי ונינוח.

3. בעזרת הטכנולוגיה החדשנית טיפול הרמת פנים מחזיק לאורך עשור.

4. במקרים מסוימים תידרש כחל ממתיחת הפנים לבצע לפני כן כריתת נגעי עור קיימים בפנים. ההליך נקרא שחזור לאחר ניתוח מוהס ומתבצע ע״י רופא מומחה. סגירת הפצע תתבצע ע״י רופא מומחה בשיטה המתאימה ביותר- תפירה ראשונית, ריפוי משני, השתלת עור ולעיתים שימוש במתלי עור. 

4. בחירת הרופא המנתח הינה בעלת חשיבות ממעלה ראשונה. על המנתח להיות מומחה בכירורגיה פלסטית שמתמחה בצוואר ופנים – זה כולל פייס ליפט, מתיחת צוואר, אוזניים, שפתיים ועפעפיים עליונות ותחתונות. עליו להיות בעל רישיון וניסיון על מנת שיקיים את הפרוצדורה באופן תקין ובטוח. חשוב לדעת מהם סימני האזהרה כאשר מחפשים מומחה בכירורגיה פלסטית:

• רופא שמוכן לגשת לפעולה ללא אבחון מוקדם ומקיף.
• רופא שאינו מחזיק בהישג יד מסמכים ואישורים המוכיחים שהוא ראשי לנתח.
• תשובה מתחמקת לשאלה "כמה ניתוחים מסוג זה עשית עד היום?"
• רופא שאינו מציג תמונות מטופלים לפני ואחרי או שמציג תמונות בהן הוא לא לקח חלק בניתוח.
• רופא שאינו יודע לתת מענה לשאלות הבאות: כמה זמן לוקחת ההחלמה? מתי אוכל לחזור לשגרה של ספורט איפור ועבודה? מה עליי לחוש לאחר הניתוח? מהן התופעות לוואי שעליי לשים לב אליהן? תוך כמה זמן אראה את תוצאות הניתוח? האם יש טיפול מוצלח יותר או טיפול נוסף שמתאים ספציפית עבורי כמטופלת?

5. קיימות שתי דרכים לביצוע פייס ליפט, באמצעות הרדמה מקומית או בהרדמה מלאה. פרופ' ליסבוי, זוכה פרס רופא השנה מטעם איגוד הפלסטיקאים, מסביר כי לאורך שנים היה נהוג לבצע את ההליך בהרדמה מלאה, וכי ההרדמה המקומית תפסה תאוצה ב 4-5 שנים האחרונות בטיפולי מתיחת פנים וצוואר. הרדמה מקומית נעשית על ידי אלחוש נקודתי של האזור המטופל, כאשר טשטוש סיבי העצב התחושתיים מונע תחושת כאב. דרך זו מאפשרת למטופל להיות במצב של ערות, הצלקות, הנפיחות והחבורות מופחתות משמעותית והחזרה לשגרה מהירה יותר. למעשה אין צורך באשפוז ארוך והמטופלת משוחררת לביתה כמה שעות לאחר הניתוח.

מתוך ראיון עם פרופ' ליסבוי: "מצאתי שהמטופלים שעברו את הניתוח בהרדמה מקומית מחלימים מהר יותר. הם לא סובלים מתופעות הלוואי של הרדמה כללית, זה פחות יקר, כי לא צריך לשלם למרדים ולחדר ניתוח אבל זה עדיין בטוח לחלוטין וזה הדבר החשוב ביותר".

אם את רוצה להחזיר את המראה הצעיר לפנייך באמצעות פייס ליפט המעניק תוצאות שמחזיקות לאורך זמן, חשוב שתבחרי במנתח המומחה בכירורגיה פלסטית של הפנים והצוואר, שיעניק לך אבחון מקצועי ויבצע את ההליך בדרך הבטוחה ביותר.

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 
נגישות