כמה עולה פייסליפט?

אחת השאלות הראשונות שעולות כיום בנוגע לפייס ליפט במדיות השונות היא שאלת המחיר. מה הם המדדים למחיר עבור טיפול, האם ישנו מחירון, מהו המחיר הממוצע היום בשוק ומהם תמרורי ההזהרה שחשוב לשים לב אליהם כאשר ניגשים להשוואת מחירים.

 

מדוע מחיר למתיחת פנים וצוואר אינם אחידים?

על מנת להמחיש זאת נשתמש בסיטואציה מהחיים. אנשים רבים טסים לחו"ל לפחות פעם בשנה. האם יש מחירון אחיד לכל נסיעה? בהחלט לא! מחיר של טיול לחו"ל יקבע על פי מדדים רבים. מהו יעד הטיסה? טורקיה או האיים הקריביים, באיזה חברת תעופה נטוס ומה היא מציעה האם מדובר בטיסת צ'ארטר במטוס נוסעים קטן או טיסה מסודרת במטוס גדול הכוללת אירוח בפנסיון מלא, האם המקומות במחלקת תיירים או במחלקה ראשונה. האם יש טיסת מעבר או טיסה ישירה, באיזה מלון נלון? שלושה כוכבים או חמישה כוכבים, האם המלון כולל חצי פנסיון או פנסיון מלא.

גם במתיחת פנים האפשרויות רבות ומגוונות, האם את מעוניינת במיני פייס ליפט הכולל צוואר וקו לסת, הרמה של הלחיים, שאיבת שומן מהצוואר ופילינג או בפייס ליפט מלא הכולל  הרמת גבות, טיפול בעפעפיים עליונים או תחתונים, שאיבת שומן מהצוואר, פילינג בשפה העליונה כל אלו מדדים להקף המחיר.

 

מחיר יכול לשמש תמרור אזהרה לאיכות הטיפול והקליניקה, ממה חשוב להזהר?

כיוון שמדובר בפרוצדורה מורכבת חשוב שתדעי על מה את משלמת. כאשר מחירים ניתנים בקלות דעת ללא פגישה מוקדמת עם רופא, ללא הכרות עם הקליניקה וללא אפשרות לקבל מענה מלא ומקצועי לשאלותייך במפגש פנים מול פנים אזי יש להזהר, זכותך לקבל שקיפות מלאה בעבור הקף הטיפול עליו את משלמת. 

מחיר נמוך מדי באופן קיצוני צריך להעלות חשד. חשוב ומומלץ להשוות מחירים תווך המחירים בארץ נע כיום בין  20,000 ₪ ל- 50,000 ₪

 

כיצד אנחנו מתמחרים טיפולים?

אנחנו ב – L.A.FACE אימצנו את השיטה הנהוגה כיום בארה"ב. המחיר הינו אינדווידואלי ונקבע על פי הקף הטיפול בדרך זו את משלמת עבור הקף הטיפול שניתן לך ולא מעבר. המחיר נקבע לאחר פגישת יעוץ ואבחון חינם עם הרופא המנתח, פלסטיקאי בכיר מומחה לפייס ליפט בשיטה המתקדמת בעולם המתבצעת בהרדמה מקומית, אורך הטיפול כ 3-4 שעות ולאחריו זמן התאוששות עד כשעתיים בחדר לאונצ' מפנק. זה שמדובר בהרדמה מקומית מוזיל את העלויות כיוון שאין צורך בתוספת עלות של אישפוז ורופא מרדים.  אנו מצאנו שיטה זו כהגונה ונכונה כלפי לקוחותינו.

למידע מקצועי נרחב בנושא טיפול הפייס ליפט היכנסו לאתר הבריאות האנגלי 

 

למידע נוסף, שאלות, בירורים וקביעת תור לפגישת יעוץ ואבחון חינם את מוזמנת ליצור עמנו קשר ב- 03-6783838 או למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם עם כל הפרטים. 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

מייל

טלפון*

ההודעה

 

 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות