שופכים אור על עור

 

מזכירות לכן שאנחנו נפגשות לערב נשים חוויתי ביום שני, 13.8.18 בשעה 18:00

המפגש יתקיים ב-L.A.FACE המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים – רפואיים לפנים ולצוואר, בבית אירופה, קומה 1, רחוב שדרות שאול המלך37, ת״א.

הפעם על הפרק:  "אנטומיה של אושר" בהנחיית ד"ר ליאת אדרי – מדענית בעלת תואר שלישי במדעי החיים והמוח. ד"ר אדרי תדבר על פסיפס הרכיבים אשר גורמים לנו לאושר ותנחה אותנו כיצד להפעיל אותם באופן טבעי. במהלך ההרצאה יינתנו כלים לניהול אורח חיים הגורם לאושר ולסיפוקם. לאחריה נהנה מהרצאתה של ד"ר פרקש דרמטולוגית מומחית אשר תדבר על השינויים הביולוגיים לאורך חיי האישה ונקנח בהרצאה מרתקת של הגב' סימה נבון, מרפאה אלטרנטיבית באמצעות שמנים אתריים ורפואה סינית שתדבר על חשיבותם של שמנים אתריים והשפעתם על העור.

כרטיס כניסה זוגי ב- 49 ש"ח, מספר המקומות מוגבל, כל הקודמת זוכה. 

לצפיה בהזמנה ניתן להיכנס לכאן.

לפרטים נוספים, לרכישת כרטיס נא ליצור קשר בטלפון 03-6783838

או להרשמה ישירה ניתן להכנס לכאן

אנחנו מבקשות לנצל את ההזדמנות הזו כדי לברך את פרופסור רוני וולף

שמצטרף לצוות קליניקת L.A.FACE.

פרופסור וולף הוא מחבר הספרים "אור על העור" ו"ויהי עור", העוסקים בטיפול ובשמירה על העור, במניעת הזדקנותו ובשיטות להצערת עור הפנים.

 

פרופסור וולף, לשעבר מנהל יחידת העור במרכז הרפואי קפלן, 

חבר קליני לדרמטולוגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב מ-1999 ובבית ספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים מ-2004.

 

 

לקבלת אבחון וייעוץ חינם, ללא מחויבות מצידך – לטיפול המתאים לך – את מוזמנת 

ליצור קשר בטלפון 03-6783838,  או במייל OFFICEֲ@LA-FACE.COM.

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

 
 
 
 

 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות