פיסול פנים ללא ניתוח

FACE LIFT – הרמת פנים ללא ניתוח

L.A.FACE, מרפאה ייחודית בתל-אביב המשלבת טיפולים אסתטיים חדשניים ומסע העצמה אישי ומיוחד מביאה בשורה היישר מבוורלי הילס: מתיחת פנים בהרדמה מקומית ובשעתיים וחצי בלבד – הרמת פנים ללא ניתוח מגיעה לישראל!

נשים רבות מגיעות לרגע שבו הן מתחבטות האם לתת לטבע להמשיך לעשות את שלו ולשאת את סימני הגיל ולנסות להתרגל לקמטים, או לעבור FACE LIFT , מתיחת פנים, במטרה להשיב את המראה לכל הפחות מהעשור הקודם. FACE LIFT לעיתים קרובות מרתיע מטופלים רבים גם בשל הכאבים, הצורך בהרדמה מלאה וגם כי זמן הניתוח כרוך בשעות מרובות.גם את דניאלה גולן, מנכ"ל L.A.FACE זה הרתיע ולכן היא ערכה מסע חיפושים עד שגילתה שבלוס אנג'לס נמצא המענה המדויק: מיני פייסליפט ללא ניתוח.

דניאלה נסעה לאחד המנתחים המובילים בלוס אנג'לס ובקרב הסלבס, החתום על אלפי FACE LIFT ונפגשה עימו בקליניקה שלו מהמוקמת במקום שקט ויפייפה בבוורלי הילס. ה"ניתוח"- (שבארה"ב נקרא PROCEDURE) תהליך הרמת הפנים , פיסול פנים , שיחזור קו הלסת, הרמת עפעפיים עליונות, תחתונות וסנטר בוצע בהרדמה מקומית וארך רק שעתיים וחצי כאשר תוך כדי שוחחה דניאלה עם הרופא, נמנמה לעיתים והאזינה למוזיקה נעימה שהייתה ברקע.

התהליך הביא את דניאלה להבנה כי היא עוברת חוויה בלתי נפרדת של גוף ונפש, הכאבים לא היו חזקים וגם תופעות הלוואי חלפו במספר ימים בלבד!

 

 

כל אלה הניעו את דניאלה להחליט על הקמת מרפאת L.A.FACE אשר תיתן מענה מדויק של טיפולים שכוללים:

L.A. BEAUTY TOUR

מסע יופי לארץ היופי. טיסה ללוס אנג'לס לעבור את ה FACE LIFT  " פיסול פנים " אצל טובי הרופאים בעולם שמתמחים אך ורק בפנים בשילוב נופש יוקרתי ותכנית העצמה פנימית.

ISRAEL BEAUTY TOUR

למי שבוחר להישאר בארץ, בעתיד תהיה אופציה לניתוחים על – ידי מנתחים מומחים ישראליים או ע"י מנתחים פלסטיים מובילים מלוס אנג'לס המגיעים במיוחד לארץ.

בקליניקת L.A.FACE כל הטיפולים האסתטיים אשר המטופלים עוברים מלווה תכנית העצמה פנימית ייחודית, BEAUTIFUL MINDS, הכוללת את רזי החשיבה החיובית, דמיון מודרך אשר גורמים לכל התהליך להיות קל, נעים ומעצים.

בקליניקת L.A.FACE ניתן לבצע גם, co2 fractional laser מילויים, הזרקות בוטוקס, טיפולים למיצוק, חידוש והצערת עור הפנים, כולם נעשים בעזרתם של הטכנולוגיות החדישות ביותר הנהוגות בארה"ב.

לפרטים נוספים אודות הטיפולים של LA FACE או קביעת פגישת היכרות עם מיטב הרופאים המומחים שלנו צרו קשר במספר:  6783838 – 03

L.A.FACE – המרכז הבינלאומי לטיפולי יופי, מגיש לך עולם בו טיפול או ניתוח הופכים לחוויה חלומית ולמסע של צמיחה ושיפור עצמי. מוזמנות למלא פרטים לקבוע פגישת ייעוץ ואבחון חינם וללא כל התחייבות.

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות