מהם הטיפולים האסתטיים הנפוצים בגיל השלישי?

אם בעבר הלא רחוק רוב המבוגרים השלימו עם העובדה שהם מזדקנים, המערכות שלהם נחלשות, עור פניהם מתקמט והמראה האסתטי שאפיין אותם בעבר משתנה, כיום בשנת 2020 עם העלייה באיכות החיים ובתוחלת החיים, יותר ויותר מבני הגיל השלישי מחליטים לשפר את הופעתם ואת איכות חייהם ומחליטים לעבור טיפולים אסתטיים שונים. במאמר זה נגולל בפניכם מהם אותם טיפולים אסתטיים נפוצים בהם בוחרים רבים מבני הגיל השלישי. התחילו לקרוא..

אסתטיקה רפואית – משפרים את המראה

נכון להיום מבוגרים רבים שמים דגש על ספורט וחוגים חברתיים בשעות הפנאי, פעולות אשר מובילות לבריאות גופנית טובה ונפש בריאה ומאוזנת. בנוסף, בדיקות ומחקרים שונים שנעשו במדינות שונות ברחבי העולם מצביעים על כך שטיפולים אסתטיים בגיל השלישי מסייעים לא רק לשיפור המראה החיצוני שלהם אלא גם להפחתת הדיכאון והדכדוך הנפוצים בגילאים אלו.

  • מתיחת פנים – מבוגרים רבים בוחרים לעבור פרוצדורה אסתטית שעיקרה מתיחת פנים ויש כאלו המעדיפים טיפולים נקודתיים יותר, כמו למשל מתיחת עור הצוואר (עור ברווז) וזאת על מנת ליהנות מתוצאה של עור מתוח ומוצק יותר ועוד.
  • עפעפיים – רבים בוחרים לפנות לפרוצדורה פולשנית שעיקרה הוצאת עודף העור הממוקם בין הגבה לבין הריסים והסרה של שקיות השומן מהעפעף התחתון/עליון.
  • בטן וחזה – חלק מהנשים בוחרות לשפר את מראה הבטן שלהן ובוחרות גם בהרמת חזה ושאיבת שומן.
  • מתיחת ירכיים – כאן מדובר על ניתוח שכיח אשר נעשה בהרדמה כללית ובו מסירים עור עודף מהירכיים.
  • טיפולי בוטוקס וחומרים נוספים – טיפולים המיועדים להחלקת קמטוטים באזור העיניים, האף, הפה, הרמת סנטר ועוד. בנוסף, מבוגרים רבים בוחרים לעבות חלקים שונים בפנים וזאת באמצעות הזרקת חומרים ייעודיים, כמו למשל חומצה היאלורונית טבעית וחומרים משלימים, כמו למשל קולגן לשפתיים ועוד

השתלות שיניים בגיל השלישי

אם בעבר הפתרון השכיח לשיניים חסרות היה שיניים תותבות, כיום הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת הובילה לפתרון חדשני יעיל יותר: השתלת שיניים לגיל השלישי. שכן, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאמנם העלות של שיניים תותבות היא נמוכה יותר, אך היא בהחלט אינה הפתרון האידיאלי לאנשים שמעוניינים בתחושה טבעית, במראה אסתטי ובנוחות בעת לעיסת המזון.

יותר ויותר מבוגרים מגיעים להחלטה שהם אינם מעוניינים בתותבות אשר עלולות לגרום לכאבים בעת הלעיסה, תזוזה, צבירת חיידקים ולחץ על החניכיים ובוחרים בתהליך בטוח של השתלת שיניים, תהליך שיכול לעזור גם למבוגרים הסובלים ממחסור בעצם. השתלת שיניים תבטיח להם את אותה איכות חיים בה הם מעוניינים.

למידע נוסף על השתלות שיניים >>

אם גם אתם מעוניינים להתמודד עם סימני הזיקנה ולחיות את החיים במלוא פריחתם גם בגיל השלישי, הנכם מוזמנים להצטרף לקבוצת המבוגרים שהופכים את חייהם לאיכותיים יותר באמצעות טיפולי אסתטיקה רפואית ורפואית דנטלית. בהצלחה!

נגישות