כשאסתטיקה וצניחת עפעפיים נפגשות לחג הפסח

 

לא ישנת בלילה? העיניים שלך נראות עייפות מאוד…

נשים רבות עומדות מול שאלות כדוגמת אילו ולא פעם תוהות מדוע.

כמה שלא ננסה, לא נצליח להסתיר את ההשפעה של צניחת עפעפיים על נראות הפנים.

המראה האסתטי הנובע מעודפי עור מהעפעף העליון ושקיות שומן מהעפעף התחתון מתורגמים למראה עייף ומבוגר. עודפי העור בעפעפיים העליונים יכולים במקרים מסוימים להוות בעיה רפואית עד לכדי הגבלת שדה הראייה. בעפעפיים התחתונים העור ורקמות החיבור הפנימיות הופכים רפויים יותר ככל שמתבגרים ומאפשרים לרקמות השומן הפנימיות לבלוט וליצור את השקיות הטיפוסיות מתחת לעיניים.

הסיבה השכיחה ביותר לצניחה קשורה לגיל, כחלק מתהליך ההתבגרות. היא מתרחשת על רקע מתיחה והתארכות של הגיד המחבר את השריר לעפעף, התארכות הגיד מחלישה את משיכת השריר על העפעף וגורמת לו לצנוח.

במצב של צניחת עפעפיים, הנקרא בלועזית פטוזיס, העפעף כולו צונח, ומכסה חלק משטח קרנית העין. המצב נגרם כתוצאה מבעיה בשרירי העפעף העדינים. השרירים אינם מייצרים מספיק כוח על מנת להחזיק את העין פתוחה.

הרמת עפעפיים נחשבת היום לפרוצדורה קלה וקצרה שבאמצעותה מתקנים את העפעפיים העליונים תוך סילוק עודפי העור שהצטברו.

לרגל חג הפסח פיקחו את העיניים לרווחה והכירו את ד"ר גלית אבינועם-דר, חברת צוות הרופאים המומחים לניתוחי פנים וצוואר בקליניקת L.A.FACE -המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר הפועל באישור משרד הבריאות, ומנהלת היחידה לניתוחי מוהס בבית חולים שיבא תל-השומר.

דר גלית אבינועם-דר

ד"ר גלית אבינועם-דר הינה רופאה מומחית בכירורגיה פלסטית משנת 2006. היא סיימה את לימודיה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בהדסה ירושלים. לאחר מכן עברה התמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים סורוקה וקפלן.

מאחורי ד"ר גלית אבינועם-דר עשרות נשים שבחרו לעבור את הפרוצדורה של הרמת עפעפיים ולשוב לפקוח את העיניים לרווחה.

לכבוד חג הפסח קליניקת L.A.FACE מזמינה אותך ליהנות ממבצע מיוחד במינו שיעלים לך את הסימנים שכל כך מפריעים לך. אם אילו סימני עצבות, סימני עייפות ואם אילו השקיות הטיפוסיות מתחת לעיניים.

לחודש אפריל בלבד!

  • פגישת ייעוץ חינם
  • 10% הנחה על ניתוחי הרמת עפעפיים !

התקשרו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ עם דר' גלית אבינועם ללא עלות וללא התחייבות בטלפון – 03-6783838 או צרי איתנו קשר דרך האתר 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


נגישות