טיפולי עור הפנים

"עם שינויי הגיל אני לא מרוצה מהמראה שלי, מה אני יכולה לעשות"?‎

הרבה מאוד נשים מגיעות לגיל שבו הן כבר לא מרוצות מהמראה של הפנים שלהן.
הן מבחינות בשינויים שמתחילים באיטיות אבל מתפשטים במהירות  ככל שהזמן עובר.
 
בגיל צעיר כשאנחנו מביטות בראי אנחנו רואות מבנה פנים צעירות ויפות, עצמות חזקות, ועור גמיש ואלסטי. אבל בערך מגיל 30 עור הפנים שלנו נראה פחות ופחות טוב. זה לא קורה ביום אחד כמובן, אלא מדובר בתהליך כמעט בלתי נראה בהתחלה, שמתפשט במהירות יותר ויותר גבוהה לאורך השנים.
קמטים, לאחר מכן קמטוטים ואובדן הרעננות הטבעית של עור הפנים.
 
השאלה היא מה אנחנו יכולות לעשות כדי לחזור וליהנות מהמראה שלנו, מה צריך לדעת על עור הפנים שלנו כדי להתמודד עם השינויים האלה בצורה הכי טובה.
 

טיפול אסתטי בגיל צעיר נותן תוצאות טובות יותר

 
ד"ר אורן ויסמן, מנתח פלסטי מומחה מקליניקת L.A FACE, מסביר בראיון  לתחנת "רדיו קול חי" איך כל אחת יכולה להיאבק בשינויים בעור הפנים וליהנות ממראה יפה וגמיש לאורך זמן.
 
"האתגר בבחירת טיפול פלסטי מתאים נובע מתקופת ההזדקנות השונה של כל חלק בפנים.
בגיל צעיר יש לנו מבנה פנים צעיר, עצמות מלאות, הרבה שומן, פנים מלאות ויפות, מגיל 25-30 העור מאבד את הסיביים האלסטיים שלו, ואנחנו רואות את ההבדלים בין החלקים השונים  של העור, הפנים שטוחות יותר, במיוחד באיזור הלחי הפנימית שלנו. מה שקורה לאורך זמן הוא שעצם הפנים שמחזיקה למעשה את הפנים, מתחילה לשקוע. החל מגיל 40 יופיעו אצלנו קמטוטים ובגיל 45 בערך הקמטוטים מתחילים להתפשט ונוצרים קמטים. עם הזמן המראה של הלסת יהפוך ללא חד ויסגיר את הגיל שלנו".
 

-התיאור הזה נשמע מייאש, מה בכל זאת אפשר כדי לשפר את המצב?

 
"באופן עקרוני כל פתרון צריך להיות מותאם לגיל, איכות עור הפנים שלך וצבע הפנים.
באופן כללי, כדאי להתחיל כבר בגיל צעיר לטפל במצב כדי להתמודד עם אובדן האלסטיות של עור הפנים.
דבר ראשון שמומלץ לעשות, להקפיד כבר מגיל 30 למרוח קרמים שמלחכים את העור ומוסיפים לו לחות שתורמת לחידוש מסוים של הסיבים האלסטיים. דבר שני, הימנעות ככל שניתן מחשיפה לשמש. הסיבה היא שהשמש מאיצה את התהליך של אובדן הסיביים האלסטיים.
 

הדרך הכי משמעותית להעניק לפנים מראה צעיר היא באמצעות טיפולי הזרקה בגיל צעיר של חומצה היאלארונית או בוטוקס. הטיפולים האלה מחזירים את הגמישות והאלסטיות לעור הפנים לתקופה ארוכה. הזרקה של חומצה היאלארונית בחלק התחתון של הפנים, מחזירה את הנפח המלא ללחיים ומעניקה מראה משופר. הזרקת בוטוקס גורמת להיעלמות של קמטי ההבעה באיזור הפה והעור נראה חלק הרבה יותר. חשוב לי לומר, אם מישהו ספציפית מפריע לך למשל עפעף נפול, קו הלסת או מראה הגבות אנחנו יכולים לשפר אותו. ככל שתטפלי מוקדם יותר התוצאה תהיה טובה יותר".

ניתן לשמוע את ההקלטה המלאה בלחיצה כאן.

 

אנו מזמינים אותך להירשם לפגישת ייעוץ עם רופא מומחה על מגוון סוגי הטיפול בקלינקה שלנו,

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 
 
 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות