ליופי אין גיל

להראות זוהרת בגיל מבוגר יכול אולי להיתפס כמשימה מאתגרת במיוחד לנשים שחצו את העשור החמישי של חייהן. אולם היום יותר מתמיד אנו עדים לנשים שהגיעו לגיל 50, ואף חצו אותו, שפשוט נראות נהדר. מה שאולי התחיל כגימיק בתחילת שנות האלפיים, של נשים בשלות שכבשו את עולם הדוגמנות בסערה, ממשיך היום לתפוס תאוצה בעולם כולו ואף בישראל.

 

גיל ויופי
איזבלה רוסליני. מקור: Vanity Fair
 
השחקנית והדוגמנית האיטלקיה איזבלה רוסליני (למעלה), נבחרת בגיל 65 להיות הפרזנטורית של לנקום. ואילו אצלנו ניתן לראות את איילת זורר, גלית גוטמן ויעל אבוקסיס מככבות על שערי מגזינים, בשלטי חוצות ובפרסומות במסכים כשהן שוברות מוסכמות ביחס לגיל הממוצע שהיה מקובל עד כה בעולם הזוהר והדוגמנות בארץ. והקהל בארץ מאמץ אותן אל חיקו באהבה גדולה.  
 
מפגש נשים ליופי אין גיל
 ג'יין פונדה. מקור: The Guardian
 

יעל אבוקסיס מציינת לשבח שורה של מוצרי טיפוח בהם היא מקפידה להשתמש כמו גם הרגלי תזונה בריאים וגישה אופטימית לחיים. "לא עשיתי בוטוקסים," היא אומרת בראיון למגזין את, "אישה היא יפה על סך חלקיה, גם בגילי". לעומתה, גלית גוטמן, אשר בגיל 40+ כיכבה כפרזנטורית של בוניטה דל מאס, היא תומכת ידועה של טיפולים אסתטיים משמרים וביניהם הזרקות. בכתבה למאקו היא צוטטה כמי שאומרת "אני עושה בוטוקס כבר עשר שנים, התחלתי בגיל 35 כשרק התחיל החריץ הראשון. אני אומרת לכל אחת רוצי ותעשי, אל תתנצלו".

ג'יין פונדה, היום בת 80, מגלה בראיון לדה-גארדיאן ומגזין בירדי שהניתוח הפלסטי שלה הצעיר אותה ב-10 שנים לפחות. "זה כמו לקבל את 10 השנים האחרונות חזרה, עצם העובדה שאני בת 80 ועדיין נראית טוב לגילי (אחרי הניתוח הפלסטי), נותן תקווה לנשים". פונדה כיכבה כפרזנטורית של לוריאל קמפיין בשנת 2016.

אז אם מישהי מאיתנו זקוקה להוכחה שליופי אין גיל היא יכולה פשוט להתבונן בנשים המדהימות האלו ולקבל השראה.
 
  גלית גוטמן. מקור:  wikicommons
 

אנו מאחלים לך בריאות, אנרגיות ואופטימיות, שהן בבסיסו של יופי על-זמני אשר קורן מבפנים כלפי חוץ. צוות קליניקת L.A.FACE מזמין אותך לחגוג את היופי שלך בכל גיל. את מקבלת מאיתנו באהבה פגישה ללא תשלום וללא כל התחייבות מצדך עם רופאי העור שלנו כדי לקבל מהם המלצות אישיות על שימור וטיפוח עור הפנים והצוואר בכל גיל.

  

הצטרפי לפורום הבא ב29 בנובמבר, לחוויה ייחודית בקליניקת L.A.FACE!

 

מפגש חוויתי לנשים
 
 
 
מתעניינים בשיטות נוספות לשימור והצערת עור הפנים?
צרו קשר לקביעת אבחון חינם וללא התחייבות
עם הרופאים המובילים בתחום הצערת עור הפנים והצוואר!
03-6783838 | info@la-face.co.il 
 
 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
 

הטבה בלעדית! ברכישת 2 מזרקים של חומצה היאלורונית, מזרק נוסף מתנה!

לפרטים והרשמה >

 
 
נגישות