פיגמנטציה בפנים ובעור

פיגמנטציה והדרך הקלה והנעימה של L.A.FACE לעור חלק ויפה ללא כתמים ונגעים

כולנו מכירים את הביטוי 'עור חלק כשל תינוק' בהקשר ליתרונות עורו של התינוק והמראה הבריא והנקי שלו. הדימוי העולה לנגד ענינו הוא עור חלק, עדין, צעיר, יפה וורדרד.

ואכן, כך זה כשאנחנו צעירים. אולם עם הזמן, הגיל, והחשיפה המרובה לשמש, ללא קרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה, מצבו של העור מתדרדר באופן ניכר. ולעיתים קרובות מופיעים על פני העור קמטים, נקודות כהות וכתמים (הכתמים נוצרים כאשר תאי עור מסויימים מייצרים יותר פיגמנט, בניסיון לפצות על תאים אחרים שאינם יכולים לייצר פיגמנט).

פתרונות להסתרת כתמים ופיגמטציה 

לא תמיד מתמזל מזלנו בכל הנוגע לעור הפנים, ונשים רבות הסובלות מפיגמנטציה מתמודדות מידי יום עם התחושה הפחות נעימה, של הסתרת כתמי פיגמנטציה באמצעות שימוש תמידי ויומיומי במייק-אפ ו/או קונסילר, אך לא תמיד ניתן להסתיר את הכתמים רק ע"י שימוש בתכשירים ועזרים קוסמטיים ולכן עולה הצורך לתת פתרונות אחרים שיסייעו להן במשימת הסתרת הכתמים כמו התעטפות בצעיף, דבר שבהחלט נעים בחורף ועונות המעבר, אך לא נוח בעליל בקיץ.

בכדי ליהנות מעור פנים חלק כשל תינוק, בפיגמנט אחיד וללא כל צלקות או סימנים בולטים, L.A.FACE מציעה לך להגיע לבדיקת אבחון של עור הפנים אצל רופא דרמטולוג/ית המומחה/ית באסתטיקה של עור הפנים. הדרמטולג/ית יבחנו את דרגת עומק הפיגמנטציה, אם עמוקה או שטחית, האם כתמי הפיגמנטציה הינם בשכבת האפידרמיס או שהם מקובעים בשכבת הדרמיס?

במידה וכתמי הפיגמנטציה הינם בשכבת האפידרמיס ב L.A.FACE – ניתן לקבל מרשם עבור קרם אשר אותו רוקחים במיוחד עבורך בהתאם להנחיות של הדרמטולוג/ית, ויש למרוח אותו במשנה זהירות בהתאם להוראות שיתנו ע"י הדרמטולוג/ית של FACE.A.L.

בפיגמנטציה עמוקה יותר, כזו שמתבטאת בשכבת הדרמיס, ב – L.A.FACE מטפלים אחרת, היות ופיגמנטציה מהסוג הזה אינה מגיבה לקרמים השונים ויש לעשות פילינג על מנת לחדש את העור באמצעות מכשיר הלייזר – CO2 fractional. לאחר הטיפול בלייזר CO2 fractional יש לשמר את המצב על ידי שימוש בחומרי הבהרה.

CO2 fractional

L.A.FACE מנגישה לך את הטכנולוגיה החדישה והמובילה ביותר בטיפולים רפואיים אסתטיים לעור הפנים והצוואר. היופי בפלאי הטכנולוגיה מאפשר ל- L.A.FACE כעת לבצע בצורה מבוקרת וטובה את מה שהיה נחשב בעבר הלא רחוק למסוכן ומגביל. מהיום את יכולה ליהנות ב – L.A.FACE מפילינג שיעניק לך עור חלק, צעיר יפה וזוהר. מדובר בלא פחות מפלא, לראות איך עור מקומט שב פתאום להיות צעיר, יפה וזוהר ואפילו הקמט לא יכול להעיב על יופיין של הפנים.

ב – L.A.FACE משלבים טיפול MIND&- BODY הטיפול בלייזר CO2 fractional מלווה בשיטת BEAUTIFUL MINDS ומהווה מתכון בטוח לעור יפה וזוהר. חשוב להבין שטיפול לבדו אינו מספיק. השילוב הייחודי הזה המוצע לך אצלנו ב- L.A.FACE והוא זה שנותן תוצאה משולשת ומזרז את התהליך הפיזיולוגי של הצערת עור הפנים.

עוד בנושא: 

מעוניינת בפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות וללא התחייבות?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים או חייגי למספר 03-6783838

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות