הצמדת אוזניים

יש לאוזניים חשיבות גדולה למראה האסתטי הכללי של הפנים. אוזניים בולטות מושכות תשומת לב רבה ומהוות לעיתים מקור ללעג שבעקבותיו תסכול וערעור הביטחון העצמי. בעיות אסתטיות נוספות שקשורות באוזניים הן אפרכסת אחת קטנה מהשנייה או אפרכסת מקומטת במיוחד.

האוזניים שייכות לסוג האיברים שמתעצבים בגיל מוקדם, כל שלאחר גיל 6 האפרכסת לא משתנה באופן משמעותי, הן מבחינת צמידות האפרכסת והן מבחינת צורתה, כלומר אם אחרי גיל 6 האוזניים בולטות, הן יישארו כך בתהליך ההתבגרות.

הפתרון לבעיית אוזניים בולטות הוא פרוצדורה רפואית להצמדת האוזניים. הפרוצדורה נחשבת לפשוטה, מהירה ויעילה ואין בה כל סיכון רפואי לאיכות השמיעה. אילו שבחרו לעבור אותה מדווחים על שיפור משמעותי ביחס של החברה אליהם ולעלייה בביטחון העצמי.

בשלב ראשון יש לקבוע תור במרפאת L.A.FACE אצל פלסטיקאי מוסמך ייעוץ ראשוני הוא ללא עלות ואז הפלסטיקאי מסביר מה ניתן לבצע ומה התוצאה הרצוייה כמובן יש לבדוק את המצב הבריאותי של המטופל .

מהלך ניתוח להצמדת אוזניים

בקליניקת L.A.FACE הפרוצדורה הרפואית להצמדת האוזניים נעשית תחת הרדמה מקומית בלבד. הפרוצדורה הרפואית הקוסמטית היא פשוטה וקלה ואורכת עד שעה וחצי במהלכה הרופא המומחה יבצע כריתה של רקמת העור העודפת בחלקה האחורי של האפרכסת

 

בימים שלפני הניתוח יש להקפיד על ניקיון האוזניים על פי הנחיות הרופא וכן יש לערוך מספר בדיקות דם שגרתיות. כמו כן, יינתנו דגשים על התזונה ערב לפני הניתוח והנחיות לגבי איסוף שיער ארוך וכדומה. מטופלים הנוטלים תרופות, מעשנים, או בעלי היסטוריה רפואית מורכבת, יקבלו יעוץ בהתאם למצבם.

חשוב מאוד לדבר עם המנתח על התוצאה המבוקשת וחשוב להבין כי התוצאה הצפויה אינה תמיד סימטריה מושלמת אלא הקטנת בולטות האוזניים. הסימטריה בפרצוף ובגוף האנושי הינה רק למראית עין ולמעשה אין איבר זוגי בגוף המקיים סימטריה מוחלטת.

לאחר מספר ימים של החלמה מהפרוצדורה הרפואית של הצמדת האוזניים, חוזרים לפעילות שגרתית מלאה.

מעוניינים בשיחת ייעוץ בנוגע לתהליך כירורגי לאזניים? צרו איתנו קשר בטופס 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

נגישות