מיני פייסליפט – האם הפרוצדורה מתאימה לחודשי הקיץ? בוודאי!

מי מכן לא מכירה את ההרגשה הזו של להרגיש נפלא מבפנים אבל אז את נתקלת במראה, הדמות שמשקיפה עלייך מן הבבואה נראית לך לא מוכרת, מבוגרת יותר מכפי שאת מרגישה. בעוד את מרגישה חיונית ורעננה הדמות הזו שמביטה בך מהמראה מראה את פגעי הזמן, את כוחו של כוח הכבידה ופגעי השמש.
אם נוסיף לזה את העובדה שכל ערב כשאנחנו יושבות אל מול הטלוויזיה מציצות אלינו כוכבניות הוליוודיות שלא משנה בנות כמה הן באמת זה נראה כאילו כבר 20 שנה הן לא התבגרו אפילו ביום. אולי לחלקן יש באמת מאגר גנים מדהים או מה שנקרא "בייבי פייס" אך לא הגיוני שלכולן יש את הגורמים המקלים הללו.

מה הסוד שלהן? השיטה האמריקאית למתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית!

עכשיו גם את יכולה להחזיר את הרעננות והחיוניות לפנים באמצעות פרוצדורה אסתטית פשוטה ולא מסובכת, מיני פייסליפט.

מוזמנות (ומוזמנים) ליצור עמנו קשר ונעמוד לשירותכם בכל שאלה, ייעוץ או בקשה. 

חייגו אלינו  072-3951950 או שלחו לנו הודעה באמצעות אתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם.

מה זה מיני פייסליפט?

מיני פייסליפט הינה מתיחת פנים המתבצעת באמצעות פרוצדורה רפואית ייחודית שלא מצריכה ניתוח (כמו למשל טיפול פייסליפט "קלאסי") ומשאירה סימנים מינימליים עד בלתי נראים לאחר התהליך.
התוצאות המתקבלות הן מרהיבות, פרצוף מתוח וטבעי יותר וכל זה כשאת עוברת את התהליך תחת הרדמה מקומית בלבד אשר מעניקה זמן החלמה קצר בהרבה מהממוצע של 7-10 ימים לכל היותר.
המטרה של מיני פייסליפט דומה למתיחת הפנים המלאה אך הפרוצדורה וההחלמה קלות הרבה יותר. זהו טיפול נפלא שניתן רק בקליניקת L.A.FACE  בארץ, שיסייע להדגשת קו הלסת והלחיים התחתונים וניתן לשלבו בפשטות ובצורה חלקה עם הרמת עפעפיים קלה בהנחה מיוחדת בקליניקה למבצעות מיני פייסליפט.
מיניפייסליפט

האם אפשר לבצע טיפול מיני פייסליפט בקיץ? 

זוהי שאלת השאלות. הרבה מאוד מטופלות ומטופלים פנו אלינו עם חשש לביצוע פרוצדורות אסתטיות בימי הקיץ מפני שקיים החשש שלאחר הטיפול יהיה איסור לצאת החוצה ולהיחשף לשמש. חשוב מאוד להגיד –  זה פשוט לא נכון. 
מותר להיחשף לשמש לאחר ביצוע מיני פייסליפט ואין חשש מפני נזקים שעלולים להיגרם בעקבות כך (כן חשוב להישאר בבית ביומיים הראשונים שלאחר הניתוח אבל יותר חשוב לשוחח על כך עם הרופא המטפל שכן אין שני גופים שמגיבים אותו הדבר לטיפול וכך גם משך ההחלמה משתנה מאדם לאדם).

מה הגיל המתאים ביותר לביצוע פעולה זו?

על מנת לספק תשובה מדויקת פנינו לאחד לרופא פלסטיקאי מומחה שמתמחה בטיפולים אסטטיים -דר אורן ויסמן, פלסטיקאי מהשורה הראשונה לטיפולי מיני פייסליפט וביקשנו לשמוע מה הוא חושב על סוגיית הגיל. "תהליכי ההתבגרות משפיעים על כל אחד ואחת בצורה אחרת, יש כאלו שיראו זאת יותר בעיניים אצלם ויש כאלו שסימני הגיל יראו בצוואר. אצל חלק הסימנים יתחילו בתחילת גיל ה-30 אך באופן גורף הסימנים מתחילים לתת אותתם לאחר יום ההולדת ה-40" אומר ד"ר אורן ויסמן, "חשוב מאוד לציין כי בפרוצדורות אסתטיות אין כלל אצבע או משהו אחד שעובד בעבור כולם, יש חשיבות ענקית לתווי הפנים הספציפיים של מטופל ולכן הפגישה הראשונית עם הרופא המטפל הינה החשובה ביותר, בה ייקבע סוג הטיפול אשר יספק את התוצאות הטובות ביותר בעבור המטופל.
בברזיל הגיל הממוצע לטיפול זה הוא 40 ובאמריקה וישראל 53. 
 

מהו משך ההחלמה?

כיוון שמדובר בניתוח בהרדמה כללית, ולא הרדמה מלאה, זמן ההחלמה מהיר בצורה משמעותית מטיפולים אחרים. הגוף לא עובר טראומה רצינית בזמן הטיפול ולכן הוא יכול להחלים מהר יותר, לרוב מדובר על בין שבוע ל-10 ימים בטרם תוכלו לחזור לשגרת החיים שלפני הטיפול.

לכן טיפולי מיני פייסליפט בימי הקיץ עשויים להיות פתרון נהדר לעוסקים בחינוך והוראה, כמו גם לאנשים עסוקים אשר לא יכולים להרשות לעצמם להתנתק לתקופה ארוכה.

אצלנו בקליניקת L.A Face מאמינים כי לא רק המראה החיצוני הוא החשוב כי אם התחושה איתה את מסתובבת, זו הסיבה שפיתחנו שיטה הוליסטית וייחודית אשר משלבת העצמה אישית בשילוב עם הטיפולים הקוסמטיים המתקדמים ביותר בעולם.
הצוות שלנו מורכב מבכירי המטפלים והמנתחים שפועלים בארץ ובעולם ואנו מתעדכנים באופן תדיר על השיטות והחידושים העדכניים ביותר, כל זאת תוך כדי שמירה על איכות הטיפולים ושביעות רצון לקוחותינו.

לפרטים נוספים ולקביעת תור אתן מוזמנות (ומוזמנים) ליצור עמנו קשר ונעמוד לשירותכם בכל שאלה, ייעוץ או בקשה. 
חייגו אלינו  072-3951950  או שלחו לנו הודעה באמצעות אתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם.
 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

נגישות