איך אנחנו יודעות אם הגיע הזמן לבצע טיפול מתיחת פנים? בעקבות השגשוג המהיר של טכניקות טיפולי הצערת הפנים ללא ניתוח, הרבה מטופלים מחזירים את מחוגי הזמן אחורה ללא ביצוע פעולות כירורגיות. אך יש רגעים שהם הטיפולים הלא ניתוחיים לא מספקים את התוצאות הרצויות, הנקודה בה מתרחש הרגע הזה משתנה ממטופל למטופל.

זה לא בהכרח עניין של גיל אלא יותר עניין של איך הפנים שלך מתבגרות. אם את מוטרדת מעור רפוי ומתדלדל בצוואר, צניחת גבות או העובדה שאת נראית עייפה בכל עת. אלו הם סימנים שאולי הגיע הזמן לשקול מתיחת פנים מלאה.

פנינו לד"ר קרייג קולוויל מאוהיו על מנת שיספר על הגישה שלו לטיפולי מתיחת פנים ולמה לפעמים זה פתרון הצערת הפנים הטוב ביותר.

מה מפריע לך בפנים שלך?

במידה ואת לא אוהבת את הדמות המשתקפת מולך בראי, הצעד הראשון הוא לבדוק על 

טיפול פנים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי מוסמך. הדרך הטובה ביותר לטיפול בהזדקנות עור הפנים משתנה ממטופלת למטופלת ואין נוסחת קסם אחת שתספק את התוצאות הטובות ביותר.
מתיחת פנים וצוואר מיני פייס ליפט
כאשר ד"ר קולוויל נפגש עם מטופלת בפעם הראשונה הוא מתחיל את הפגישה בשאלה קבועה: "מה מפריע לך בפנים שלך?", התשובות מתחלקות לנושאים העיקריים הבאים:

  • עודף עור בצוואר

  • הידלדלות בעור סביב קו הלסת

  • צניחת קו הלסת

  • קמטים

  • מראה עייף ומבוגר באופן תמידי

על פי התשובות של הלקוחות יכול ד"ר קולוויל להתחיל להבין את סוג הטיפול הנחוץ, האם מדובר על טיפול של מתיחת פנים מלאה או מתיחת פנים ללא ניתוח.

זמן למתיחת פנים

באופן עקרוני, כאשר תופעות הזדקנות עור הפנים כוללות את הידלדלות הצוואר זה זמן למתיחת פנים. הדבר עשוי להתבטא כ:

  • צניחת עפעפיים

  • קו שיער נמוך

  • קמטים מרובים סביב האף והפה

  • עודפי עור בצוואר

  • מראה עייף בחלק התחתון של הפנים

הזמן המתאים לביצוע מתיחת פנים לא קשור בכלל לגילך או לגיל מסויים. זה לא שמטופל מגיע לגיל 60 ופתאום הוא צריך לעבור מתיחת פנים, ההחלטה קשורה באופן אישי לאנטומיה של אותו אדם ואילו פגמים הוא רואה בפרצופו שלו.

קפיצת המדרגה מטיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח כמו למשל הזרקות, לייזר, טכניקות מתיחת עור ועד השלב בו יש צורך וביקוש לניתוח הינה פרטנית לכל אחת ואחד.
ד"ר קולוויל באופן אישי ינסה לנווט את החלטת המטופל לבצע מתיחת פנים מלאה במצב בו הוא מבחין כי טיפולים ללא ניתוח יהיו "חסרי כדאיות". אם יש לך צניחת עור דרסטית או צניחת עפעפיים במצב מתקדם אז כנראה שטיפולים ללא ניתוח לא יספקו את התוצאה עליה את חולמת. במצב כזה אם תבחרי לבצע טיפול לא ניתוחי כנראה שיהיה מדובר בבזוז זמן וכסף ללא תרומה משמעותית, אז זה הזמן לביצוע מתיחת פנים מלאה.

המטופל רוצה תוצאות
ד"ר קולוויל לא נוהג להגיד למטופליו באיזה הליך לבחור והוא לא מנסה להכריח אותם, אך הוא מבהיר לנו כי אם מטופל מגיע אליו על מנת לקבל מידע על הזרקות והוא מרגיש ויודע כי הטיפול הנ"ל לא יספק את התוצאה הוא בהחלט יגיד זאת למטופל ויציע מתיחת פנים, "כיוון שהמטופל מוכוון תוצאה וזו הסיבה שהוא מגיע לייעוץ מלכתחילה ולא כי הוא רוצה לעבור טיפול ספציפי" משתף אותנו ד"ר קולוויל, בעבורו מדובר על המלצה בדבר שיטת הטיפול המתאימה ביותר למטופל ומצבו.
המטרה העיקרית שלו היא לבסס מערכת יחסים ארוכה ומלאת אמון בינו לבין המטופלים וזה יכול להתרחש רק אם הוא יהיה כנה איתם לחלוטין לגבי מה ניתן ולא ניתן להשיג בכל צורת טיפול.

מלבד העובדה כי טיפולי מתיחת פנים מספקים תוצאות נפלאות, הם גם מחזיקים מעמד לכל החיים, "אני חושב שטיפולי מתיחת פנים באמת מחזירים את השעון הביולוגי אחורה", מסביר ד"ר קולוויל, בעבורו לא מדובר על ליצור משהו שלא היה שם מעולם, המטופלים שלו תמיד נראים כמו עצמם לאחר הטיפולים, רק בגרסה רעננה הרבה יותר. אם נגיד שטיפול מתיחת פנים מצעיר אותך ב10-15 שנה את עדיין תמשיכי להתבגר אך האזורים שעברו טיפול תמיד יראו צעירים יותר.

ד"ר קולוויל מסכם ואומר "מעולם בהיסטוריה לא היה זמן טוב יותר לעבור טיפולי מתיחת פנים כמו עכשיו, כיום התוצאות הן הטבעיות ביותר שניתן להגיע אליהן." וזו הסיבה לטענתו כי טיפולי מתיחת פנים הן עדיין הסטנדרט העליון בכל נושא הצערת הפנים.

אצלנו בקליניקת L.A Face אנחנו מאמינים כי לא רק המראה החיצוני הוא החשוב כי אם התחושה איתה את מסתובבת, זו הסיבה שפיתחנו שיטה הוליסטית וייחודית אשר משלבת העצמה אישית בשילוב עם הטיפולים הקוסמטיים המתקדמים ביותר בעולם.

הצוות שלנו מורכב מבכירי המטפלים והמנתחים שפועלים בארץ ואנו מתעדכנים באופן תדיר על השיטות והחידושים העדכניים ביותר, כל זאת תוך כדי שמירה על איכות הטיפולים ושביעות רצון לקוחותינו.
לפרטים נוספים ולקביעת תור אתן מוזמנות (ומוזמנים) ליצור עמנו קשר ונעמוד לשירותכם בכל שאלה, ייעוץ או בקשה. 

חייגו אלינו 072-3951950 או שלחו לנו הודעה באמצעות אתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם.

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה