חמישה טיפולים אסתטיים שיהפכו אותך לצעירה בעשר שנים

השנים חולפות מאד מהר והגיל נותן את אותותיו. אצל רוב הנשים נראים סימנים שונים לגילן, קמטים, קמטוטים, עפעפיים אשר נוטות כלפי מטה ועור פנים הנראה בוגר יותר מכפי שאנו מעוניינות שייראה.

המטרה של כל אחת היא להישאר צעירה לנצח, איך עושים את זה? התשובה היא פשוטה ומתמקדת בביצוע כמה טיפולים בסיסיים. התוצאה של כל הטיפולים הללו יחד תיצור עור צעיר הרבה יותר ונראות אסתטית וצעירה של הפנים. את השינויים לא רואים ביום אחד אך תור פרק זמן קצר אפשר ליהנות מנראות צעירה המביטה בך במראה אשר נראית מצוין ומקבלת מחמאות מקיר לקיר.

5 טיפולים קוסמטיים

White woman aesthetic and cosmetic surgery concept

לאור החשיבות של מבצע הטיפולים, חשוב לבחור בקליניקה מקצועית ומובילה אשר מבצעת את הטיפולים כך שהמהלך יעבור כיאות ולא יהיו כל נזקים. ההמלצה היא לבצע את הטיפולים בקליניקות איכותיות אשר קיבלתן עליהן חוות דעת חיוביות ממטופלות אשר ביצעו בהן בפועל טיפולים שונים וחוו את רמת השירות, המחויבות של הצוותים הרפואיים והליווי המקצועי המתחיל בשיחות ההכנה, דרך קבלת ההסבר על מהלכי הטיפול בפועל, הטיפול עצמו ופרק ההתאוששות.

כאשר שומעים מידע חיובי על מכון רפואי ספציפי העוסק בכך, מאישה שאתם מאמינים לה ומעריכים את המלצותיה, הדרך לתיאום מועד לטיפול היא קצרה מאד.

בייעוץ הראשוני תקבל כל אישה המלצה על הטיפולים לה היא זקוקה בהתאם לנראות שלה.

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר הוא הבוטוקס המצעיר את עור הפנים אשר נראות רעננות מאד.

בוטוקס

מדובר בהחדרת חומר באמצעות הזרקה אשר מחליש את תנועת השריר במיקומים שונים בפנים וכך מפחית את הימצאותם של הקמטים והקמטוטים.

הדרך הנכונה היא להחדיר חומר זה לכמה מיקומים בפני המטופלת כדי ליצור סינרגיה בין המיקומים השונים כך שייראה שיפור כללי בכל שטח הפנים. בין המקומות אשר להם מחדירים חומר, סביב העיניים, על המצח, הצוואר, בין הקמטים, בין הגבות.

טיפולים אסתטיים למראה צעיר

מתיחת פנים הכוללת כמה טיפולים

טיפול זה מתבצע על ידי הרמת פנים כולל הרמת עפעפיים ומצח. כמו כן הרמת קו הלסת והצוואר, המצח והגבות. המנתח הפלסטי מותח את כל אחד מהשרירים הרלוונטיים, תוך חיתוך של עודפי העור. השיטה היא מוצלחת ואפקטיבית במיוחד כאשר מבצעים במועד אחד את כל הפעולות הנדרשות לצורך המראה הצעיר הנדרש.

תקופת ההחלמה אורכת כמה שבועות ויוצרת שינוי מהותי בנראותן של הבעות הפנים השונות.

הצמדת אוזניים

לכל אישה יש כמה חלומות, לרבים מהן יש חלום לבצע הרמת חזה בטורקיה וניתוח הצמדת אוזניים לאור מיקומן המרוחק, דבר המפריע לאישה עוד מהתקופה שהייתה נערה.

בניתוח הצמדת אוזניים מבצע המנתח הפלסטיקאי פעולות מדויקות של חיתוך רקמת העור המיותרת הממוקמת בחלקה האחורי של האפרכסת. עקב כך משתנה מיקומן של האוזניים והן צמודות לפני המטופלת.

 

 

 

נגישות