יישור שיניים שקוף למראה אסתטי בגיל השלישי

שנים רבות אתם כבר מסתובבים בתחושה שהשיניים שלכם עקומות או בולטות, סוגרים את הפה בתמונות, לא מחייכים בחופשיות כפי שהייתם רוצים ולא מרוצים מהתחושה הכללית.
יותר מדי זמן נתתם לשיניים לפגוע בביטחון ובדימוי העצמי. הבשורות הטובות הן שכיום, הודות לטכניקות חדשות, ניתן ליישר את השיניים בדרכים יעילות במיוחד ללא שינוי דרמטי באורח החיים. סוף סוף תוכלו ליהנות מחיוך של מיליון דולר!

שיניים ישרות יכולות לסייע בבריאות החניכיים

הסברה הרווחת היא שאם לא יישרתם את השיניים בגיל צעיר כבר מאוחר מדי ואין יותר מה לעשות. אבל האמת היא שאפשר בהחלט גם בגיל מתקדם לעבור פרוצדורה מתקדמת ליישור השיניים. נתחיל מכך ששיניים ישרות תורמות לתחושה כללית, אך גם מסייעות בתפקוד היומיומי. למעשה, שיניים עקומות הן שיוצרות בעיות שונות מבעיות של דיקציה ועד קשיים בתהליכי שיקום שונים. כלומר, אם הייתם רוצים לבצע השתלות דנטאליות למשל, יתכן שמצב השיניים הנוכחי אינו יאפשר לבצע את הפרוצדורה עד שהשיניים ייושרו. מעבר לכך, שיניים עקומות עשויות לגרום לדלקות בחניכיים ומכאן גם לנסיגת חניכיים, כיוון שלכלוך נכלא בין השיניים וקשה יותר לחלץ אותו וכך מתפתחות דלקות למיניהן שמאיצות אובדן שיניים. בנוסף, קיימים מנשכים שעשויים לגרום לתסמונת מפרק לסתי רקתי, כאבי לסת מתמשכים, שחיקה בשיניים ואפילו כאבי ראש.

השתלת שיניים

שקוף וכמעט בלתי מורגש

יש הרבה סיבות טובות לבצע במידת הצורך יישור שיניים ותשכחו מכל מה שחשבתם על הפרוצדורה האורתודנטית. אולי חשבתם שעכשיו שהחלטתם ליישר את השיניים תצטרכו להסתובב תקופה ארוכה עם גשר או פלטה, אביזר מאסיבי שיקשה עליכם בתפקוד היומיומי שלא לדבר על תחושת אי הנוחות, אבל לא כך הדבר. היום קיימת אלטרנטיבה אסתטית ופונקציונלית במיוחד – מערכת יישור שיניים שקופה העונה לשם אינויזליין. למערכת זו יתרונות רבים שהפכו אותה לפופולארית במיוחד בעולם, ובצדק.
נתחיל מכך שהמערכת מותאמת באופן אישי לכל מטופל לאחר ביצוע הדמיה על ידי רופא השיניים, כך שהיא משתלבת בדיוק במבנה האנטומי של הפה שלכם. בנוסף, אינכם צריכים להיות אתה כל היום וכל הזמן, אלא מספיקות 22 שעות ביממה וכך נותרות לכם שעתיים לבחירתכם להיות בלי המערכת בין אם לאכילה, צחצוח שיניים או כל פעולה אחרת שתרצו לבצע ללא המערכת עצמה.
יישור השיניים השקוף מתאים גם ליישור של שיניים מתונות ועד מורכבות, בין אם מדובר בצפיפות יתר או במנשך עמוק, מנשך הפוך או נשך פתוח. הפעולה האורתודנטית נגישה ואפשרית.

מעבר לכך, התהליך עצמו אינו אינטנסיבי או יפגע בשגרת חייכם. כל מה שעליכם לעשות זה לקבל מרופא השיניים לאחר ביצוע המדידות סד נשלף שמאפשר ניקוי של השיניים וכל זה בין 4-6 פגישות במהלכן הרופא יתאים את המערכת לפי תזוזת השיניים ההדרגתית והמדויקת ולרוב תוך שנה מסתיים התהליך כולו כאשר התוצאות בשטח מרשימות במיוחד. קשתיות היישור מזיזות בעדינות את השיניים ואפילו הופכות אותך במידה וכך נדרש ומכאן השינוי העצום במראה.

המדידה עצמה קריטית להצלחה ולכן, חשוב לפנות לרופא שיניים המתמחה בנושא ויוכל לבצע סריקה דיגיטלית ליצירת המערכת וכמובן לפקח על המעקב תוך בקרה ושליטה להשגת היישור הטוב ביותר. במהלך היישור עצמו כמעט ולא יראו שאתם עם פלטה ליישור שיניים, כיוון שהיא מתלבשת באופן טבעי על השיניים וכמובן שקופה. עם הסיום תיהנו ממראה אטרקטיבי ואסתטי ותוכלו כמובן לטפל ביתר קלות בשיניים הן בפעולות הצחצוח והשיננות והן במידה ונדרשים תהליכים לשיקום הפה. הגעתם לגיל שאתם יכולים לחייך!

רוצים לקבל לאבחון חינם? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונעמוד לשירותכם בכל שאלה, ייעוץ או בקשה. 

חייגו אלינו  072-3949735 או שלחו לנו הודעה באמצעות אתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם.
 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

נושא הפניה


 

נגישות