נמאס מהקמטים במצח?

הכירו את הטיפול החדשני והמתקדם להצערה ומיצוק של עור הפנים המגיע היישר מניו-יורק לקליניקת L.A.FACE: שיטת TermiRase המבטיחה תוצאות טבעיות למראה וארוכות טווח – יותר מבוטוקס.

המצח והגבות שלנו מתפקדים כסוג של ראי לסביבה. אנו יכולים לקרוא את מצב הרוח ואת התגובות של בן השיח רק מהתבוננות בחלק העליון של פניו. איזור הגלבלה (המצוי בין שתי הגבות) מסגיר היטב רגשות של הפתעה או כעס, וכמובן הגיל ואורח החיים שלנו מטביעים גם הם את חותמם על פנינו בכלל ובין הגבות בפרט. קמטי הבעה הם בין הראשונים שמופיעים על פנינו והם משנים משמעותית את האופן בו אחרים קולטים אותנו. 

נשים וגברים רבים אשר מבקשים להיפטר מהמראה הזועף, שלעתים הקמטים משווים לפניהם, פונים לטיפולי בוטוקס שיעיל במיוחד בהעלמת הקמטים במצח ובין הגבות. קמטים שמופיעים בעקבות שימוש מרובה בשרירי הבעה מסויימים. אלא שהבוטוקס בדרך כלל פותר את הבעיה למשך מספר חודשים, ולרוב נדרש לחזור על הטיפול מדי שנה. 

מתיחת פנים בהרדמה מקומית

אז מה ניתן לעשות אם אנו רוצים להיפטר מהקמטים בין הגבות לטווח זמן גדול יותר?

מבצעים טיפול באמצעות השיטה החדשנית ThermiRase שיכול להתבצע אך ורק על ידי רופא מוסמך ואיננו נחשב טיפול פולשני כמו התערבות כירורגית. הטיפול מתבסס על טכנולוגיית גלי רדיו והוא מניב תוצאות איכותיות וארוכות-טווח יותר מאשר הזרקות בוטוקס. במהלך הטיפול מוחדרות אלקטרודות מתחת לעור, אשר מאפשרות לכירורג לחמם את הרקמות בעזרת גלי רדיו. כתוצאה מכך שיטת ThermiRase פועלת על השרירים אשר יוצרים את הקמט בדומה לבוטוקס, אך בנוסף היא גם מעוררות ייצור מחודש של קולגן, שממלא את הקמטים והקמטוטים הקיימים במצח ומביא למראה טבעי וצעיר יותר.

טיפול בשיטת ThermiRase היינה נגזרת של שיטת ThermiTight אשר מבצעת חימום רקמות בגלי רדיו באזורים אחרים של הפנים והצוואר. השיטה פרצה לשוק הרפואה האסתטית האמריקאית לפני מספר שנים, וכעת, לראשונה, היא מגיעה לארץ והולכת להיות זמינה לציבור בישראל באופן בלעדי בקליניקת L.A.FACE. הטיפול מתבצע בהשגחתו המיומנת של מייבא השיטה – ד"ר אלן ב. סינגר, בעל ניסיון של יותר מ-15 שנה, ותואר מנתח מספר אחד בניו-יורק של מגזין RealSelf.

ד"ר סינגר מםגש בקלינקת LA FACE

 ד"ר סינגר הולך להציג את שיטת ThemiRase ו-ThermiTight

במפגש ייחודי בקליניקת L.A.FACE

מחר בערב | 29.10 | יום ב'

יש עוד מספר מקומות מצומצם.

מהרו להרשם >

 

מתעניינים בשיטות נוספות לשימור והצערת עור הפנים?

צרו קשר לקביעת אבחון חינם וללא התחייבות

עם הרופאים המובילים בתחום הצערת עור הפנים והצוואר!

 

 

03-6783838 | la-face.co.il | info@la-face.co.il

באישור משרד הבריאות

 
כותבת המאמר-  דניאלה גולן, יזמית ומנכ”ל, L.A. FACE, המרכז הבינלאומי לטיפולים אסתטיים רפואיים לפנים ולצוואר ומרצה בנושא חשיבה חיובית בישראל ובעולם. 
״אני מאמינה בנתינה, באהבה ובשמחה ללא תנאי. מאמינה שהגוף והנפש קשורים זה לזה, ולכן התפתחות רוחנית היא המפתח לחיים מאושרים וטובים. מאמינה בהעצמה ועוסקת כל חיי בהעצמה של נשים״ 
כתבות נוספות מטעם דניאלה גולן:
נגישות