מיצוק צוואר טיפים לשמירה על המראה בגיל מבוגר להעלים את הגיל מהפנים

אל תתנו לו ליפול – מתיחת צוואר שצנח

כשאנו מסתכלים במראה אנו רואים את הקמטים, הצלקות והפגמים שעל הפנים. אנו מחפשים פתרונות יעילים על מנת לשפר את מראה העור ולהעניק לו מראה בריא, צעיר ורענן.
כשאנחנו חושבים על טיפולים אסתטיים להצערת המראה, אנו חושבים על אזור הפנים, האף, הלחיים, העפעפיים, המצח והסנטר. אם נפנה מבט למטה נגלה כי הצוואר הוא איבר חשוב לא פחות ומהווה חלק מהמראה האסתטי, אך עם השנים הוא הולך ודועך. התבגרות מראה הצוואר משפיעה באופן טבעי וישיר גם על התבגרות מראה הפנים. אל תתנו לו ליפול!


צניחת צוואר

שתי הסיבות העיקריות לצניחת הצוואר הינן ירידה משמעותית באלסטיות של העור והחלשות השריר.

1. ירידה באלסטיות של העור –

העור באזור הדקולטה (עצם החזה והמחשוף) הוא עור דק מאוד ובניגוד לעור הפנים יש בו מעט בלוטות חלב המספקות לעור שמנוניות, ולכן גם שכבות השומן התת עוריות באזור זה מועטות. דלות זו מאיצה את רפיון והידלדלות העור וגורמת להתקמטות. נוסף לכך, יכולת ההתחדשות של העור באלסטין וקולוגן באזור זה נמוכה, דבר נוסף שמאיץ את רפיון העור.

2. החלשות השריר

מערכת שרירי הצוואר מורכבת משרירים שעובדים שעות נוספות במהלך היום וכאלו שלא מופעלים כלל. המאמץ הקיצוני בניגודיות לרפיון מייצר מצב תמידי של חולשה בשריר. אצל רוב האנשים שרירי הצוואר אינם חזקים מספיק, והעור אשר תלוי ביציבות של השריר נמשך למטה עם היחלשות השריר וכך נוצרת הידלדלות של העור.
כתוצאה מסיבות אלו, סביב גיל 25 מופיעים לראשונה קווים דקים דמוי קמטים אשר הולכים ומתעמקים יותר לקראת גיל 35. החל מגיל 40 העור מתחיל לרזות ולאבד מהמיצוק והגמישות שלו.
הצוואר הוא אזור שחשוף במהלך רוב ימות השנה לרדיקלים חופשיים כמו זיהום אוויר, חשיפה לשמש ועישון אקטיבי ופסיבי. בנוסף, ישנה השפעה של נתונים גנטיים, שינויים קיצוניים במשקל גוף וכח הגרביטציה. על מנת לשמור על צוואר בריא ומוצק יש לסגל אורח חיים בריא – תרגילי כושר שנועדו לשמור על יציבות השרירים ותזונה נכונה ובריאה. שמירת הצוואר מרדיקלים חופשיים כפי שאנו שומרים על עור הפנים תסייע לשמור על הצוואר במצב האופטימאלי ביותר, אך אין זה מספיק כי הגיל עושה את שלו ולכן חשוב לקבל טיפול נכון ובטוח לצוואר בריא ומתוח.
בעבר היה חשש גדול לטפל באזור הצוואר בשל הרגישות והעדינות המיוחדת של העור באזור זה. עם השנים הצוואר קיבל את תשומת הלב המרבית בכל הנוגע לטיפולים אסתטיים, וכיום ישנם טיפולים רבים לטיפול עדין ונכון בצוואר בלבד.

כיצד ניתן לטפל היום בצוואר נפול?

הזרקת בוטוקס

תעלים את הקמטים על ידי החלשת תנועת השריר. הבוטוקס מרגיע את השריר וחוסם מעבר נוירו-כימיקלי תוך התערבות באינטראקציה בין העצב והשריר באזורים המטופלים. כמות הבוטוקס המוזרקת הינה שקולה ומדודה בהתאם לצורך של המטופלת, את התוצאות ניתן לראות תוך 3-4 ימים. טיפול בוטוקס אינו מחזיק לזמן רב ולכן יש לבצע הזרקה אחת לכמה חודשים.

טיפול למיצוק הצוואר וקו הלסת על ידי מכשיר ה- PROFOUND

זהו טיפול דרמטולוגי אסתטי ראשון מסוגו, שייעודו הוא ייצור טבעי של קולגן ואלסטין חדשים בשכבת הדרמיס העמוקה. בעזרת PROFOUND ניתן לעצב ולהצעיר את הצוואר וקו הלסת. את תוצאות הטיפול ניתן לראות ולהרגיש בין חודש לשלושה חודשים. התוצאה הינה צוואר ממוצק, מתוח ורענן וקו לסת ברור.

רוצה לשמוע על עוד טיפולים שיכולים לגרום לך להרגיש ולהיראות טוב יותר?
צרי קשר עם נציגת L.A Face

03-6783838
נגישות