אישה יפה 10

מירוץ נגד הזמן – הצערת עור הפנים ללא ניתוח

ככל שתוחלת החיים מתארכת כך עולה הצורך לשחזר ולשמר את המראה הצעיר והרענן או לפחות להאט את קצב הזדקנות העור. כבר מגיל צעיר אנו עסוקים במראה החיצוני שלנו והשינויים שאנו עוברים ככל שאנו מתבגרים משפיעים עלינו רבות. הצורך להראות צעירים משרת מענה נפשי שמקורו בחיזוק תחושת ביטחון והערכה עצמית. הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו בעסקים, במפגשים חברתיים ובחיי השגרה שלנו, על כן רבים אשר פונים לטיפולים להצערת עור הפנים רואים בכך גם חשיבות חברתית. השאלה הגדולה והחשובה ביותר היא כיצד המראה משפיע על הביטחון העצמי שלנו ומה אנו רואים ומרגישים במפגש עם עצמנו מול המראה?

מה השתנה בתחום הצערת עור הפנים?

הצערת עור הפנים אינה אופנה חולפת, היא קיימת כבר עשרות שנים. עם הזמן השתפרו והשתכללו מוצרי האיפור והשיטות השונות להצערת העור. כיום אין זו חובה לעבור תחת סכין המנתחים, ישנן שיטות חדשות אשר אינן דורשות הליך כירורגי הכרוך בהרדמה מלאה. שיטות אלו מניבות תוצאות טובות יותר בטיפולים קצרים המחזיקים לאורך זמן.
בעבר נהגו לבצע מתיחת פנים בדרך אחת, ניתוח בהרדמה מלאה אשר במהלכו מפריד המנתח את העור מרקמות הפנים והצוואר, כאשר החתך נעשה לאורך קדמת האוזן לכיוון התנוך ומתעקל מאחורי האוזן. לאחר ההפרדה מהדק המנתח את רקמת החיבור שנמצאת מתחת לעור ועוטפת את שרירי הפנים. כתוצאה משיטה זו נוצר אצל המנותחות מראה פנים קפוא וסטטי אשר לא תאם את מבנה גופן ופניהן, הן היו מאבדות את יכולת ההבעה ואת הנתונים הטבעיים הבסיסיים של פניהן. ניתוח פלסטי שכזה כרוך בכאב רב וסיכוי להיווצרות צלקת באזור החיתוך, ודורש הרדמה מלאה אשר טומנת בחובה סכנות רבות כמו דימום, עליית לחץ דם ועלייה של לחץ בוורידי הפנים העלול לגרום לשחרור קריש ודימום.
כיום ישנה הבנה כי המטרה שבמתיחת פנים הינה ליצור מראה צעיר וטבעי שתואם את גילה של המטופלת ושומר את הנתונים הטבעיים של מראה פניה. אודות לחדשנות הטכנולוגית כיום ישנם טיפולים חדשים שאינם פולשניים ועונים על הצורך של מתיחת פנים ויצירת מראה צעיר וטבעי השומר על יכולת ההבעה הטבעית של הפנים.

טיפול באמצעות co2 fractional laser – מכשיר חדשני באמצעותו ניתן לבצע פילינג עמוק אשר מעניק בין השאר אפקט של מתיחת פנים. הטיפול נעשה בשכבות העור העמוקות יותר ולאו דווקא מתיחה של העור עצמו. זמן ההתאוששות הוא כארבעה ימי מנוחה. את התוצאות ניתן לראות לאחר שלושה חודשים והן מחזיקות לאורך שנים.

טיפול באמצעות PROFOUND – מכשיר חדשני וייחודי אשר בטיפול אחד וללא ניתוח מחדש את הייצור הטבעי של האלסטין והקולגן בשכבת הדרמיס, ומביא לשיפור משמעותי במרקם העור ללא פגיעה באף אחת משכבות העור. הטיפול נועד למיצוק העור, עיצוב קו הלסת ומתיחת הפנים והצוואר תוך כדי העלמת הקמטים ושיפור מרקם וגוון העור.
גם כאשר אנו עוברים טיפולים חשוב להמשיך ולהקפיד לשמור על העור ולטפל בו על בסיס יומיומי. ישנן פעולות רבות שאנו יכולים לעשות על מנת להאט את קצב הזדקנות העור. הקפדה על תזונה בריאה ונכונה, שתיית מים מרובה, שמירה על עור הפנים מפני נזקי מזג האוויר ע"י מריחת מקדם הגנה, שמירה על טמפרטורה מאוזנת בתוך הבית והמשרד והימנעות מחומרים מזיקים כמו עישון ושתיית אלכוהול בכמות מופרזת. נוסף לכך, טיפולים ביתיים שכוללים שטיפה וניקוי הפנים, מריחה של סרום וקרם לחות, יעזרו לנו לשמור על העור במצב המקסימאלי. חשוב להדגיש כי פעולות אלו אינן מהוות תחליף לטיפולי עור דרמטולוגים בבוא העת.

הטיפול השלם של L.A.FACE

הפנים משמשות כראי לנפש והראי אינו משקר. מחקרים מוכיחים כי עור הפנים, כשאר חלקי הגוף, מושפע רבות ממצבנו הנפשי. כאשר אנו הולכים לטיפול עמוק בעור חשוב גם לתחזק את הנפש, על אף שהטיפול האסתטי יכול בהחלט לעזור ולהעצים את ההרגשה, הוא אינו פותר תופעות של חוסר בטחון עצמי וחוסר הערכה והאהבה עצמית. יתרה מכך, תחושות אלו עלולות לפגוע בהצלחתו של הטיפול שכן רגשות כגון כעס, עצב, תחושות של דיכאון ושנאה עצמית נקרות בהבעת פנינו. במוקדם או במאוחר רגשות אלו יתבטאו בקמטי הבעה ומשיכה של העור כלפי מטה. מצב נפשי ירוד יעכב את תהליך התחדשות העור.
בL.A.FACE אנו מאמינים שטיפול פנים ללא עבודה פנימית והכלים הנכונים לתחזק את עוצמת הנפש על בסיס יומיומי, יאט ואף יפגע בתוצאות הטיפול לטווח הארוך. לכן הטיפול בL.A.FACE מתחיל מבפנים, דרך שיטה חדשה שפיתחנו הנקראת BEAUTIFUL MINDS שמשלבת בין BODY ו- MIND. כל טיפול אסתטי-רפואי מלווה בתוכנית ליווי אישית להעצמת פעולת חידוש עור הפנים שתזרז את המשך התחדשות העור לאורך זמן ותוביל לתוצאות טובות יותר.

נגישות