מתיחת פנים בהרדמה מקומית פייסליפט ומתיחת צוואר בקלניקת LA FACE

פייסליפט מלא

מתיחת פנים בהרדמה מקומית בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם

מתיחת פנים וצוואר, מלאה כולל גבות מצח עפעפיים עליונים עכשיו את יכולה להגיע באמצעות הליך קצר בהרדמה מקומית למראה שעליו תמיד חלמת. השיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בידי הרופאים הטובים ביותר וללא הרדמה כללית.

התוצאה האופטימלית ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן ישנה התייצבות, לאחר מכן הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן, אך תוצאות הפרוצדורה ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות. שמירה על הבעת פנים טבעית עושה את כל ההבדל בין רופא לרופא מומחה.

רק רופא מומחה – באסתטיקה של הפנים והצוואר – יבטיח לך טיפול בטוח ללא סיבוכים או סיכונים שיביא למראה פנים צעירות וטבעיות. כל ההליכים מבוצעים בקליניקה המפנקת שלנו – הפועלת באישור משרד הבריאות. הפרוצדורות נערכות בהרדמה מקומית בלבד והן אינן כרוכות בביקור בבתי חולים או בניתוח ממושך או בהרדמה מלאה – על כלל החששות והסיכונים המתלווים אליהם.

בואי לעשות פייס ליפט בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בהרדמה מקומית בידי הפלסטיקאים המובילים בשיטה זו בישראל! זמן קצר לאחר מכן את תהיי עם פנים וצוואר מתוחים – כמו שהיו לך לפני הרבה, הרבה שנים.  

 

 

מתעניינת במתיחת פנים וצוואר?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

ההודעה


 

 

 

מתיחת צוואר ללא ניתוח                       

פייסליפט היא המילה הנכונה המתארת את הניתוח של פיסול או הרמת פנים .

המילה הנפוצה של מתיחת פנים איננה נכונה ואינה מבטאת את המהות האמיתית של ניתוח הרמת פנים. מהיכן מקור הטעות? בעיקר מתוצאת הניתוח. הניתוח הפלסטי של פייסליפט נעשה על ידי פלסטיקאי מומחה .

הניתוח כולל שני חלקי הפנים החלק התחתון שכולל קו לסת וצוואר והחלק העליון של הפנים שכולל הרמת גבות והרמת מצח. יש לציין שהתוצאה של הניתוח היא פנים יפות ומורמות ועם זה יש לציין שכמובן העור ניראה מתוח יותר הקמטים מטשטשים וולאחר הניתוח של מתיחת פנים הם נראים רכים יותר. למראה מושלם (ספציפי לכל מטופלת) לאחר הניתוח יש אפשרות למלא במקומות שונים את הקמטים בחומצה היאלורונית וזה למעשה סיום מושלם של הניתוח. הניתוח הפלסטי של פייסליפט הוא יכול גם ליכלול הזרקת שומן עצמי ואז אין צורך בהזרקת חומצה היאלורונית לאחר הניתוח. הפעולה למעשה שנעשית בניתוח הוא הרמת ומתיחת השרירים ולאחר מכן הידוק העור לשריר המתוח והורדת עודפי העור .

יש לציין שיש להבדיל בין פיסול פנים שהוא החדרת חומצה היאלורונית שאבדה לעור עם השנים ובין מתיחת פנים שהוא ניתוח שמחזיר את המראה הצעיר לפנים ולצוואר. מחיר הניתוח משתנה מאד בהתאם לפרוצדורה שנעשית .האם נעשה מיניפייסליפט ז"א הרמה ויישור קו הלסת ומתיחת הצוואר ,והאם הרופא הפלסטיקאי חושב שיש גם להרים את הגבות באותה פרוצדורה.

לפעמים מומלץ גם להזריק שומן ושוב מחיר הפרוצדורה משתנה.
ב-L.A.FACE הייעוץ עם הרופא נעשה ללא עלות והתחייבות,כך שכל אחת שמתעניינת בהליך של מתיחת פנים מוזמנת להגיע לקליניקה ולקבל ייעוץ פרטני לניתוח הפלסטי.יש לציין שהמיוחד באל אי פייס הוא ניתוח בהרדמה מקומית.

חדר הניתוח הוא אחד, בוטיק חדר ניתוח וכל תשומת הלב ניתן רק לאדם אחד בזמן נתון.

הצוות מיומן ובאל אי פייס רק נעשים ניתוחים פלסטיים בפנים ובצוואר. מחיר ניתוח מתיחת פנים ניתן ללקוח באופן אישי לאחר שהרופא החליט מה הפרוצדורה הנכונה . פייסליפט מלא כולל פיסול קו לסת וצוואר ,הרמת גבות ,הרמת מצח, ניתוח עפעפיים והזרקת שומן. 

 

 

נגישות