מתיחת צוואר ללא ניתוח

מיני פייסליפט

 

מגיע לך לטפל בעצמך, מגיע לך לחוש צעירה, בריאה ורעננה יותר, מגיע לך ליהנות מהטיפול המתקדם ביותר אצל המומחים בעלי הידיים המיומנות ביותר. מגיע לך להגשים את החלומות שלך, ובמיוחד את אלה שאת מחכה להם זמן רב כל כך צוואר וקו לסת מתוחים.

עכשיו את יכולה להגיע באמצעות הליך קצר למראה שעליו תמיד חלמת. מתיחת פנים וצוואר, מלאה או חלקית, בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בידי הרופאים הטובים ביותר וללא הרדמה כללית. התוצאה המיטבית ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן חלה התייצבות, ואחכ כך הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן אך תוצאות הפרוצדורה ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות. רק רופא מומחה – באסתטיקה של הפנים והצוואר – יבטיח לך טיפול בטוח ללא סיבוכים או סיכונים שיביא למראה פנים צעירות וטבעיות.

צוואר מתוח

מתיחת צוואר בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בידי הרופאים הטובים ביותר וללא הרדמה כללית. התוצאה המיטבית של מאות נשים שנותחו בקליניקה הוא צוואר יפה מתוח וזקוף. נשים שהגיעו עם צוואר כפול "שק" יצאו עם צוואר מתוח ויפה. התוצאה ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן חלה התייצבות, ואחר כך הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן, אך תוצאות הפרוצדורה ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות.

 

מתעניינת במתיחת פנים וצוואר?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

ההודעה


 

 

 

מתיחת צוואר ללא ניתוח                       

עם התקדמות הגיל, הפנים מתחילות לצנוח, גם קו הלסת ניראה נפול וגם הצוואר מתחיל ליפול להיות עם קמטי עור .הצוואר היפה והמתוח שהיה בגיל צעיר הופך להזדקן עם השנים.

תחילת הנפילה היא בשנות ה30 אז לרוב ניראית הנפילה רק בלחיים וקו הלסת .החל מגיל 45 ניראה השינוי בצוואר .כל אישה צעירה בגיל זה מרגישה שברצונה  למצק את הצוואר .עדיין ניתוח מוקדם מידי אבל הקפלים שיוצר העור מפריעים לה ביותר . האישה מתחילה לחפש פיתרונות שונים .

המיצוק של הצוואר למעשה יכול להעשות על ידי חימום הצוואר .עצם החימום מביא להתכווצות העור .יש מכונות שונות בשוק אבל צריך לזכור שהעיקר שיש הטבה אבל אין פתרון לבעיית הצוואר. אפשר "למשוך  זמן" כלומר אפשר למצק את הצוואר החל מגיל 45 עד גיל בערך 55.לאחר מכן כדי שיהיה צוואר מתוח ויפה יש לעשות ניתוח. יש לציין שלמרות הנאמר בישראל "למשוך עוד זמן "על ידי הזרקות אינו נכון. ככל שניתוח צוואר מתקיים מוקדם יותר כן השריר צעיר יותר ,העור גמיש  יותר  והניתוח יהיה מוצלח יותר .גם עיניין החוטים [שזה די מסוכן] למעשה גורמים לאותו עיקרון של מיצוק שח המכונות.החוטים שנימצאים בתוך הפנים הלחיים הם גוף זר בעור ואז הגוף כתגובה מתחיל לייצר קולוגן שאמור ליצור מיצוק .המכונות השונות שקיימות בשוק הן מחממות את השיכבה התחתונה של העור ואז גורמות להרס התאים הגוף מגיב בתיקון של הקרמה שנהרסה ומייצר קולגן ואלסטין שלמעשה ממצקים קצת את העור .הטיפול של המיצוק שמחירו נע בטווח של כמה אלפי שקלים לשמונה עשרה  אלף ₪.יש לזכור שכאשר הצוואר נפול המיצוק לא יכול לעזור וזה רק יוצר אכזבה .

העלות היא בהתאם למכשיר ,ויעילות הטיפול .הבעייתיות של כל טיפולי המיצוק השונים הוא שהם למעשה לתקופה מסויימת ולאחר מספר חודשים ,או מקסימום שנתיים , יש לחזור על הטיפול .

 

 

נגישות