מתיחת צוואר ללא ניתוח

מיני פייסליפט

 

מגיע לך לטפל בעצמך, מגיע לך לחוש צעירה, בריאה ורעננה יותר, מגיע לך ליהנות מהטיפול המתקדם ביותר אצל המומחים בעלי הידיים המיומנות ביותר. מגיע לך להגשים את החלומות שלך, ובמיוחד את אלה שאת מחכה להם זמן רב כל כך צוואר וקו לסת מתוחים.

עכשיו את יכולה להגיע באמצעות הליך קצר למראה שעליו תמיד חלמת. מתיחת פנים וצוואר, מלאה או חלקית, בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בידי הרופאים הטובים ביותר וללא הרדמה כללית. התוצאה המיטבית ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן חלה התייצבות, ואחכ כך הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן אך תוצאות הפרוצדורה ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות. רק רופא מומחה – באסתטיקה של הפנים והצוואר – יבטיח לך טיפול בטוח ללא סיבוכים או סיכונים שיביא למראה פנים צעירות וטבעיות.

צוואר מתוח

מתיחת צוואר בשיטה האמריקאית המתקדמת בעולם, בידי הרופאים הטובים ביותר וללא הרדמה כללית. התוצאה המיטבית של מאות נשים שנותחו בקליניקה הוא צוואר יפה מתוח וזקוף. נשים שהגיעו עם צוואר כפול "שק" יצאו עם צוואר מתוח ויפה. התוצאה ניכרת בתוך 6 עד 12 שבועות מיום הפרוצדורה. בשלושת עד ששת החודשים שלאחר מכן חלה התייצבות, ואחר כך הפנים שבות לקצב השינויים הטבעי שלהן, אך תוצאות הפרוצדורה ניכרות ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות.

 

מתעניינת במתיחת פנים וצוואר?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

מייל

טלפון*

ההודעה

 

 

נגישות