אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת גבות ומצח

 

החל מגיל 40 מבנה הפנים מתחיל להשתנות כאשר החלק התחתון של הפנים צונח ומשפיע על קו הלסת והצוואר.
במקביל החלק העליון של הפנים משתנה גם הוא. העפעפיים מתחילות לצנוח, ובין איזור המצח לעיניים מתחילים להופיע קמטים.

הרמת צדי גבות

מראה של גבות נופלות וצנוחות מקנה לעיניים מראה עייף וכבד. לעומת זאת הרמת צדי הגבות תביא למראה טבעי ומורם לעיניים להראות פתוחות יותר ותעניק מראה צעיר ורענן.

הרמת מצח

מתיחת המצח הקלאסית, הנקראת לעיתים "מתיחת מצח מלאה". הפרוצדורה מאפשרת למקם את הגבות  במיקומן הנכון ולהסיר את העור העודף. ההליך מאפשר להגיע לתוצאה איכותית ומדויקת שתספק מראה צעיר באופן דרמטי ומובחן.

 

ניתוח או בוטוקס? 

בוטוקס לא יכול לעזור במקרה כזה כי אמנם הוא עוזר לקמטים, אך כיוון שהגבות צונחות הדבר גורם למראה עייף, והעיניים הפקוחות והיפות שהיו לנשים הצעירות מתחלפים במראה מבוגר יותר ונפול. הדרך לטפל בהרמת גבות היא באמצעות ניתוח. הניתוח אינו ארוך לוקח כשעה וניתן לעשות אותו בהרדמה מקומית.

למעשה מה שגורם לצניחת הגבה הוא השרירים הרפויים של המצח. ניתוח הרמת גבות הוא למעשה ניתוח של קיצור השריר הנפול .

עיקר החשש של ניתוח הרמת גבות, ובצדק, הוא במראה הצלקת בצידי העיניים לאחר הניתוח.

באל אי פייס עושים את הניתוח בצורה ייחודית כך שהצלקת היא בתוך השיער ולא בקו השיער כפי שנהוג לעשות. דרך זו של תפירת העור לאחר הניתוח בתוך השיער תורמת למעשה להעלמת התפרים. לאחר הניתוח ההתאוששות היא ימים בודדים.

מחיר של ניתוח כזה מאד משתנה כי לרוב ניתוח זה נעשה באל אי פייס כחלק מניתוח מיניפייסליפט .כמובן שזמן הניתוח שווה אבל ההכנה לניתוח נחסכת ומכאן שהפרוצדורה שנעשית תוך כדי מיניפייסליפט הרבה יותר נכונה מאשר ניתוח הרמת גבות בניפרד

 

מתעניינת לשמוע על אפשרויות הטיפול שלנו?
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פרטים נוספים. 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

ההודעה


 

נגישות