הזרקות בוטוקס לפנים חלקות מקמטים
הזרקת בוטוקס למצח


בשוק ההזרקות האסתטיות בישראל הרגולציה והאכיפה כמעט לא קיימות, מה שהופך אותו לשוק פרוץ לחלוטין כאשר המטרה שמניעה אותו היא הוזלת עלויות והגדלת רווחים. העובדה כי שוק זה מגלגל המון כסף, מושכת אליו רופאים רבים מכל סוגי ההתמחויות ולא רק פלסטיקאים או רופאי עור.

כיצד זה עובד בפועל? ישנה מערכת שלמה של ייבוא וייצור מחתרתי של חומצה היאלרונית ללא אישור משרד הבריאות, ושימוש בבוטולינום טוקסין שאינו מיועד לתכשירים אסתטיים. יחד עם זאת, קיימת תופעה של רכישת בוטוקס אשר פג תוקפו, או חומר מזויף שהוכנס לבקבוק מקורי.

דברים אלו פורסמו בכתבה שערך מגזין מנטה (09.03.2015). בכתבה מספר ד"ר שרון (שם בדוי), כיצד שיחת טלפון אחת חשודה מאדם שהציע לו קניית חומר במחיר נמוך מגדר הרגיל, עוררה את חשדו והובילה למבצע של חשיפת השוק השחור של חומרי ההזרקה בארץ. הכתבה חושפת בין השאר מקרים של רופאים מורשים אשר הזריקו חומר שאינו מאושר ע"י משרד הבריאות. זוהי רשלנות רפואית לכל דבר.

האם כל אחד רשאי להזריק? חד משמעית לא! ישנן השלכות רבות וחמורות לתופעה זו, המעמידות את הלקוח חשוף לסכנות של זיהומים, אלרגיות קשות וסיבוכים בלתי הפיכים העשויים להיות מסכני חיים.
זכרי, ידע הוא כוח – חשוב והכרחי לפני כל טיפול אסתטי!

בקליניקת L.A.FACE תוכלי לקבל טיפולי בוטוקס ע"י ד"ר פרקש / ד"ר בן-ארי, דרמטולוגיות מומחיות באסתטיקה של עור הפנים. קבעי עוד היום פגישת ייעוץ עם אומניות הבוטוקס בקליניקה הממוקמת בשד' שאול המלך 37, תל-אביב, 'בית אירופה' קומה 1, טלפון 03-6783838

לקריאת הכתבה המלאה במגזין "מנטה" היכנסי לקישור:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4634465,00.html

אולי יעניין אותך גם : 

הזרקות בוטוקס - בעד ונגד

הסודות של כוכבות הוליווד נחשפים

פיסול פנים בשיטה חדשניתלקביעת פגישת יעוץ ואבחון עור הפנים שלך, התקשרי עכשיו 6783838 - 03 או צרי איתנו קשר באתר