הרגלים שמזיקים לעור הפנים
טיפים לעור פנים חלק ומתוח
כל מה שחשוב לדעת לשמירה על עור פנים חלק וצעירככל שאנו מתבגרים אנו צוברים ניסיון וחוכמת חיים ואיתם גם הרגלים רבים, לפניכם מספר הרגלים שכל אחת מאתנו סיגלה לעצמה בצורה כזו או אחרת, אשר עלולים במשך הזמן ליצור קמטים בעור הפנים.

1. לעיסת מסטיק - לעיסת מסטיק כדרך קבע תיצור קמטים סביב אזור השפתיים, אלו קמטים שקשה לטפל בהם. המלצתנו לחובבי הטעמים השונים וריח המנטול, לעבור לסוכריות מנטה וחומרים לשטיפת הפה.

2. שינה על הבטן - מומלץ לישון על הגב בכדי למנוע לחץ על עור הפנים, שינה על הבטן כאשר צד אחד של הפנים מוצמד לכרית עלולה ליצור קמטים. טיפ קטן שעוזר להימנע מהתהפכות על הצד או על הבטן, לשים כרית תחת הברכיים אשר תמנע התגלגלות במהלך השינה.

3. עישון - מעבר לבעיות הבריאות המוכרות לנו יש סיבה נוספת להימנע מעישון. עישון גורם למראה מבוגר יותר, העישון מגביל את זרימת הדם לעור ומגביל את הגעת החמצן והחומרים המזינים שהתאים צריכים על מנת להישאר בריאים ולהתחדש. הכימיקלים בעשן הסיגריות שוברים את הסיבים והיווצרות האלסטין בעור. פעולת העישון מייצרת תנועה של כיווץ השפתיים אשר תגרום לקמטים עמוקים וקמטוטים סביב הפה.

4. צריכת סוכרים - רבות דובר על הנזקים שהסוכר עושה לגוף, צריכת סוכר גבוהה באופן קבוע תפגע גם בעור הפנים. מולקולות הסוכר נוטות להקשר לרקמות, כתוצאה מכך נוצרות מולקולות חדשות המזיקות בזרימת הדם. מזיקים אלו פוגעים בקולוגן ובאלסטין שהם הסיבים האחראיים לשמירת עור הפנים מתוח ומוצק.

5. חשיפה לשמש - אומנם אין זה הרגל אלא הכרח שכן איננו יכולים להישאר בבית בכל ימי הקיץ החמים. יש כאלו הנוטים להיחשף לשמש יותר בשל אופי עבודתם או אהבתם למזג האוויר החמים, ולכן מומלץ להשתמש בקרם הגנה במספר גבוה עמיד במים בכל יום. חשוב למרוח את כל הפנים, אך יש לשים לב שצדדים מסוימים עלולים להיות חשופים יותר בעת פעילות זו או אחרת לדוגמה: צד שמאל חשוף יותר לשמש בעת נהיגה.

6. החזקת טלפון בין הראש לצוואר - לעיתים במהלך יום עמוס כאשר אנו מנסים לעשות מספר דברים בו זמנית, יש לנו נטייה להחזיק את מכשיר הטלפון בין הראש לצוואר. תופעות כגון כאבי שרירים יורגשו באופן מידי בעוד קמטים לאורך הצוואר יופיעו עם הזמן. מומלץ לנסות למצוא דרך להחזיק את הטלפון ביד או להיעזר בדיבורית על מנת לשחרר את הראש והצוואר.

הכוח לשנות את ההרגלים שמלווים אותנו נמצא אצל כל אחד ואחת בידיים. מי ייתן וניצור הרגלים חדשים אשר יטיבו את חיינו ויאירו את יומנו ואת עור פנינו,
שימלאו אותנו שמחה מבפנים ויעניקו לנו בריאות ונוחות אשר תקרין החוצה אל העולם.


אולי יעניין אותך גם : 


הסודות של כוכבות הוליווד נחשפים

מהי פיגמנטציה וכיצד מטפלים בה?

הזרקות בוטוקס למילוי קמטיםלקביעת פגישת יעוץ ואבחון עור הפנים שלך, התקשרי עכשיו 6783838 - 03 או צרי איתנו קשר באתר