הרפואה האסתטית המודרנית, המכונה גם רפואה פלסטית, עוסקת בפנים השונים של המושג יופי והיא כוללת טיפולים דרמטולוגיים וכירורגיה פלסטית. ענף הכירורגיה הפלסטית עצמו מכיל שני חלקים, שני תחומים עיקריים: כירורגיה פלסטית הכרחית, כדוגמת תופעת השפה השסועה אצל תינוקות אשר לעיתים נולדים עמה והליך כירורגי פלסטי עשוי לתקן את העיוות, וכירורגיה אסתטית המאפשרת טיפולים רבים ומגוונים העוסקים ביופיו של הגוף.

כאן, ב L.A.FACE אנחנו מאמינים שהשפעת הגוף על הנפש ולהיפך, הינה משמעותית וחשובה ביותר. היופי לתפיסתנו, אינו תלוי רק בעיניי המתבונן בך, אלא קודם כל בעינייך שלך. פעמים רבות טיפולים הקשורים לרפואה אסתטית - פלסטית מדגישים את החיצוניות, אבל התהליך הפנימי, העצמת הדרך בה אדם מרגיש עם מראהו, לא פחות חשוב. כירורגיה פלסטית, הינה כלי נהדר לתיקון אסתטי, אך הוא אינו שלם ללא העצמה פנימית.

נביא לפניכם סיפור קצר המתרחש בכניסה למעלית בבניין משרדים בת"א:


ארבע נשים בגילאים שונים נכנסות למעלית שבה שני הקירות הם ראי. האחת, צעירה בשנות ה 20 מסתכלת בראי כל הזמן. לצידה עומדת בחורה בסוף שנות השלושים המגניבה מבטים לראי. לעומתן, האישה בשנות ה - 50 עומדת בגבה אל קירות הראי ולא מסתכלת על עצמה, ואילו האישה המבוגרת, בסוף שנות השבעים עומדת בפינה ומביטה אל הרצפה.

הסיפור הוא אמיתי לגמרי, והוא מתרחש בצורה כזו או אחרת חדשות לבקרים, דווקא כאן בא לידי ביטוי תפקיד הרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית המציעות לנו היום אפשרות 'לעצור' את הזמן ולהקטין את חוויית אי הנוחות: ניתוחי פנים, ניתוחי עפעפיים עליונות ותחתונות, ניתוחי הרמת פנים, מתיחת צוואר, ניתוחי חזה, ניתוחי הסרת נגעים, ניתוחי השתלת עור ועוד.

לא לחינם רופאים המתמחים בכירורגיה פלסטית נתפסים כמלאכים מושיעים להרבה מטופלים:
אלו שנולדו עם מומים, אלו שנפגעו במהלך חייהם בחלקי גופם החיצוניים ואלו שתהליכי ההזדקנות
נותנים עליהם את אותותיהם.

לקריאה אודות ניתוחים פלסטיים מתקדמים


רפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית של יופי


כאמור, ניתן לחלק את הרפואה האסתטית ל - 2 חלקים. האחד מטפל בניתוחים של כירורגיה פלסטית חשובים לתפקוד ונראות סבירה בחיי היומיום כגון מומים מולדים, פציעה או כוויה גדולה המעוותת חלקים שונים בגוף אדם, כמו גם כתמי לידה וצלקות באזורים חשופים בפנים וכו'.

החלק השני של רפואה אסתטית הינו טיפולים הכרוכים בכירורגיה פלסטית של יופי. אחד מענפי הכירורגיה הפלסטית הוא ניתוח עפעפיים תחתונות ועפעפיים עליונות. במידה ואדם מתקשה לפתוח את העיניים מאחר והנפילה של העפעף התחתון משבשת את הראיה זהו ניתוח הכרחי, אבל האם שקיות מתחת לעיניים שיש בהן פגם אסתטי גם הן מחייבות טיפול רפואי אסתטי? האם מדובר במקרה של רפואה פלסטית? האם מותר לרופא מומחה בכירורגיה פלסטית להציע למטופל לבצע ניתוח לא חיוני מבחינה רפואית אבל כדאי מבחינה אסתטית? 

ב - L.A.FACE אנחנו מאמינים שכן.

אנחנו מאמינים שרפואה אסתטית מוכוונת יופי לא פחות חשובה מרפואה אסתטית הכרחית. במיוחד כיום, כשתוחלת החיים מתארכת, אנחנו מאמינים שהחיים הם הרבה יותר מהישרדות. איכות החיים חשובה לא פחות מאורכם.

הרגשה הטובה והנעימה של התבוננות במראה והנאה מפנים יפות, צעירות ורעננות, מעניקה שמחה כוח, ואנרגיה. משפט חיובי שנאמר עם רגש ושמחה נקלט במוח טוב יותר ממשפט חיובי שנאמר בסתמיות. התפקיד המיוחד של רפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית היא לאפשר לנו להתמלא בכוח חיים, אהבה עצמית ועוצמה פנימית .גם אם אדם בריא בגופו, אם הוא אינו אוהב את עצמו, המועקה תכביד עליו ולבסוף תפגע בו. לכן רפואה פלסטית אינה רק מותרות, אלא חיונית ממש לאיכות החיים.

למתיחת צוואר ומיצוק עור הפנים בטיפול אחד בלבד

לקבלת פרטים נוספים אודות הטיפולים המתקדמים במרפאת LA FACE הינך מוזמנת ליצור קשר במספר: 03-6783838