הזרקות בוטוקס חוויה אישית

 
חוויה אישית של מטופלת ב- L.A.FACE


זכינו והכרנו את שיר, בת 35 מתל אביב אמא ל - 3 ילדים מתוקים, עובדת כאסטרטגית במשרד פרסום בתל אביב. בברכתה החמה החלטנו לשתף אתכם בחוויה האישית שלה.
שיר הגיעה ל –L.A.FACE  בעקבות המלצה של חברה. בפגישה ביניהן שיר הופתעה ושמחה לגלות שהקמטים והקמטוטים נעלמו מפניה של חברתה. החברה סיפרה לשיר שהיא עוברת טיפול בוטוקס בידיה האמונות של ד"ר פרקש מארה"ב בקליניקת L.A.FACE ושיר, שמאוד אהבה את מה שראתה וקבעה איתנו פגישת ייעוץ פרטית עם ד"ר פרקש.


למען האמת, שיר הגיעה עם הרבה חששות. היא ראתה כל כך הרבה מקרים שהטיפול בהם בוטוקס גרם לאיבוד המראה הטבעי, וגם שמעה על הפחד מכאב ההזרקה, ממחטים.
כל הספקות והחששות האלו התפוגגו בזמן השיחה של שיר עם ד"ר פרקש. עם הרבה סבלנו וחום הרופאה פירטה בפני שיר את כל שלבי הטיפול זה אחר זה, כולל שיטת הגוף-נפש שלנו שכוללת מוסיקה מרגיעה ומשפטים חיוביים המשרים תחושת רוגע ושחרור מדאגות ופחדים. ד"ר פרקש גם סיפרה לשיר שהיא עצמה עוברת טיפולי בוטוקס והפנים החלקות של הרופאה הרגיעו את שרה ועודדו אותה לעבור את החוויה בעצמה וכדבריה "להיות הכי יפה שאני".

לבסוף, ד"ר פרקש הסבירה לשיר ששיטת חישוב התשלום ב L.A.FACE זהה לזו הנהוגה בארה"ב - התשלום מחושב עפ"י יחידות (UNITS) ולא אזורים. כך שאת משלמת בדיוק לפי הכמות המוזרקת.

שיר בחרה להשאיר מאחוריה את הפחדים, והחששות ולהתמסר לטיפול. לאחר מריחת משחת האלחוש על האזורים המטופלים שיר הוזמנה לשבת בכורסא מפנקת ולעשות הרפייה תוך השמעת משפטים חיוביים ומעצימים התורמים רבות להירגעות ונינוחות עור הפנים.

לאחר מכן, רגועה ושמחה שיר הוזמנה לחדרה של ד"ר פרקש אשר התחקתה אחר פעולות הרירים באזורים המטופלים ובאומנות מקצועית הזריקה לה בוטוקס לאזורים שנקבעו על ידה מראש.

נפגשנו עם שיר לאחר הטיפול כשהיא במצב רוח טוב במיוחד ושמחנו לשמוע ממנה שהטיפול בכלל לא הסב לה כאב. משחת האל-חוש והמחטים הדקים במיוחד שד"ר פרקש משתמשת בהם הפחיתו מאוד את הכאב וחוסר הנוחות ושיר פשוט נהנתה מהאווירה השלווה ומידיי האומנית של הרופאה האמריקנית . והכי חשוב מבחינתה, שיר יודעת שהמבט, המראה הטבעי והבעות הפנים שלה לא שונו, היא נותרה היא – רק ללא הקמטים שנעלמו.

לאחר מספר ימים שיר התקשרה וסיפרה שלאחר הטיפול נסעה למשרד ואף אחד מחבריה וחברותיה לעבודה לא הבחינו בדבר ושלאחר שלושה ימים המחמאות החלו לזרום.
וזכות הסיכום שייכת לשיר: "הטיפול כולו ותהליך ה'גוף-נפש' גרמו לי להרגיש רגועה וחזקה. זאת חוויה בלתי נשכחת ואני ממליצה עליה בחום".


מעוניינת להראות צעירה עם עור מתוח? הנך מוזמנת ליצור קשר עם המרכז הבין תחומי לטיפולי יופי L.A.FACE במספר: 03-6783838