מנתחים פלסטיים מוכשרים היישר מהוליווד
ניתוחים פלסטיים מתקדמים
טיפולי יופי וניתוחים פלסטיים ב-LA FACE
 


 
חוויה של ניתוחים פלסטיים של הפנים בידי הרופאים של כוכבי לוס אנג'לס.


אין ספק כי הרפואה המודרנית והמודעות לבריאות טובה ולאורך חיים איכותי תורמות להארכת תוחלת החיים בשניים עד שלושה עשורים. אם בעבר גיל 80 נחשב לגיל מבוגר, הרי שכיום, יותר ויותר גברים ונשים בגילאים אלו, נהנים מצלילות ותיפקוד עצמאי וממשיכים לחיות חיים פעילים מדי יום ויום.

עם זאת, הסתירה בין בריאות הגוף ובין מראה הפנים גורמת להרבה נשים וגברים לחוש לא בנוח ולתסכול וחוסר שביעות רצון. ממחקרים עולה כי כ - 70% מהאנשים בגילאי 65 – 55 חווים חוסר נוחות ביחס למראה שלהם. הם ממשיכים בחייהם בהרגשה שהם נראים 'בסדר' ביחס לגילם ומקבלים את אי הנוחות הזאת כחלק בלתי ניתן לשינוי מהחיים.

אנחנו לא באמת מבינים עד כמה אנחנו לא שלמים עם המראה שלנו עד שבאופן מעשי אנחנו באמת מרגישים ונראים נפלא. גם כשאנחנו יודעים שכל קמט וקמט הרווחנו ביושר, עדיין מתנהל מאבק פנימי בניסיון לחיות בשלום עם המצב הקיים, מה שמוליד תחושה לא נעימה של חוסר הלימה בין מה שאנחנו מרגישים מבפנים לאיך שאנחנו נראים ומשדרים כלפי חוץ.

ניתוחים פלסטיים בשילוב של העצמה עצמית


למרבה המזל אנחנו חיים בתקופה נפלאה בה הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית נמצאות בשיאן מבחינת ידע, כלים ושיטות טיפול. כיום אנחנו נהנים ממגוון אפשרויות לניתוחים פלסטיים המבוצעים בידי מנתחים אומנים שהם כירורגיים פלסטיים, אשר דואגים לבריאותנו ולתחושת ה- WELL BEING שלנו.

ב- L.A.FACE מאמינים שניתוחים פלסטיים בשילוב טיפול העצמה, הם בסך הכל אמצעי לחדש את היופי והזוהר שאבדו לעור הפנים. הגישה של טיפול 'גוף - נפש' כיחידה אחת לוקחת בחשבון את כל צרכיו של המטופל, הרגליו, תחביביו ורצונותיו ויוצרת מהם דרך מותאמת אישית לקבלת תוצאות טבעיות לעור פנים חלק וצעיר ב- 10 – 15 שנים.

נהוג לחשוב כי ניתוחים פלסטיים הם עניין של בחירה. האומנם?

האם איכות החיים לא חשובה לפחות כמו אורח החיים?
האם לצד חיים ארוכים יותר לא מגיע לנו ליהנות מניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית המאפשרים לנו להיות גם מאושרים יותר ומשוחררים מתסכולים?!

אנחנו ב – L.A.FACE מאמינים שחלק מלהיות מצוין זה לעבוד עם מומחים. ניתוחים פלסטיים, במיוחד של עור הפנים, חייבים להיות מדויקים ונעשים ביד מיומנת ומקצועית. לכן אנחנו מארגנים נסיעה להוליווד - בירת היופי של העולם, והמקום בו מרוכזים טובי המנתחים הפלסטיים המטפלים בכל כוכבות וכוכבי הקולנוע והטלוויזיה.

הרפואה האסתטית בכלל ואומנות הניתוחים הפלסטיים בפרט התקדמו ללא הכר וכיום ישנם טיפולים רבים להצערת וחידוש עור הפנים. בדרך כלל בכל העולם נהוגה שיטה זהה בניתוחי פנים, אך החידוש החשוב והרציני ביותר כיום בניתוחים פלסטיים הינו הרדמה מקומית.

למעבר לטיפול להצערת עור הפנים בלייזר לחצי

כמו בהוליווד...


ההרדמה הכללית המקובלת בניתוחים פלסטיים של הפנים גורמת למטופלים רבים החווים אותה תחושת מועקה ושינוי שלילי בהתנהגות. כמו כן, ככל שהמטופל מבוגר יותר, כך הרדמה כללית מהווה סיכון גדול יותר ועדיף להימנע ממנה. בניתוחים פלסטיים בלוס אנג'לס ובכל רחבי ארה"ב רואים יותר ויותר ניתוחים פלסטיים של הפנים בהם נעשה שימוש בהרדמה מקומית. להרדמה מקומית ישנם יתרונות רבים, והעיקרי שביניהם הוא האפשרות של המטופל לנסוע חזרה לביתו לאחר מנוחה קצרה, מיד עם סיום הניתוח הפלסטי. בנוסף, השימוש בהרדמה מקומית, תורם לתהליך הריפוי והחזרה לשגרה במהירות ובנוחות.

הכוכבות בהוליווד מתחדשות חדשות לבקרים בניתוחים פלסטיים לשדרוג מראה הפנים. היות ואורך התהליך בהרדמה מקומית הוא כשלוש שעות בזמן שאורך ניתוח בהרדמה מלאה הוא כשש שעות, בחירת המנתחים לסוג כזה של ניתוחים נעשית על–פי מיומנותם, זריזות ידיהם, וכמות ניתוחי
ה - FACE LIFT שהם ביצעו.

לפי תפיסת 'גוף-נפש' ב - L.A.FACE חשוב להבין שבניתוח של הפנים אנחנו מרימים את הפנים (FACE LIFT) בניגוד לטעות הנפוצה המכנה את הטיפול – מתיחת פנים. בטיפול מסוג זה חשוב לא רק להרים את הפנים אלא גם את הנפש. טיפול רק בהיבט הפיזיולוגי יוצר סתירה עמוקה בתחושה הפנימית שלך. אפילו אם ניתוח פלסטי מצליח מאוד, המטרה בחשיבה חיובית כחלק מהתהליך הינה להעצים את הנפש ואת התפיסה העצמית שלך, ולמעשה להתגבר על התנגדויות. האני מאמין שלנו הוא: להעצים את הפנים ואז החוץ ישתפר פלאים גם הוא.

לפרטים נוספים על מתיחת פנים חדשנית


מנתחים פלסטיים מהטובים בהוליווד


מנכ"ל L.A FACE, הגב' דניאלה גולן, עברה ניתוח פלסטי אצל אחד מטובי המנתחים בהוליווד, כאמור, בירת הרפואה האסתטית העולמית.
דניאלה בחרה לעבור ניתוח בהרדמה מקומית. הטיפול שלה כלל FACE LIFT, ניתוח עפעפיים עליונות ותחתונות וסנטר. לאחר הניתוח, בזמן שנחה, דניאלה עסקה בהעצמה פנימית ובהרמת הנפש והרוח. עם שובה לאחר 10 ימים לישראל, מכריה פשוט לא הכירו אותה. היא שינתה את תסרוקתה וכל הנוכחים בסביבתה הקרובה נטו לחשוב שהמראה הצעיר והחיוני שלה נובע מכך. אף אחד לא זיהה כי היא עברה ניתוח פלסטי אצל מנתח מומחה.

בקרב המנתחים של הכוכבים מוכרת האמירה כי הניתוח הפלסטי הנכון הוא זה שלאחריו תיראי צעירה מבלי שניכר בך שעברת ניתוח. ללא עיוותים וללא שגיאות, הפנים תהיינה יותר צעירות ויפות. כמה נפלא שכעת, בזכות השילוב של גוף-נפש ב - LA FACE ניתן להגיע לתוצאות יפיפיות ולחוש שמחה ועוצמה לאחר ניתוח פלסטי של הפנים.

L.A.FACE
שדרות שאול המלך 37 תל – אביב
03-6783838