סוד היופי של ויקטוריה בקהאם


בראיונות מספרת ויקטוריה כי סבלה בעבר מעור פנים בעייתי, כאשר פנתה לדרמטולוג שלה, הופתעה מהתשובה הפשוטה כשגילתה כיצד גם כאן היא יכולה להוסיף ספייס לחייה. 


לכתבה המלאה לחצי כאן

אנחנו בקליניקת L.A.FACE מאמינים ש'ידע זה כוח'. בעקבות הפרק הראשון בסדרה, ששודר אמש בערוץ 2 אשר חשף שורה של סכנות בתחום הטיפולים האסתטיים כגון הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, ריכזנו עבורך מספר סימני אזהרה בבואך לקבל טיפול רפואי אסתטי.


לכתבה המלאה לחצי כאן

מה מושך גברים בפני האישה?


במחקר אוניברסיטאי מפורסם שנערך לפני כמה שנים, בדקו החוקרים, בעזרת סדרה ארוכה מאוד של תמונות, מה מושך גברים בפני האישה. 


לחצו כאן לכל הממצאים בכתבה המלאה  איך לשמור על מראה צעיר לצוואר?

עבור נשים רבות מצב הצוואר והמחשוף הוא צרה צרורה אשר הולכת ומחריפה עם השנים. העור באזור הצוואר ובאזור הדקולטה (עצם החזה והמחשוף) שונה מעור הפנים והוא מהראשונים להסגיר את גילנו - הוא דק מאוד, יש בו מעט בלוטות חלב ויכולת ההתחדשות שלו נמוכה ביותר. כתוצאה מכך הצוואר והמחשוף הינם האזורים הראשונים הנוטים להזדקן ונזקי הגיל והשמש ניכרים עליהם באופן בולט.

לכתבה המלאה לחצי כאן


המפתח לפנים מושלמות 

מהו הסוד לסימטריה והרמוניה בין איברי הפנים? והאם ניתן לתקן מראה לא סימטרי?

לכתבה המלאה לחצי כאן
חשיבה חיובית ותרומתה לעור הפנים

7 מיתוסים על מתיחת פנים וצוואר

אנחנו כל הזמן שומעות על נשים שעברו פייס ליפט - מתיחת פנים וצוואר - ביניהן מנהיגות, דוגמניות, שחקניות, נשות החברה הגבוהה ועולם הזוהר, אבל גם בנות משפחה, חברות, שכנות ומכרות, אך למרות זאת פעמים רבות אנו חשות כי רב הנסתר על הגלוי. מה זה בכלל פייס ליפט? במה זה כרוך? מתי אפשר לעשות את זה? מי מורשה לעשות את זה? ועוד.


לכתבה המלאה לחצי כאן 
תופעות לוואי לניתוח פייס ליפט

תופעות לוואי אפשריות לאחר ניתוח פייס ליפט ודרכי ההתמודדות

פייס ליפט הוא ניתוח כירורגי פלסטי להצערת עור הפנים על ידי מתיחה והרמה של העור ועיצוב מראה הפנים, ועל כן נקרא גם "פיסול פנים". קראי על תופעות לוואי אפשריות.


לכתבה המלאה לחצי כאן


הילרי קלינטון

האם הילרי קלינטון עברה פייס ליפט סודי? כאשר הילרי קלינטון מזכירת המדינה לשעבר, הכריזה בשנית על התמודדותה לנשיאות, רבים הרימו גבה, לא נוכח ההכרזה אלא בשל המראה הנינוח, היפה והרענן של פניה.


לכתבה המלאה לחצי כאן


התמכרות לניתוחים פלסטיים

תופעת ההתמכרות לטיפולים אסתטיים

מתי הבחירה בטיפולים אסתטיים הופכת להתמכרות? מתי ואיך נדע שהגיע הזמן להפסיק ובידיי מי האחריות לשים גבול לכמות הטיפולים והניתוחים המבוצעים?


לכתבה המלאה לחצי כאן


מתיחת צוואר עם l.a. face

עדות מפי מטופלת שעברה מתיחת צוואר בקליניקת L.A Face

הקטע הבא הינו עדות מפי מטופלת שבחרה לעבור מתיחת צוואר - על הגורמים שהביאו אותה להחלטה, רשמיה וחווייתה בקליניקה.


לכתבה המלאה לחצי כאן


הצערת עור הפנים והצוואר

3 הטרנדים בתחום הצערת עור הפנים והצוואר שהופכים את הניתוחים הפלסטיים באמריקה לפופולריים יותר מאי פעם עכשיו גם בישראל!

בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בביקוש לטיפולי כירורגיה פלסטית להצערת עור הפנים והצוואר. מהם החידושים שהופכים את הניתוחים האלו ליותר ויותר נפוצים? ומה חשיבותם להצלחת הטיפולים?


לכתבה המלאה לחצי כאן


פייס ליפט - הרמת פנים וצוואר

חמש עובדות שחשוב לדעת לפני מתיחת פנים וצוואר

בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי שיעור המטופלים אשר בוחרים לעבור מתיחת פנים (פייס ליפט). אם גם את שוקלת את התהליך, הנה 5 עובדות שכדאי להכיר.


לכתבה המלאה לחצי כאן


מניעת קמטים

תחזוקה מונעת - מניעת קמטים

אמנם לא ניתן למנוע לחלוטין את היווצרות הקמטים, אך בהחלט ניתן לדחות את הופעתם. כיצד? התשובות במאמר שלפנייך!


לכתבה המלאה לחצי כאן


מתיחת פנים

מועדים לפורענות - אזורים בעייתיים בעור הפנים

ככל שעוברות השנים אנו מזדקנים, סימני הגיל לא מאחרים להופיע ואותותיהם נראים גם בעור הפנים. מהם האזורים הבעייתיים ביותר וכיצד ניתן לתחזק עור פנים צעיר?


לכתבה המלאה לחצי כאן


מנתחים פלסטיים מומלצים

איך בוחרים מנתח פלסטי?

כאשר אנו בוחרות לעשות ניתוח פלסטי עלינו לעשות בדיקה יסודית בכמה מישורים, כאשר החשוב ביותר הוא בחירת הרופא המנתח. כיצד נבחר מנתח פלסטי? כל מה שאת חייבת לדעת!


לכתבה המלאה לחצי כאן


מילוי קמטים ללא הזרקה

למלא את החסר- מילוי קמטים ללא הזרקה

סובלת מקמטים? בשנים האחרונות הרצון בקרב הלקוחות נוטה דווקא לטיפולים חדשניים שאינם כוללים הזרקות, אלא טיפולים בטוחים יותר שיחזיקו לאורך זמן.


לכתבה המלאה לחצי כאן


הרמת פנים ללא ניתוח

להעלים את השנים ללא כאב - כל מה שרצית לדעת על הרמת פנים

תהליך הזדקנות העור אינו פוסח על אף אחד, אך ניתן להחזיר לפנים את המראה הצעיר והחיוני באמצעות טיפול לעיצוב והרמת פנים ללא ניתוח.לכתבה המלאה לחצי כאן


Face lift

מכון הכושר של שרירי הפנים

תפקידם של שרירי הפנים הוא להוות מערכת תמיכה שתחזיק את עור הפנים, וכן הזרמת דם תקינה לעור. שרירים מוחלשים משפיעים גם על זרימת הדם אשר מזינה את העור, וכתוצאה מכך העור עלול להאפיר, להחוויר ולאבד את חיוניותו. כך תחזקי אותם בבית!


לכתבה המלאה לחצי כאן


Beautiful minds

חווית הניתוח בקליניקה- עדות מגוף ראשון

הקטע הבא הינו עדות מרגשת של מטופלת שעברה את חווית הניתוח ב L.A FACE: על התהליך שעברה החל מרגע ההחלטה לעבור פייס ליפט ועל הדרך שמשלבת חוויה של Body & Mind.


לכתבה המלאה לחצי כאן


טיפולי פילינג שונים

פילינג- איך, כמה ומתי?

קיימים מגוון טיפולי פילינג בדרגות עומק שונות, החל מפילינג עדין שניתן לעשות לבד בבית ועד לפילינג עמוק לפנים אותו יש לבצע אצל איש מקצוע. רוצה לדעת עוד על טיפולי הפילינג השונים?


לכתבה המלאה לחצי כאן


טיפול בצלקות אקנה

טיפול בפן הרגשי אצל בני נוער שסובלים מצלקות אקנה

כתוצאה מהופעת פצעי אקנה בני נוער רבים חווים ירידה בביטחון העצמי, בושה, נידוי ואי נעימות להראות בציבור, לכן לטפל גם באספקט הנפשי של בני הנוער באופן רגיש, חכם ומקצועי במקביל לטיפול הרפואי.


לכתבה המלאה לחצי כאן


הצערת עור הפנים

אין צורך להשחיז סכינים- טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

טיפולים כגון עיצוב קו הלסת, מתיחת פנים וצוואר, מיצוק עור הפנים והעלמת קמטים, נעשים בטיפול קצר תוך שיפור באיכות מרקם וגוון העור. קראו על טיפולים אסתטיים ללא ניתוח.


לכתבה המלאה לחצי כאן

פייס ליפט

ניתוחים פלסטיים - המראה החדש

ניתוח מתיחת פנים הפך למאוד פופולרי ומספר המטופלים המתמסרים לסכין המנתחים עולה בהתמדה ובשיעור גבוה. כל מה שרצית לדעת על פייס- ליפט, הכוכב העולה החדש.לכתבה המלאה לחצי כאן

הצערת עור הפנים ללא ניתוח

מירוץ נגד הזמן - הצערת עור הפנים ללא ניתוח

הצערת עור הפנים אינה אופנה חולפת, היא קיימת כבר עשרות שנים. עם הזמן השתפרו והשתכללו השיטות. האם באמת ניתן לנצח במירוץ נגד הזמן?לכתבה המלאה לחצי כאן

מתיחת פנים וטיפולים אסתטיים

האם לספר לילדים על ההחלטה לעבור טיפול אסתטי?

ההחלטה לעבור טיפול אסתטי היא החלטה מורכבת ולרוב כרוכה בחששות. האם ואיך לשתף את הילדים בהחלטה, מבלי לפגוע בדימוי הגוף שלהם?לכתבה המלאה לחצי כאן

מתיחת פנים בהרדמה מקומית

מתיחת פנים בהרדמה מקומית מול הרדמה מלאה

אם את מרגישה הרבה יותר צעירה וחיונית מהמראה החיצוני שלך ומתעניינת בהרמת הפנים והצוואר, חשוב שתקראי על ההבדלים המשמעותיים בין מתיחת פנים בהרדמה מקומית מול הרדמה מלאה.לכתבה המלאה לחצי כאן

טיפולי אנטי אייג'ינג

לקבל בחזרה את השליטה על המראה שלנו

הרפואה האסתטית מאפשרת להעניק לעור שלנו מראה צעיר, בריא ומטופח, לתקן את הנזקים של העור ולהשיב לידינו את השליטה על המראה שלנו. מה הפתרונות הזמינים לנו? בכתבה שלפניכם.לכתבה המלאה לחצי כאן

טיפול בצוואר נפול

אל תתנו לו ליפול - מתיחת צוואר שצנח

התבגרות מראה הצוואר משפיעה באופן טבעי וישיר גם על התבגרות מראה הפנים. אל תתנו לו ליפול! הכל אודות טיפול בצוואר נפול, בכתבה הבאה.לכתבה המלאה לחצי כאן

טיפול פילינג עמוק

טיפול פילינג עמוק לפנים

המדע שהתפתח בתחום טיפולי הפנים מציע לנו פתרונות רבים להאטת הזדקנות העור. הפתרון המומלץ ביותר הוא הפילינג. הפילינג מסיר תאי עור מתים על מנת לחשוף תאי עור חדשים למראה בריא וצעיר של עור הפנים.
לכתבה המלאה לחצי כאן


טיפול בצלקות אקנה ללא ניתוח

לצלקות שלום- טיפול בצלקות אקנה ללא ניתוח

מיליוני אנשים סובלים מאקנה ומתוסכלים מטיפולים המבטיחים תוצאות, אך התוצאות לא מספקות. חשוב שתקראו את המאמר הבא לפני קבלת החלטה על סוג הטיפול בו תבחרו.
לכתבה המלאה לחצי כאן

טיפול בפיגמנטציה לאחר הריון

טיפול בפיגמנטציה בפנים לאחר היריון

כאשר העור מייצר כמות גדולה מידי של מלנין באופן לא אחיד ייווצרו כתמי פיגמנטציה גם כאשר תאי פיגמנט נשחקים היכולת של העור להילחם בנזקי השמש הולכת ופוחתת. מה קורה לעור שלנו במהלך ולאחר ההריון?
לכתבה המלאה לחצי כאן

מיצים טריים ושיקים בריאים לעור פנים קורן

DO IT YOURSELF- מיצים טריים ושיקים בריאים בבית לעור פנים מושלם

טיפים נפלאים באדיבות L.A Face למיצים ושייקים להכנה ביתית פשוטה, שישמרו על עור פנייך קורן, צעיר ורענן!
לכתבה המלאה לחצי כאןהאפקטיביות של טיפולים אסתטיים

כל מה שאת צריכה לדעת על האפקטיביות של טיפולים אסתטיים רפואיים

טיפולים אסתטיים רפואיים, לא פולשניים, הופכים ליותר ויותר פופולאריים בקרב נשים וגברים כאחד. השאלה שנשאלת לא פעם, אילו טיפוליים אסתטיים רפואיים לא פולשניים עומדים במבחן הזמן? 
כל התשובות- במאמר שלפניכן.
לכתבה המלאה לחצי כאןטיפול לייזר

טיפול CO2 fractional

CO2 fractional מטפל בקמטים על הפנים ועל הצוואר, בעור רפוי על הפנים ועל הצוואר, בסימני מתיחה, בכוויות ובצלקות אקנה. כיצד זה עובד?


לכתבה המלאה לחצי כאן עיכוב תהליכי הזדקנות

סודות היופי של הדבש

הדבש ידוע כמרכיב בריא, עתיר ויטמינים ומשפר אנרגיה, אך לא כולם יודעים כי הוא גם בעל סגולות קוסמטיות מופלאות לשיקום העור ולטיפוח היופי. רוצה לקבל טיפים נהדרים לשימוש בדבש לטיפוח עור הפנים?
לכתבה המלאה לחצי כאן
מיצוק עור הפנים

הדרכים הטבעיות למיצוק והצערת עור הפנים

לאורך השנים הטיפול באנטי אייג'ינג התמקד בקולגן, ולרוב לא דובר כלל על האלסטין. המחקר כיום מתרכז בעיקר בחיפוש אחר דרכים שיאפשרו לייצר שוב את הקולגן, האלסטין והחומצה היאלרונית באופן טבעי. כיצד את יכולה לסייע לעור הפנים שלך להגביר את קצב ייצור הקולגן והאלסטין באופן טבעי?
לכתבה המלאה לחצי כאן
אסתטיקה רפואית

 טיפ לאימהות ולסבתות שבנינו: "איך שמחים ונהנים ב - 3 שבועות האחרונים של החופש"

אמצע אוגוסט. נגמרו הקייטנות.
כבר ביקרתם בכל האטרקציות במרכז, בצפון ובדרום הארץ.
חם, דביק ובפעם האלף את שומעת "אמא משעמם לי".
מרגישה שאת על הקצה....עצרי,
לכתבה המלאה לחצי כאן
מתיחת פנים ומיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים והצוואר 

יש לנו חדשות נפלאות עבורך - צווארך יכול להראות מתוח, יפה וגבוה גם בגיל 60 פלוס אנחנו ב LA FACE יודעים איך לעשות את זה.מרגע שאנחנו חוצות את מחסום גיל ה – 40 עור הפנים שלנו נכנע לאיטו לאפקט כח המשיכה. ההסבר הפיזיולוגי הינו היחלשות סיבי האלסטין, שלמעשה אחראיים בגיל צעיר על צוואר מתוח ויפה.


לכתבה המלאה לחצי כאן
טיפול בפיגמנטציה והעלמת כתמים בפנים

פיגמנטציה והדרך הקלה והנעימה של L.A.FACE לעור חלק ויפה ללא כתמים ונגעים:

ב - L.A.FACE משלבים טיפול MIND&- BODY הטיפול בלייזר CO2 fractional מלווה בשיטת BEAUTIFUL MINDS ומהווה מתכון בטוח לעור יפה וזוהר. חשוב להבין שטיפול לבדו אינו מספיק. השילוב הייחודי הזה המוצע לך אצלנו ב- L.A.FACE והוא זה שנותן תוצאה משולשת ומזרז את התהליך הפיזיולוגי של הצערת עור הפנים.


לכתבה המלאה לחצי כאןהשפעת עישון על עור הפנים

השפעת העישון על עור הפנים:

בואו נפזר את ענן העשן ונבדוק לעומק את השפעת העישון על עור הפנים.
מבעד לענן העשן הנפלט מהסיגריות מתחבאים הנזקים לעור הפנים. העישון משפיע על המראה הפנים שלנו. תופעות כגון: שקיות תחת העיניים הזדקנות מוקדמת קמטים וצלקות הם רק מנת חלקם של המעשנים, כתוצאה מעישון מוגבר עור הפנים מאבד את הזהר הטבעי ואת היכולת להשתנות ולהתחדש.


לכתבה המלאה לחצי כאן 


מהי פיגמנטציה


מהי פיגמנטציה

פיגמנטציה (כתמי עור) הינה בעיית עור יחסית מאתגרת לפתרון. הכתמים הנראים על פני השטח, מקורם במלנין הנמצאים באפידרמיס של העור.

גופנו מייצר חומר בשם מלנין שתפקידו הוא להגן על העור מפני נזקי השמש. המלנין נוצר על ידי מלנוציטים ,כל חשיפה לשמש מרגע הולדתנו נשמרת בזיכרון העור וגורמת לאותם תאים לייצר עודף פיגמנטציה כלומר עודף מלנין. זהו תהליך מורכב אשר בסופו מתהווה כתם על פני העור. דבר הפוגע במראה הכללי והאסתטי של העור אישה או איש עם כתמי פיגמנטציה מרגיש לא טוב איתם כלומר פגיעה בביטחון העצמי.


לכתבה המלאה לחצי כאן 


פילינג לייזר


מהו פילינג ומתי עושים את הטיפול הזה?

קילוף עור, הינו טיפול אסתטי רפואי בו מסירים תאי עור מתים מהשכבה העליונה של העור ותאים חדשים נחשפים ויוצרים מראה צעיר יותר ובריא. ניתן לבצע פילינג בעוצמות שונות:
יש לעשות הבחנה מאד גדולה בין טיפול פילינג על ידי קוסמטיקאית על ידי חומצות או מכשיר לייזר שלמעשה מסיר את שכבת התאים המתים מעל האפידרמיס .
המכשיר CO2RE ( CO2 FRAQENAL) שמשתמשים בו רופאים מאפשר להם לדייק בעוצמת הפילינג שהם עושים בכל אזור ואזור של הפנים הוא מותאם אישית לפנים של האישה למבנה העור ורק לאחר בדיקה של רופאה מומחית באסתטיקה של עור הפנים, מתקבלת ההחלטה על סוג הפילינג ועוצמתו על אזורי הפנים השונים.

לכתבה המלאה לחצי כאן זהירות בוטוקס מזוייף

 זהירות בוטוקס מזוייף

בשוק ההזרקות האסתטיות בישראל הרגולציה והאכיפה כמעט לא קיימות, מה שהופך אותו לשוק פרוץ לחלוטין כאשר המטרה שמניעה אותו היא הוזלת עלויות והגדלת רווחים. העובדה כי שוק זה מגלגל המון כסף, מושכת אליו רופאים רבים מכל סוגי ההתמחויות ולא רק פלסטיקאים או רופאי עור.

כיצד זה עובד בפועל? ישנה מערכת שלמה של ייבוא וייצור מחתרתי של חומצה היאלרונית ללא אישור משרד הבריאות, ושימוש בבוטולינום טוקסין שאינו מיועד לתכשירים אסתטיים. יחד עם זאת, קיימת תופעה של רכישת בוטוקס אשר פג תוקפו, או חומר מזויף שהוכנס לבקבוק מקורי.לכתבה המלאה לחצי כאן 


דרמטולוג מומחה לטיפול בעור הפנים

 כיצד תבחרי את הדרמטולוג המתאים?

רבות נאמר ונכתב אודות טיפולים דרמטולוגים לחידוש והצערת עור הפנים. ייתכן כי המידע הוא אמין ומדויק, אך אנו ממליצים לקחת בחשבון כי לכל אחד ואחת סוג עור שונה, והדרך הטובה ביותר לסנן את המידע הטוב ביותר עבורך תהיה בעזרת שאלות שתוכל/י לשאול את הדרמטולוג/ית שלך. דרמטולוג/ית מומחה באסתטיקה של עור הפנים ידע לענות על רוב השאלות. ריכזנו עבורך כמה שאלות שחשוב לשאול, על מנת להניב תוצאה של עור פנים רענן, צעיר, בריא וחיוני.

לכתבה המלאה לחצי כאן 


מניעת קמטים בעור הפנים והצוואר

6 ההרגלים המזיקים ביותר לעור הפנים והצוואר

ככל שאנו מתבגרים אנו צוברים ניסיון וחוכמת חיים ואיתם גם הרגלים רבים, לפניכם מספר הרגלים שכל אחת מאתנו סיגלה לעצמה בצורה כזו או אחרת, אשר עלולים במשך הזמן ליצור קמטים בעור הפנים. הכוח לשנות את ההרגלים שמלווים אותנו נמצא אצל כל אחד ואחת בידיים. מי ייתן וניצור הרגלים חדשים אשר יטיבו את חיינו ויאירו את יומנו ואת עור פנינו, שימלאו אותנו שמחה מבפנים ויעניקו לנו בריאות ונוחות אשר תקרין החוצה אל העולם.לכתבה המלאה לחצי כאן 


סודות הטיפוח של כוכבות הוליווד

סודות הטיפוח של כוכבות הוליווד נחשפים

כשרגליהן של הכוכבות הזוהרות צועדות בבטחה על השטיח האדום בטקס האוסקר, אנו מוקסמים מהמראה הכללי ובעיקר מעור פניהן הזוהר והקורן.
LET'S FACE IT נשים מסוימות מתבגרות טוב יותר מאחרות. עור פנים חלק, צעיר ויפה אינו חייב להיות נחלתן הבלעדית של כוכבות הוליווד. זהו לא סוד שהכוכבות מטופלות היטב ואף לרבות מהן יש פלסטיקאי / דרמטולוג צמוד. הטיפולים הם מגוונים החל מחידוש והצערת עור הפנים, מיצוק קו הלסת, מילוי עצמות הלחיים ועד לניתוחים פלסטיים דוגמת הרמת עפעפיים, עיצוב סחוסים באף והרמת פנים באמצעות FACELIFT.


לכתבה המלאה לחצי כאןהצערת עור הפנים

להחזיר את השעון לאחור - לעור בריא חלק ורענן

היום יותר מאי-פעם קל להחזיר את השעון לאחור. אם היינו יודעות כבר בצעירותנו את מה שלמדנו במהלך חיינו הבוגרים על הצרכים המשתנים של העור, אולי היינו עושות דברים אחרת. אז הנה חדשות טובות, אף פעם לא מאוחר לעשות שינוי. לעור יש דרך נפלאה של התחדשות עם מעט עזרה דרמטולוגית, ובהתמדה מצידך בשמירה על העור. עם טיפול הולם, באפשרותך להחזיר לאחור את מחוגי הזמן.לכתבה המלאה לחצי כאן 


רפואה אסתטיתמהי רפואה אסתטית

הרפואה האסתטית המודרנית עוסקת בפנים השונים של המושג יופי והיא כוללת טיפולים דרמטולוגיים וכירורגיה פלסטית. ענף הכירורגיה הפלסטית עצמו מכיל שני חלקים, שני תחומים עיקריים: כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית.


לכתבה המלאה לחצי כאן

בוטוקסבוטוקס פתרון נפלא ומהיר לקמטים וקמטוטים


בוטוקס פתרון נפלא ומהיר לקמטים וקמטוטים.
זכינו והכרנו את שיר, בת 35 מתל אביב אמא ל - 3 ילדים מתוקים, עובדת כאסטרטגית במשרד פרסום בתל אביב. בברכתה החמה החלטנו לשתף אתכם בחוויה האישית שלה.


לכתבה המלאה לחצי כאן

ניתוחים פלסטיים ברמה הוליוודית

חוויה של ניתוחים פלסטיים


אנחנו ב – L.A FACE מאמינים שחלק מלהיות מצוין זה לעבוד עם מומחים. ניתוחים פלסטיים, במיוחד של עור הפנים, חייבים להיות מדויקים ונעשים ביד מיומנת ומקצועית. לכן אנחנו מארגנים נסיעה להוליווד - בירת היופי של העולם, והמקום בו מרוכזים טובי המנתחים הפלסטיים המטפלים בכל כוכבות וכוכבי הקולנוע והטלוויזיה.


לחצי כאן לכתבה המלאה

הזרקת בוטוקס

הזרקות בוטוקס - בעד ונגד

שיחה קצרה על יתרונות וחסרונות הזרקות בוטוקס עם ד"ר פרקש Cosmetic Dermatologist דרמטולוגית מומחית בתחום הקוסמטיקה שעיקר התמחותה הינה אסתטיקה של עור הפנים.
עובדת במקביל גם LA FACE וגם בקליניקה בארה"ב .


לחצי כאן לכתבה המלאה


הצערת עור הפנים בשיטה חדשנית

 BEAUTIFUL MINDS

שיטה מהפכנית וחדשנית להצערת הפנים בשילוב גופנפש המבוססת על שיטת האוטוסוגסטיה של אמיל קייאה.
התוכנית היומית היא 3-5 דקות של נשימות ,הרפיה ,חשיבה חיובית, ואקסופנסור שמביאה את האדם להעלמת וטשטוש קמטים.
BEAUTIFUL MINDS הינו טיפול ייחודי וחדשני, שבאמצעותו מניסיונם של אנשים רבים שמתרגלים שיטה זו בוקר בוקר, ניכר שיפור גדול במרקם של העור. העור קורן יותר מתוח יותר והפנים ניראות יפות ורגועות יותר.


לחצי כאן לכתבה המלאה


הזרקות בוטוקס כל מה שרצית לדעת

 
סוגי הזרקות בוטוקס 

ישנן שאלות רבות הנוגעות לטיפול בוטוקס: מתי הטיפול מתאים ?באיזה גיל כדאי להתחיל? האם יש אזורים ספציפיים בהם הטיפול יעיל? האם המצב משתפר אם מזריקים לאורך זמן?
ננסה כעת לענות על שאלות אלו ואחרות.


לחצי כאן לכתבה המלאה


טיפול בעור הפנים

 
מה ניתן לעשות כדי לשמור על העור?

הגנה מפני השמש האויב מספר אחד של עור הפנים, היא השמש והקרינה הבוקעת ממנה, אשר גורמות לנזקים גדולים בהזדקנות העור
-ב L.A.FACE אנו ממליצים על תכשיר של 50+ המסנן קרני שמש לשימוש יום יומי.
-אנו ממליצים לא לצאת בקיץ בין השעות 11-17 שעות אלו גם עם קרם הגנה לא בריאות לעור
-חבישת כובע אלגנטי המסתיר ומצל על עור הפנים הינה פריט הכרחי במלתחה.
-חומרים נוגדי חימצון - ב L.A.FACE אנחנו ממליצים על לקיחת תוספי תזונה שיש להם כמות גדולה של, אנטי אוקסידנטים ויטאמין C

לחצי כאן לכתבה המלאה


קליניקת L.A. Face

מעגל החיים

זה מחלחל לאט, אבל יום אחד גילינו שהמרוץ התובעני האינסופי הותיר את אותותיו בפנינו.
זה לא רק חוסר הברק או הקמטוטים החדשים שנוספו.. זו ההרגשה ש"אני כבר לא מה שהייתי",
פחות ביטחון עצמי, תחושה של פחות אטרקטיביות.
יש שימשיכו עם התחושה הזו ויש אלו שיבינו כי תחום הדרמטולוגיה ובתוכו טכנולוגיות חדישות, בליווי חיזוק החשיבה החיובית, פתחו עולם חדש של אפשרויות טיפוח וטיפול.
ההצלחה אינה טמונה רק במרכיב אחד אלא בשילוב שבין שיטה מוכחת, מכשור חדיש ורופאים מובילים כפי שמתקיים בקליניקת L.A. Face.
הנוסחה המנצחת, מאפשרת כיום לכל אחת מאתנו לקבל גרסה טובה יותר של עצמה.

לכתבה המלאה לחצי כאן

שמירה על עור הפנים


לחץ וההשפעה שלו על עור הפנים

בימים אלה בהם המתח גואה, כאשר אירוע רודף אירוע ואנו חשופים חדשות לבקרים לחדשות, אנו ב L.A.FACE - מאמינים שחשוב שנבין ונכיר את תגובת הגוף ללחץ ורוצים להזכיר לכם שחשיפה ממושכת לתנאי לחץ (סטרס) עלולה להאיץ את תהליכי הזדקנות עור הפנים.

הקורטיזול מאיץ תהליכי הזדקנות ולכן עודף מתח ניראה היטב על הפנים .כשאנו מסתכלים בפני אדם אנו מיד מרגישים אם הוא זועף ועצבני או רגוע ומחייך.
באפקט לטווח ארוך הוא פגיעה בממברנות [קרומי] התאים פגיעה מאד חזקה שלמעשה גורמת לתא לאבד מים וחומרים שונים .
השאלה מה ניתן לעשות לשמור על מראה עור רענן?

לכתבה המלאה לחצי כאן 


מתיחת פנים

 L. A. FACE מציגה: ה- FACE LIFT החדשני בעולם!

L .A. FACE, מרפאה ייחודית וחדשה בתל – אביב המשלבת טיפולים אסתטיים חדשניים ומסע העצמה אישי ומיוחד מביאה בשורה היישר מבוורלי הילס: מתיחת פנים בהרדמה מקומית ובשעתיים וחצי בלבד.

L.A.FACE כל הטיפולים האסתטיים אשר המטופלים עוברים מלווה תוכנית העצמה פנימית ייחודית, BEAUTIFUL MINDS, הכוללת את רזי החשיבה החיובית, דמיון מודרך אשר גורמים לכל התהליך להיות קל, נעים ומעצים.
במרפאה L. A. FACE ניתן לבצע גם, co2 fractional laser מילויים, הזרקות בוטוקס, טיפולים למיצוק, חידוש והצערת עור הפנים, כולם נעשים בעזרתם של הטכנולוגיות החדישות ביותר הנהוגות בארה"ב.

לכתבה המלאה לחצי כאןקליניקת L.A. Faceעיצוב בהשראת האינסוף

 "אנחנו חיים בתקופה מדהימה, מכל הבחינות, להיכן שלא נביט נראה הזדמנויות פז שהעולם מציע לנו. אנחנו חווים חיים ארוכים יותר וטובים יותר מאי פעם ואנחנו יכולים להיות כל מי שאנחנו רוצים להיות, כמעט בכל גיל. כל יום בחיינו יכול להיות מסע מרתק"

עליתי במעלית השקופה לקומה הראשונה. כבר בכניסה ניתן לחוש את הרוגע ואת האנרגיה החיובית, כשגבי מופנה אל בנייני המשרדים ופניי מועדות לכיוון הצמחייה הטרופית במבואה.
בצאתי מהמעלית הופתעתי לגלות דלת עץ לבנה עם שזירת חוטי פליז יצוקים בתוכה, שכבר ממבט ראשון נתנה לי את התחושה שמדובר כאן על משהו מיוחד.


לכתבה המלאה לחצי כאן 


 7 מיתוסים על מתיחת פנים וצוואר

אנחנו כל הזמן שומעות על נשים שעברו פייס ליפט - מתיחת פנים וצוואר - ביניהן מנהיגות, דוגמניות, שחקניות, נשות החברה הגבוהה ועולם הזוהר, אבל גם בנות משפחה, חברות, שכנות ומכרות, אך למרות זאת פעמים רבות אנו חשות כי רב הנסתר על הגלוי. מה זה בכלל פייס ליפט? במה זה כרוך? מתי אפשר לעשות את זה? מי מורשה לעשות את זה? ועוד.

לכתבה המלאה לחצי כאן