סוגי הזרקות בוטוקס


 
ישנן שאלות רבות הנוגעות לטיפול בוטוקס: מתי הטיפול מתאים ?באיזה גיל כדאי להתחיל? האם יש אזורים ספציפיים בהם הטיפול יעיל? מה לגבי בוטוקס במצח? ובאיזור העיניים? האם המצב משתפר אם מזריקים לאורך זמן?

ננסה כעת לענות על שאלות אלו ואחרות.

ככלל, האזורים בהם נהוג לבצע טיפול בוטוקס הם השליש העליון של הפנים, מצח, מעל העיניים,
בין הגבות, צדי העיניים והצוואר .

בוטוקס בצוואר

עם הזמן נוצרים באזור הצוואר קווים לרוחב ו/או לאורך הצוואר (שיוצרים קמטים וקפלי שרשרת). טיפול הבוטוקס בהחלט יכול לעזור לטשטש אותם, אמנם מיצוק על ידי בוטוקס הוא נדיר אבל טשטוש קמטים בבוטוקס הוא בהחלט טיפול אפשרי ולא יקר, המעניק לך צוואר צעיר ויפה. 

את הטיפולים מבצעת ד"ר פרקש - דרמטולוגית מומחית שעובדת בארה"ב וב -  L.A.FACE ישראל. מאחוריה ניסיון עשיר של טיפולי בוטוקס לאינספור נשים וגברים והיא מומחית בעלת שם בינלאומי עם ידי זהב וחיוך קורן.

כשאת/ה מגיעים ל - L.A.FACE וביחד עם הטיפול המקצועי עוברים תהליך של העצמה ורוגע פנימיים, האפשרות ליעילות הטיפול גוברת במידה רבה. השקט והקסם של המקום, יחד עם היד המקצועית של ד"ר פרקש, מאפשרים לכם ליהנות מהטיפול הטוב ביותר.

למידע אודות מנתחים הפלסטיים המובילים של LA FACE 

בוטוקס במצח


בוטוקס במצח הוא טיפול הנחשב מאוד יעיל להחלקת קווים של רוחב (קמטי הבעה) במצח ושל קווי גובה מעל הגבות. הזרקת בוטוקס במצח מחליקה קמטים וקמטוטים במצח ומרימה את הגבות, לכן בוטוקס במצח הוא טיפול יעיל גם לסובלים מצניחת עפעפיים וגבות.

בוטוקס 'גלאבלה'


מי מאתנו לא מכיר את אזור ה'גלאבלה'?
הנקודה בין 2 הגבות מעל האף הנוצרת כתוצאה מקמטי ההבעה של כעס.
טיפול הבוטוקס באזור זה מאוד יעיל להעלמת קמטים מעל האף. במידה והקמטים עמוקים אפשר להזריק כמות מסוימת של בוטוקס, לראות את התגובה ואז להוסיף בוטוקס עד שמגיעים לעור חלק לגמרי. חשוב לציין את חשיבותו של רופא מומחה ואומן בטיפול זה, כי דרושה מומחיות כדי לקבוע את המינון המדויק והנכון המביא לתוצאה אופטימלית, השומרת על הבעת פנים טבעית.

דווקא בטיפול בקמטי כעס, לאחר תהליך של BEAUTIFUL MINDS הפנים רגועות יותר ויפות יותר
ומסייעות להשגת תוצאות יעילות יותר.

בתהליך בוטוקס ב'גלאבלה' דרושות בערך 20 עד שלושים יחידות.

בוטוקס בצדי העיניים - CROWS FEET


כתוצאה מחיוך או מאמץ ראייתי העיניים מתכווצות ונוצרים קווים בשני צדיהם החיצוניים של העיניים. טיפול בוטוקס מחליק את הקווים גם במנוחה וגם בחיוך, ומפחית ומחליק את הקמטים. בנוסף, בוטוקס בצדי העיניים גם קצת 'פותח' את העיניים וגם יוצר הרמת גבות.


בוטוקס עפעפיים תחתונות


טיפול בוטוקס באזור העפעפיים התחתונות יעיל מאוד להחלקת קמטוטים קטנים. אם מקור ה'שקיות' הינו קצת נפילה של העור ועודף עור, אז הבוטוקס עשוי להיות מאוד יעיל . אפשר באמצעות טיפול זה ממש להחליק את אזור העור מתחת לעפעפיים התחתונות.

האם בוטוקס ייגרום להעלמת החיוך?


בשום אופן לא!
עם רופא מיומן בעל ניסיון, את יכולה להיפרד מהחשש כי תיראי כאילו חבשת מסיכה.
הניסיון ויד האומן של הרופאים שלנו, ביחד עם רוגע ושלווה של המטופלת במשך הטיפול, הינם המפתח לפנים חלקות וטבעיות.

היכן לא כדאי לעשות בוטוקס?


בעקרון – מומלץ לא לבצע טיפול בוטוקס בשפתיים. במקרים רבים בוטוקס שפתיים יוצר אי סימטריה, נראה לא טבעי ומשפיע על מראה החיוך שלנו.

מתי להתחיל לעשות בוטוקס?

ברגע שמתחילים להתפתח קמטי הבעה והם מפריעים לך אפשר להתחיל לעשות בוטוקס .
אין גיל מוחלט, והתזמון משתנה ומאוד אישי. חשוב להבין שב - L.A.FACE ניתן ליהנות מהמקצועיות של שיטה אמריקנית מיוחדת לחישוב עלות הבוטוקס, אשר דווקא בגיל צעיר יכולה לחסוך לך הרבה כסף.

שיטת היחידות לחישוב טיפול בוטוקס ב – L.A.FACE
אפשר לשלם עבור טיפול בוטוקס או ביחידות (בכל בקבוק יש 100 יחידות) או על-פי אזורים.
כמות החומר להזרקה אצל אישה צעירה היא שונה מאשר אצל אישה או גבר בוגרים יותר.
בארה"ב למשל רוב הרופאים מחשבים את העלות על פי כמות היחידות הדרושות.
השיטה האמריקאית נהוגה גם ב – L.A.FACE ומאפשרת לך לקבל את המקסימום בתקציב נתון.

האם הזרקת בוטוקס בקביעות תשפר את מצב הקמטים לטווח ארוך?


לא. בוטוקס פועל בזמן נתון על השריר לתקופה של בערך בין 3 חודשים לחצי שנה, ולאחר מכן האפקט מתפוגג. אבל אם יש לך אירוע מיוחד וחשוב את יכולה לבצע טיפול בוטוקס ולאחר מכן לא להמשיך בטיפולים.

בוטוקס והזעת יתר


אפשר להפחית הזעת יתר בבית השחי על ידי בוטוקס. דוגמניות רבות רואות בטיפול זה תהליך חובה. בנוסף, טיפולי בוטוקס בכפות הרגליים, כפות הידיים ובמצח מונעים הזעת יתר. הזעת יתר בכל הגוף היא כבר נושא שלגביו כדאי להתייעץ עם רופא המשפחה.

לקבלת ייעוץ בבחירת סוג בוטוקס מתאים או קביעת פגישה עם הרופאים המובילים של- L.A.FACE חייגו למספר: 03-6783838