מרפאה לניתוחים פלסטיים LA FACE
רפואה אסתטית LA FACE
טיפולי יופי במרפאת LA FACE
טיפולי יופי מלוס אנגלס במרפאת la face
רפואה אסתטית בלוס אנגלס LA FACE


"אנחנו חיים בתקופה מדהימה, מכל הבחינות, להיכן שלא נביט נראה הזדמנויות פז שהעולם מציע לנו. אנחנו חווים חיים ארוכים יותר וטובים יותר מאי פעם ואנחנו יכולים להיות כל מי שאנחנו רוצים להיות, כמעט בכל גיל. כל יום בחיינו יכול להיות מסע מרתק".

עליתי במעלית השקופה לקומה הראשונה. כבר בכניסה ניתן לחוש את הרוגע ואת האנרגיה החיובית, כשגבי מופנה אל בנייני המשרדים ופניי מועדות לכיוון הצמחייה הטרופית במבואה. בצאתי מהמעלית הופתעתי לגלות דלת עץ לבנה עם שזירת חוטי פליז יצוקים בתוכה, שכבר ממבט ראשון נתנה לי את התחושה שמדובר כאן על משהו מיוחד.

מרפאה לטיפולים אסתטיים המשלבת טיפולים רפואיים עם העצמה פנימית LA.FACE


טיפולי הפנים המוצעים במרפאה הייחודית, משלבים גוף ונפש ומתחילים מבפנים, מהמקום העמוק והטוב ביותר בתוכך ומאפשרים לך לקחת צעד ענק לקראת הגרסה היפה ביותר של עצמך.

צלצלתי בפעמון והדלת נפתחה עם חיוך נעים של פקידת הקבלה שהציעה לי משקה קר עם נגיעות קמומיל, מבושמות בקינמון וציפורן.
לאחר שהתרעננתי מעט מהעיר הסואנת שהשארתי מאחור הבנתי שאני לא הוזה, אלא באמת שומעת גלי ים חרישיים וציוץ של ציפורים. הישרתי מבט קדימה ומצאתי מולי קיר קמור עליו טבוע המשפט POSITVELY BEAUTIFUL.

למעבר לטיפולי פנים בלייזר

ניסיתי לברר את משמעות המשפט החיובי עם דניאלה גולן, מנכ"ל L.A.FACE


"מתוך החזון הזה הקמנו את הקליניקה לטיפול פנים חיובי" דניאלה מסבירה.
"מחשבה מעמיקה והבנת צרכי הלקוחה עמדה לנגד ענינו. לכן גם בחרנו חלל בוטיק קטן בלב 'בית אירופה' החובק בתוכו פאטיו מרגיע. הצמחייה הירוקה והשופעת הנשקפת מגינה הקטנה הפתוחה אל השמיים, יוצרת אווירה קסומה ושלווה. השמשיות, שולחנות העץ והנדנדות כאילו לקוחות מתמונת החופשה האחרונה בטוסקנה.
ב –L.A.FACE אנחנו מתמקדים ומתמחים בשיטת Beautiful Minds. 
טיפול מעמיק ושלם המתייחס להיבט הפנימי לא פחות מאשר בפן החיצוני. השיטה מחוללת השינוי שלנו משלבת מנתחים פלסטיים מומחים יחד עם מומחים שיעזרו לך, לפני הטיפול ואחריו, להעצים את הביטחון העצמי שלך לא פחות מאשר את שרירי הפנים.

כלומר, אתם מאמינים שטיפול משולב, חיצוני ופנימי הוא הכרחי כדי להגיע לתוצאות טובות?


"בוודאי. המטרה שלנו היא לגרום לך להרגיש טוב יותר הן מבפנים והן מבחוץ, וכיוון שאנחנו גם מתייחסים לנפש ומסייעים לך לטפח את הפנימיות מתקבלת התוצאה השלמה והטובה ביותר עבורך. הצוות שלנו דואג מעומק הלב לשלומך – בטווח הקצר ובטווח הארוך. אנחנו מציעים תוכנית לחשיבה חיובית לפני, אחרי בזמן הטיפול כדי להבטיח שתצאי מפה כשאת מרגישה טוב יותר עם עצמך, פנימית וחיצונית, כך שאת לא רק תיראי נפלא, את תרגישי בטוחה יותר בעצמך. נמרצת יותר. מלאת סיפוק. בקיצור, את – במיטבך".

איך זה עובד?


"המוח שלנו מחולק לשתי אונות השמאלית וימינית. האונה השמאלית היא האנטנה שלנו, שקולטת מידע מהסביבה. האונה הימנית מכילה את מרכז השינה, הדמיון, הזיכרון ושאר התהליכים היצירתיים. 85% מהזמן אנחנו משתמשים במוח שמאל, שאחראי לעיבוד המידע מהסביבה. הבעיה העיקרית היא שיש גבול לקיבולת ותחושת הלחץ היא תמרור אזהרה מאוד גדול. הפתרון עבורנו הוא לחזור להשתמש באונה הימנית. כשעוברים להשתמש במוח ימין, המוח משחרר חומרים שנקרא אנדורפינים. המוח יכול לשחרר לפחות 20 סוגים כאלה, והם גורמים לנו להרגיש רוגע, עונג, הנאה ואושר, האנדורפינים גם משפרים את היכולת של מערכת החיסון להילחם במחלות, מפיגים כאבים ולחץ ומאטים את תהליכי ההזדקנות.

מדובר על שילוב ועל פריצת דרך בתחום הטיפולים האסתטיים, והרי כולנו יודעים שקיימת השפעה של מצב רוח ומתח על הבעת הפנים ועל איכות עור הפנים.
הגישה של Positively Beautiful משלבת גוף ונפש. כך ניתן להימנע ולהשתחרר מהפחדים ומתחים, ולהמשיך להאמין בכוח הפנימי שלך. כל טיפול אסתטי רפואי מלווה בטכניקות העצמה, אוטוסוגסטיה והחשיבה החיובית לחידוש עור הפנים, אשר באמצעותם נוכל להעצים את פעולות חידוש העור כך שפעולת העצמה על ידי חשיבה חיובית תזרז את המשך התחדשות העור זמן ארוך יותר ותגרום לתוצאות הרבה יותר טובות".

אנחנו ממשיכות את הסיור במתחם המרפאה ואני מבחינה בפינת ישיבה המעוצבת כחלק אינטגרלי מהספרה 8 אשר נוצרת הן ברצפה ע"י חישוקי פליז והן בתקרה באמצעות סינרי גבס מונמכים. מספר צעדים נוספים מגלים פלח אחד של הספרה 8 המהווה את עמדת הקבלה המונחת על גבי שטיח בגוון חול טבעי ואילו הפלח השני של הספרה מהווה את חדר ההמתנה, כאשר על שאר החלקים שולט השיש בגוון טבעי וגימור מט המשדר ומקרין התחברות לטבע עם יוקרה.


אני שואלת את דניאלה מדוע נבחרה דווקא הספרה 8 כמוטיב מוביל בעיצוב?


דניאלה מחייכת ומשיבה "כששתי מחציות המוח עובדות בהרמוניה עם חלקי המוח הנוספים, נוצרת צורה דמוית הספרה 8, המאפשרת זרימת המידע. מעבר לכך, בחרנו בספרה 8 המסמלת את האינסוף ומהווה ביטוי לחיבור הנצחי בין גוף ונפש, סמל האינסוף עוזר בהטמעת מתודות טיפוליות ומאפשר למטופל/ת לחצות את קו האמצע בחלוקה הדיכוטומית של המוח".

מאחר וכבר הזכרתי אותו, חשוב להדגיש כי חדר ההמתנה אינו החדר הרגיל שאנחנו מצפים לראות. מדובר במבנה עגול עוצר נשימה בשחור עם הטבעת זהב שמעליו משפט מואר
GLOW INSIDE AND OUT. דניאלה מסבירה כי חדר ההמתנה, הינו גם חלל השראתי, שנועד לאפשר זמן פרטי בו כל מטופל ומטופלת יוכלו לעבור חווית העצמה פרטית ואינטימית.

החדר מעוצב כעיגול מחבק בצבעים חמים ונעימים, עם תקרת כוכבים בצבעים פסטורליים, ומחולק ל – 3 תתי חלקים עם כורסאות ישיבה מפנקות, מוסיקת אמביינט נעימה ומראות של ים ופינות טבע קסומות המופיעות על גבי המסך יוצרים אווירה שהופכת אפילו ציניקנית שכמותי לרגועה, מאפשרת ומקבלת.
בסיום כל טיפול תחזור המטופל/ת ותאזין באמצעות אוזניות אישיות למוסיקת הרפיה וסדרת משפטי העצמה חיוביים כי ב – L.A.FACE מאמינים שהטיפול בנפש הוא אין סופי.


אני לא מתאפקת ומתיישבת על כיסא ספה נוח ומאזינה קצת למוסיקה שמחלחלת פנימה, עם משפטי העצמה מרגיעים, כשמשמאלי אני מבחינה בקיר חיפוי זכוכית לבן עם משפט מעניין נוסף המודגש באותיות ברונזה מובלטות - TAKE THE FIRST STEP TO A NEW YOU.

לפתע, כמו במטה קסמים, מתוך קיר הזכוכית נפתחה בפני דלת והתגלה לפני פרוזדור ארוך ויפה מאד, המוביל לחדר ניתוח בו מבוצעים טיפולי היופי והרמת הפנים. כולם, חשוב לציין בהרדמה מקומית בלבד ובליווי של מוסיקה חרישית מרגיעה.

הפרוזדור עצמו הוא פנינה עיצובית. מעוטר בכל פינה בעששיות זכוכית שבכל אחת מהן דולק נר ובעיצוב משולבות מילים מחזקות ומחמיאות מתוך החזון החדשני של המקום: WONDERFUL , CONFIDENT, FABULOUS .

ליד חדר הניתוח נמצא חדר קבלת מטופל/ת ו חדר התאוששות שבו מסך והקרנה של סדרות לריפוי גוף-נפש BEAUTIFUL MINDS.
ההשראה לשקט, לאווירה השמחה והמרגיעה ולנועם הכללי של המקום, מגיעה ממרפאות בוורלי הילס בבירת היופי העולמית - לוס אנג'לס. גם שם המרפאות הינן יפות, נעימות ומשחררת את המטופל/ת מחששות של מתח ופחד, אשר בדרך כלל הינם פועל יוצא של שהייה בבית חולים ומשרים הרגשה של "אני בריאה ורוצה לשפר את פני שייראו צעירות כפי שאני מרגישה". לשם כך אפשר להפוך את הניתוח לתהליך הרמת פנים .

לקראת סוף הסיור, דניאלה מובילה אותי לאולם הרצאות קטן המצויד בכיסאות נוחים המאפשרים ישיבה ונדנוד קל, שולחנות שניתנים להזזה "ומשחק" לעיצוב שונה של החדר בעזרת וילון שמכסה את רוב החלונות ומבודד את הנוכחים מהעולם החיצוני המלא ב"רעשים" שמפעילים את האונה השמאלית. על תקרת חדר ההרצאות המאובזר אני מגלה שוב את הספרה 8, מצוירת כבידי אומן בזהב. בחדר זה כל מבקרת/ת יכולים ללמוד על מבנה ומירקם העור הייחודים שלהם ועל הדרך של L.A.FACE לעזור לה ולו להראות צעירים יותר, בריאים יותר ורעננים.

ביציאה מחדר ההרצאות אני מבקשת מדניאלה לתמצת עבורי שוב את המהות של המקום. דניאלה חושבת קצת ועונה: "אנחנו ב –L.A.FACE מאמינים שיופי נובע מאושר, מהעצמה אישית ומהתרוממות רוח שזורמת בתוכך כמו נחל של מים טובים ומנקה אותך מכעס, צער, וכאבים ושאת נראית נפלא כשאת מרגישה נפלא. כאשר כל מקום בו את נמצאת, אפילו רחוב ראשי בעיר סואנת, הופך באמצעות המחשבה שלך, לשדה פרחים קסום. אם גם את תאמיני בכך, נוכל להגיש לך עולם ששינינו עבורך מן הקצה אל הקצה. עולם בו טיפול אסתטי לא יהווה סיבה למתח או מועקה, אלא ייהפך לחוויה חלומית ולמסע של צמיחה ושיפור עצמי".

אני נפרדת מדניאלה בחיוך חם ויוצאת מהמרפאה בתחושה שמדובר במקום שהוא חוויה של שמחה, אור, יופי ויוקרה שעוטפים את המבקרים בהרגשה של פינוק, הערכה וכבוד.

לקבלת ייעוץ אישי עם מומחי LA-FACE חייגי 03-6783838 או לחצי כאן להשארת פרטים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.

המותג ניבנה בלונדון ע"י חברת FIG TREE
עיצוב בישראל האדריכלית נועה ארקין