הרמת עפעפיים למראה צעיר

 
העיניים שלנו הן לא רק חלון לנפשנו, הן גם האיבר הבולט ביותר בפנים והעפעפיים לא רק מגינות עליהן אלא גם חשובות למבנה העיניים ולצורתן.
במרבית המקרים, התופעות המטרידות ביותר הן מה שמכונה 'צניחת עפעפיים'. מדובר בעפעפיים העליונים אשר עם הזמן מפתחים קפלי עור, 'נופלים' ומפריעים לראייה ולמראה היפה של העין. כמו כן, לעתים מתחת לעפעפיים התחתונות נוצרות שקיות, שקעריות ושינויי גוון .

הרמת עפעפיים למראה רענן ללא קמטים


בשיטת BEAUTIFUL MINDS הייחודית שלנו, קיימת התייחסות מיוחדת לטיפול בעפעפיים תחתונות באמצעות תהליך Acupressure .
בתהליך זה נעשה שימוש בלחיצות המקטינות את ה"שקיות"מתחת לעיניים ומטפלות בקמטוטים.

בנוסף, ישנם מגוון טיפולים נוספים שניתן לבצע כדי לשפר את מבנה העפעפיים, בהתייעצות עם רופא כמובן. ניתוח עפעפיים הינו הליך כירורגי שמטרתו לשפר את מראה העפעפיים על- ידי הסרת השומן ועודפי העור וסביב העין הנוצרים עם השנים באזור העפעפיים.


ניתוח עפעפיים להרמת עפעפייםניתוח עפעפיים מתבצע פעמים רבות במשולב עם מתיחת פנים ועם ניתוח להרמת גבות .
בטיפול בעפעפיים עליונים, מסירים את עודף העור ואת עודף השומן המצטברים באזור. לפעמים אפשר לוותר על הניתוח של הרמת עפעפיים עליונים ולהסתפק בבוטוקס, או בהרמת מצח בלבד.

למעבר לשיטת הזרקת בוטוקס של L.A.FACE

ניתוח עפעפיים תחתונות להעלמת "שקיות" מתחת לעינייםאצל אנשים מבוגרים, עצם הלחי אינה חדה ובולטת, וכשאין עצמות לחיים בולטות וישנן שקיות, מראה העין העין נפגם ובפנים עלולה להיווצר הבעה 'עצובה'. ניתוח עפעפיים תחתונות כולל הוצאת שומן במידת הצורך, או פרוצדורה אחרת שהרופא קובע . במהלך הניתוח, הרבה פעמים נוצר שקע טבעי באזור המעבר בין העפעף התחתון לבין הלחי. כדי להחליק את העפעף במקרה כזה , יש צורך בהזרקת שומן או חומר מילוי סינטטי אחר לאחר הניתוח כדי לקבל מראה יפה לאזור העין. כדי להעצים את יופיו של העור מומלץ לעשות טיפול co2 fractional השימוש במכשיר נפלא זה מבטיח עור חדש יפה ורענן מסביב לעיניים.

L.A.FACE העצמה פנימית וחיצונית


כחלק בלתי נפרד עם ההליך הרפואי, מקפידים ב – L.A.FACE להתייחס גם לטיפול בחיזוק הדימוי העצמי והליך העצמה שעוזר לריפוי של העפעפיים .


L.A.FACE מזמינה אותך עוד היום לתהליך של העצמה פנימית וחיצונית על ידי הרמת עפעפיים למראה רענן ללא קמטים .

לפרטים נוספים התקשרו אלינו : 6783838 - 03

‬‬