הזרקת בוטוקס למראה צעיר ורענן
 
קצת על בוטוקס


במקור פותח הבוטוקס כדי להקל על הפרעה עצבית-שרירית המשפיעה על הצוואר והכתף. הבוטוקס הוזרק בטעות לאזורים בעלי קמטים וחריצים עמוקים שהחלו להיעלם באופן מפתיע, כאשר הבוטוקס מרגיע את השריר וחוסם מעבר נוירו-כימיקלי מעבר לאזור. התוצאה? השרירים זוכים לרגיעה.

בוטוקס הוא חומר שהזרקתו גורמת להעלמות קמטים !!! טיפולי בוטוקס קוסמטיים נועדו לטיפול בקמטים שנוצרים על ידי תנועת השרירים מסביב לעיניים, בין הגבות, ועל המצח, קמטי פנים או צוואר שמעמיקים עם התנועה, השימוש בבוטוקס הוכח כיעיל ובטיחותי.

איך פועל הבוטוקס?


הבוטוקס מתערב באינטראקציה בין העצב והשריר באזורים המטופלים, על ידי החלשת תנועת השריר, הבוטוקס מפחית את הקמטים באזור.איך נערכים לטיפול בוטוקס ב - L.A.FACE ?


בבחירת כל טיפול בוטוקס, הניסיון והידיים המקצועיות של הרופא הן הקו המנחה. רופא מומחה ומקצועי ייקבע את הכמות של בוטוקס שיש להזריק כדי שהפנים ייראו טבעיות ולא מעוותות.

בL.A.FACE אנו מאמינים כי כמות גדולה מידי של הזרקות תעוות את הפנים ותגרום לעיוות בהבעת פנים לכן כל הזרקת בוטוקס הינה שקולה ומדודה. ד"ר פרקש רופאה מומחית מניו יורק, אומנית הבוטוקס מזריקה במקצועיות ובמיומנות בוטוקס לא רק לאזור המצח גבות ועיניים אלא גם לצוואר. טיפול בוטוקס לצוואר מאפשר מתיחה מוצלחת של הצוואר ומשווה לו מראה צעיר, רענן וטבעי.

לפני הטיפול יש להימנע מאלכוהול, ויטמין E, אספירין ואקמול במשך שלושה ימים לפני הטיפול וחמישה ימים לאחריו. אם את נוטלת תרופה כלשהי, יש להתייעץ עם ד"ר פרקש אם יש להפסיק ליטול אותה לפני או אחרי הטיפול.

ב - L.A.FACE תטופלי באופן המקצועי ונעים ביותר באזורים: המצח , הגבות , עצמות הלחיים ,הפה והצוואר המתבטאת בהחלקה דרמטית של פני העור, קפלים, חריצים וקמטים מתמעטים משמעותית, כבר אחרי טיפול ראשוני.

באופן טבעי, לאור תהליכי חילוף החומרים בגוף, ההשפעה של הבוטוקס אינה יכולה להחזיק לנצח, ולכן תוכנית טיפול מוצלחת כוללת זריקות אחת לכמה חודשים מלווה במשפטי העצמה מתוכנית BEAUTIFUL MINDS המטרה היא תחזוק התוצאות והמראה המבוקש.

למעבר לטיפול חדשני לעיצוב קו הלסת, מתיחת פנים והצוואר


ייחודיות הטיפול בבוטוקס ב - L.A.FACE


1. מחיר הטיפול נקבע על סמך כמות החומר יחידות (UNITS) ולא לפי אזורים .השיטה הנהוגה כיום בארה"ב הינה תשלום עבור טיפול בוטקס לפי כמות החומר . אנחנו ב – L.A.FACE אימצנו שיטה זו כהגונה ונכונה כלפי לקוחותינו.

ב - L.A.FACE בצמידות לטיפול הבוטוקס תעברי לפני ולאחר הזרקת הבוטוקס חווית העצמה אישית של הנפש המעניקה שקט ורוגע ומאפשרת תוצאות טובות יותר ועמידות לאורך זמן.


מתי רואים תוצאות?


תוצאות ניתן בדרך כלל לראות בין שלושה ימים לשלושה שבועות לאחר הטיפול.

האם קימות מגבלות כלשהן לאחר הטיפול?


המטופלות נדרשות לשמור על ראש זקוף במשך שש שעות לאחר הטיפול. להימנע מהתעמלות וחפיפת הראש למשך 24 שעות ולהימנע מכל עיסוי באזור.

מי אינו יכול לעבור את טיפולי הבוטוקס?


לא ניתן לבצע טיפולי בוטוקס לנשים הרות או מניקות, לכל מי שסבלה מתגובה אלרגית בעבר למטופלות שסובלות מזיהומים בעור במקום המיועד לטיפול.

את מוזמנת לטיפול בוטוקס ב - L.A.FACE ע"י אמנית הבוטוקס ד"ר פרקש - מומחית בחידוש והצערת מראה הפנים וליצירת תחושת העצמה וחיוניות.

לטיפול פנים להעלמת קמטים והתחדשות העור בחמצן


מעוניינת לקבל המלצות ומידע נוסף בנוגע לטיפול מאומנית הבוטוקס? התקשרי עכשיו ל  6783838 - 03.