טיפולי פנים להצערת פנים בשיטות מתקדמות

 
בתרבות האנושית התקיימה מאז ומעולם שאיפה לרכישת ידע רב ככל האפשר, הצורך לדעת, ולהבין‏ מאפשר לנו כבני אדם להתמודד באופן טוב יותר על מנת להגשים את מטרותינו.

ב -L.A.FACE אנו מאמינים שידע הוא כוח. הבנת השינויים במבנה עור הפנים ובמרקם שלו ייקנו אפשרויות עצומות לאנשים לטפל בעצמם נכון, להראות צעירים יותר.

ב - L.A.FACE הקמנו אולם הרצאות קטן בו אנו מקיימים הרצאות בנושאים טיפולי פנים נכונים. הגישה הנהוגה היום בארה"ב היא הבנה מעמיקה יותר של מבנה העור ורכישת ידע איך לטפל בו ומתוך כך למצוא את הטיפול פנים המתאים ביותר. 

ב- L.A.FACE אנו מאמינים באנשים נבונים, ובטוחים שהלימוד והידע יביא לשינוי תודעתי בדרכי הטיפול בעור הפנים.
על העור ועל מה קורה לו במהלך השנים. 

למעבר לשיטת טיפול להתחדשות עור הפנים Co2

העור מהווה חיץ בין פנים הגוף והסביבה החיצונית. לעור יש תפקידים רבים:


1. מניעת חדירה של גורמים היכולים לפגוע בגוף כגון חיידקים וגורמי מחלה אחרים וכן חומרים מסוכנים.
2. מניעת איבוד מים והתייבשות.
3. שמירה על חום הגוף.
4. קליטת מידע מהסביבה באמצעות הקולטנים המהווים את חוש המישוש.

כדי להבין מה קורה לעור במהלך השנים, רצוי להבין קודם כל ממה הוא מורכב:העור מורכב ממספר שכבות : 

השכבה החיצונית ביותר נקראת אפידרמיס. תאים מתחתית האפידרמיס נודדים כלפי מעלה, מתים במהלך הנדידה ויוצרים שכבה של תאים מתים הנקראת שכבת הקרנית. זהו הציפוי שאנו מרגישים כשאנו נוגעים בעורנו.

הקרנית מתקלפת כל הזמן ומתחלפת בתאים חדשים שמגיעים מתחתית האפידרמיס. הקרנית מגינה עלינו מפני חדירת גורמים זרים. בתחתית האפידרמיס נמצאים גם המלנוציטים המייצרים את המלנין המעניק לעור את צבעו.

מתחת לאפידרמיס נמצא הדרמיס. שכבה זו מכילה סיבים רבים של חומר אלסטי ושל החלבון קולגן. השינויים בחומרים אלה מתרחשים עם ההזדקנות ונותנים לעור את המראה הזקן. בדרמיס נמצאים כלי הדם המזינים את העור, בלוטות הזיעה המפרישות זיעה, בלוטות החלב המפרישות חומר שומני שמכסה את העור, זקיקי השערה והקולטנים הרגישים לתחושות השונות.

תפקיד הזיעה הוא לקרר את הגוף. בלוטות החלב מפרישות את החומר השומני אל תוך זקיקי השערה והן מהוות מקור לבעיות במקרים מסוימים – כשהן נסתמות ומזדהמות מופיעים פצעונים על פני העור.

מתחת לדרמיס מצוי ההיפודרמיס שהיא שכבת השומן של הגוף. עוביה של שכבה זו נע ממילימטרים בודדים אצל אדם ותיפקודו ויעילותו של כל איבר בגוף, כולל העור, פוחתים עם הגיל.

ב-L.A.FACE מדגישים כי הזדקנות העור היא תוצאה של תהליכים פיזיולוגים טבעיים המוכתבים ע"י הגנטיקה שלנו, בהם השינויים ההורמונליים משחקים תפקיד ראשי, אבל מהירותו ועוצמתו של תהליך ההזדקנות, מושפעים במידה רבה גם מגורמים סביבתיים חיצוניים (קרני UV , זיהום אוויר , רוח קרה ) ומגורמים התנהגותיים (סגנון חיים,מתח, תזונה וכד').

מה ניתן לעשות כדי לשמור על העור? הגנה מפני השמש האויב מספר אחד של עור הפנים, היא השמש והקרינה הבוקעת ממנה, אשר גורמות לנזקים גדולים בהזדקנות העור ב - L.A.FACE אנו ממליצים על התנהגות נבונה בהתנהלות בקיץ להלן טיפים לשמירה על עור הפנים:

1.תכשיר של 50+ המסנן קרני שמש לשימוש יום יומי.

2. להימנע מהסתובבויות שאינן חיוניות בין השעות 11-17 שעות אלו גם עם קרם הגנה לא בריאות לעור.

3.חבישת כובע אלגנטי המסתיר ומצל על עור הפנים הינה פריט הכרחי במלתחה.

4.חומרים נוגדי חימצון - ב L.A.FACE אנחנו ממליצים על לקיחת תוספי תזונה שיש להם כמות גדולה של, אנטי אוקסידנטים ויטמין C .

5. EAT YOUR WATER - ב L.A.FACE אנחנו יודעים שהעור ניראה רענן אם כמות המים בתאים גדולה יותר. תאים "זקנים" הם תאים עם כמות מים קטנה ואז מראה העור הוא לא רענן .שתיה של 8 כוסות מים ביום ואכילת ירקות ופירות חשובה מאד למאזן המים של העור .

ב - L.A.FACE אנו מאמינים שאת יכולה לשפר את עור הפנים ואת המרקם שלו, התנהגות מושכלת ונכונה עם עור הפנים שלנו בחיי היומיום מובילה לתוצאות מדהימות. אנחנו נשמח לארח אותך ולאבחן את עור פניך, השילוב בין הידע וההתאמה האישית יקנו לך כלים לשיפור וחידוש מיקרם עור הפנים ולהצערתו.

לשיטה החדשנית להצערת עור הפנים PROFOUND לחצי

רק ב-L.A.FACE מגוון טיפולי יופי וניתוחים פלסטיים מתקדמים על ידי המנתחים המובילים מלוס אנג'לס. לקבלת ייעוץ חייגי 03-6783838