לחץ וההשפעה שלו על עור הפנים la face


ב L.A.FACE אנו פועלים מתוך האמונה שיופי נובע מאושר, מהעצמה אישית ומהתרוממות רוח. אנחנו מאמינים שאתם נראים נפלא כאשר אתם מרגישים נפלא. המתח גואה, כאשר אירוע רודף אירוע ואנו חשופים חדשות לבקרים לחדשות, אנו ב- L.A.FACE מאמינים שחשוב שנבין ונכיר את תגובת הגוף ללחץ ורוצים להזכיר לכם שחשיפה ממושכת לתנאי לחץ (סטרס) עלולה להאיץ את תהליכי הזדקנות עור הפנים.

תגובת הגוף ללחץ מתחלקת לשניים:

1.לחץ פתאומי
2.לחץ כרוני

לחץ פתאומי יוצר הפרשה של הורמון הקורטיזול אבל הגוף מיד מפתח הסתגלות הולמת ולחץ זה אינו מזיק לבריאותנו לטווח ארוך
לחץ ו"עצבים" לתקופה ארוכה וממושכת, מה שנקרא לחץ כרוני אינו מלווה בשינוי הסתגלותי ויגרום נזק רב, שיתבטא בהפרעות בחילוף חומרים והרס הרקמות .

למעבר לטיפול התחדשות העור בשיטת PROFOUND

התהליך שמתרחש בגופינו בשעת לחץ:


1. לחץ גורם למוח (היפותלמוס)להפריש CHR
2. ה - CHR מגיע לבלוטת יותרת המח וגורם להפרשת ACTH.
3. ה ACTH מגיע לבלוטות יותרת הכליה (מעל הכליות) וגורם להפרשת הקורטיזול.

רמות גבוהות של קורטיזול עלולות לגרום לשינויים בתהליך חילוף חומרים (הכולל רמות סוכר גבוהות, תיאבון מוגבר ועייפות) באם הלחץ יתמשך תקופות ארוכות לאורך זמן משפיעות לרעה על מגוון של מערכות בגוף (צבירת שומן, אובדן מסת השריר, דיכוי פעילות חיסונית, שינויים במצב הרוח)

ומה עם העור?

הקורטיזול מאיץ תהליכי הזדקנות ולכן עודף מתח ניראה היטב על הפנים .כשאנו מסתכלים בפני אדם אנו מיד מרגישים אם הוא זועף ועצבני או רגוע ומחייך.
באפקט לטווח ארוך הוא פגיעה בממברנות [קרומי] התאים פגיעה מאד חזקה שלמעשה גורמת לתא לאבד מים וחומרים שונים .
השאלה מה ניתן לעשות לשמור על מראה עור רענן?

ב- L.A.FACE אנו יודעים כי הבנה של הנזק הארוך טווח של כעס ורוגז יביאו את אותנו להיות מודעים לאותם רגעים בהם אנו נתקפים באותם רגשות ובניווטם בדרכי הרפיה והירגעות יזומים. שיטת  BEAUTIFUL MINDS שפותחה ב - L.A.FACE הינה שיטה ניפלאה שבנויה ממספר שלבים היא כוללת "ניקוי" עור הפנים, נשימות מיוחדות, הרפיה ואקסופונסור השיטה כולה מתורגלת כל בוקר ל - 3-5 דקות ומאפשרת לגוף להירגע ההתמקדות היא על עור רענן בוהק יפה קורן ורגוע שמשדר יופי חיצוני ופנימי .


ב - L.A.FACE אנו מייחסים חשיבות רבה לרגעים הבודדים, לא רק של מריחת קרמים ואיפור, אלא בטיפול בעוצמת תחושות השמחה הפנימית,
ניתן כמובן במצבים שבהם יש קמטי לחץ להזריק בוטוקס אבל דווקא כאן הייחוד של הטיפול ב - L.A.FACE

ד"ר פרקש רופאה דרמטולוגית מארה"ב הינה מומחית באסטתיקה של הפנים. מכירה היטב את הנקודות בעור הפנים ובמקצועיות רבה מזריקה את הכמות הנכונה ליצירת מראה טבעי, ללא עיוותים, כל הטיפולים L.A.FACE מבוצעים ע"י רופאים מומחים וניתנים בצמידות להעצמה של הנפש כך שהתוצאות הן הרבה יותר טובות ועמידות לאורך זמן.

חיבור האינסופי בין הגוף לנפש הוא המסייע להצלחת הטיפול.