טיפולי פנים להצערת פנים
מכשיר למתיחת פנים בשיטת co2

רופאים רבים מעידים כי פריצת הדרך של העשור האחרון בהתמודדות עם Aging, הזדקנות עור הפנים, הינה טיפול המכונה co2 fractional laser, המאפשר העלמת קמטים ומצעיר את מראה עור הפנים.
 
הטיפול מבטיח את האפקטיביות של לייזר פחמן דו חמצני מסורתי – הנחשב בעבר כטיפול מפתח מעולה של העלמת קמטים - עם יישום טכניקה חדשה ומתקדמת המספקת
תוצאות טובות, חזקות ללא תופעות לוואי קשות.

דיוויד גולדברג, MD, מנהל של מרפאת לייזר, עור וכירורגית מומחים של ניו יורק ופרופסור קליני לדרמטולוגיה אומר "כי המטופלים ב -co2 fractional laser זוכים בכל היתרונות של טיפול הלייזר, שהוא עדיין הדרך הטובה ביותר להעלמת קמטים, אבל ללא השבתה וללא שיעור הסיבוכים הנוראי, הכרוכים במכשירים אחרים".


ב-L.A.FACE אנו שמים את מרכז תשומת הלב שלנו על חידוש והצערת עור הפנים, באמצעות הטיפולים, הידע, הניסיון והטכנולוגיה החדישים ביותר הנהוגים כיום בארה"ב. טיפול co2 fractional laser הינו מהמבוקשים ביותר בקרב דוגמניות וכוכבות הוליווד, המתחילות את הטיפול האסתטי הרפואי כבר בעשור השלישי לחייהן, ולכן נראות הרבה יותר צעירות מגילן הכרונולוגי. כעת הטיפול הפופולרי זמין ונגיש גם לנשים הישראליות בארץ. הטיפול מבוצע ע"י ד״ר פרקש מנהלת קליניקה מצליחה של טיפולי פנים בניו יורק, בעלת ניסיון רב ב - co2 fractional laser אשר מדווחת על תוצאות נפלאות המחזיקות לאורך זמן. 


העלמת קמטים - איך זה עובד?

מאחר ותהליך ההזדקנות הטבעי, ה- Aging בשילוב עם חשיפה לשמש הים תיכונית וזיהום האוויר, הורס את הקולוגן - החלבון העיקרי השומר על עור חיוני וללא קמטים,
הטיפול באמצעות co2 fractional laser מחדש את עור הפנים ומשפיע על קצב ייצור הקולגן והסקרטין, התוצאה המתקבלת ייצור קולוגן טבעי - במהירות. הטיפול למעשה יוצר באופן מבוקר וקפדני צריבה מיקרוסקופית של העור עד לשכבת הדרמיס. כתוצאה מכך, עור הפנים מתקלף לאחר הטיפול ושכבתו התחתונה מתחילה לייצר עוד ועוד תאים חדשים וקולוגן חדש. הייצור המאומץ של הקולוגן יוצר בין השאר סגירה של הפצע בסיום התהליך. באמצעות הטיפול הזה העור מוכרח לחדש את עצמו ולמלא את הקמטים. את תוצאות הטיפול והעלמת קמטים ניתן לראות בסיום שלושה חודשים מזמן הטיפול. 

ד"ר פרקש מ L.A.FACE מציינת שטיפולי הפילניג מהסוג הישן נחשבו בעבר למסוכנים וסיכוני הזיהום בהם היו עצומים. כיום הטיפול ב co2 fractional laser - הוא מהיר והתוצאה מושגת תוך זמן קצר. האדמומיות והנפיחות חולפות לאחר כארבעה ימי מנוחה בבית, אך האפקטיביות של הטיפול תקפה עד 10 שנים. 

ב- L.A.FACE אנו מאמינים שתהליך התחדשות העור צריך להיות מלווה גם בחידוש העוצמה הפנימית, כך שתהיה הלימה בין איך שאת נראית, לבין ההרגשה הפנימית שלך, לכן כל טיפול שלנו מלווה בגישה הייחודית שלנו - BEAUTIFUL MINDS.


BEAUTIFUL MINDS
אנחנו ב-L.A.FACE מאמינים שהמצב הנפשי-רוחני שלך חשוב ביותר לאיכות הטיפול ולקבלת תוצאות טובות לאורך זמן. לכן טיפול הפנים co2 fractional laser שאנחנו מציעים לך מתחיל מבפנים, מהמקום העמוק והטוב ביותר בתוכך, ומאפשר לך לקחת צעד ענק לקראת הגרסה היפה ביותר של עצמך. אנחנו יודעים להעניק לפנייך את הנראות הטובה ביותר המשקפת את התחושה הטובה שלך. הגישה משלבת 'גוף ונפש' ובאמצעותה, תוכלי להימנע ולהשתחרר מפחדים ומתחים, ולהמשיך להאמין בכוח הפנימי שלך. כל טיפול אסתטי-רפואי מלווה בטכניקות העצמה, אוטוסוגסטיה וחשיבה חיובית לחידוש עור הפנים. העצמת פעולות הצערת עור הפנים באמצעות חשיבה חיובית, תזרז את המשך התחדשות העור לזמן ארוך יותר, תביא להעלמת קמטים ולתוצאות טובות יותר.


מהו תהליך הצערת עור הפנים ב-L.A.FACE ?
1. אבחון עור הפנים ע"י הרופאה המומחית לדרמטולוגיה של עור הפנים.
2. בניית תכנית עבודה המותאמת אישית לעור פניך.
3. הכנה לטיפול תוך האזנה למוזיקה מרגיעה ולמשפטי העצמה.
4. למידת טכניקה לריפוי פנימי המיוחדת ל-L.A.FACE.
5. ליווי והדרכה צמודה בזמן המנוחה בבית, תרגול ריפוי פנימי באמצעות שיטת BEAUTIFUL MINDS
6. בדיקת ביקורת ומעקב במידת הצורך ככל שנדרש.

מעוניינת להעלים קמטים וליהנות ממראה פנים צעיר יותר? לקביעת פגישה, ייעוץ ואיבחון התאמתך לטיפול co2 fractional laser התקשרי עכשיו 6783838 - 03 ונשמח לתת פרטים נוספים.לחצי למעבר לשיטת מיצוק העור והצערת פנים PRPFOUND