222898

7 מיתוסים על מתיחת פנים וצוואר

אנחנו כל הזמן שומעות על נשים שעברו פייס ליפט – מתיחת פנים וצוואר – ביניהן מנהיגות, דוגמניות, שחקניות, נשות החברה הגבוהה ועולם הזוהר, אבל גם בנות משפחה, חברות, שכנות ומכרות, אך למרות זאת פעמים רבות אנו חשות כי רב הנסתר על הגלוי.

מה זה בכלל פייס ליפט? במה זה כרוך? מתי אפשר לעשות את זה? מי מורשה לעשות את זה? ועוד.

אז בואו נעשה סדר. לפני שנפריך את 7 המיתוסים על פייס ליפט נגדיר קודם מה זה אומר :

פייס ליפט הינו הליך רפואי כירורגי המבוצע אך ורק על ידי מנתח פלסטי (כירורג) המומחה באסתטיקה של עור הפנים והצוואר. התוצאה שפייס ליפט משיג – כאשר הוא נעשה כהלכה – הינה הצערה ומתיחה משמעותיות של עור הפנים והצוואר באופן המדמה מחיקה של כ- 10 שנים מסימני הגיל והזמן.

אז מה באמת האמת שעומדת מאחורי המיתוסים?

1. פייס ליפט עושים אחרי גיל 60. לא נכון.

בעבר היה נהוג לחשוב כי יש לעבור מתיחת פנים וצוואר רק כאשר עור הפנים והצוואר מזדקנים בצורה קיצונית, אולם כיום רבים הם הרופאים הממליצים לעבור מתיחת פנים כאשר שרירי הפנים ועור הפנים מתחילים תהליך של רפיון קל. כך התהליך פשוט יותר והתוצאות הינן מיטביות כי העור בשיא בגרותו.

2. טיפולים קטנים רבים ישיגו במצטבר תוצאה דומה למתיחת פנים. לא נכון.

שום טיפול או אוסף של טיפולים אינו מהווה תחליף למתיחת פנים. המלצת הרופאים היא כמובן להתאים טיפול פנים לצרכים של המטופלת, לעור הפנים ולמצבו, אולם טיפולים קוסמטיים או טיפולים דרמטולוגיים כאלו או אחרים, אינם מהווים תחליף עבור מי שצריכה פייס ליפט ואינם נותנים תוצאה שוות ערך למתיחת פנים.

3. מתיחת פנים זה או הכל או כלום. לא נכון.

בעבר נהגו לחשוב שאין חצי עבודה – אם כבר את עושה תהליך כירורגי הכרוך בהרדמה מלאה, אז תעשי מתיחת פנים מלאה. היום עם הידע הרפואי העצום, התקדמות הטכנולוגיה והאפשרות לעשות טיפולים כירורגים בהרדמה מקומית, כמו אצל רופא שיניים, הובן כי צריך לתת מענה ספציפי לאזור הדורש טיפול. לכן ביצוע היקף מתיחת הפנים נקבע על ידי הרופא בהתאם לצורך האמיתי. ניתן היום לעשות מיני פייס ליפט – הכולל מתיחת קו הלסת והצוואר בלבד, מתיחת עפעפיים, גבות ומצח ועוד.

4. פייס ליפט חייב להיעשות בהרדמה כללית ומצריך אח"כ אשפוז. לא נכון.

פרוצדורה כירורגית בהרדמה כללית שייכת לנחלת העבר. כיום אין כבר צורך באשפוז ובהרדמה כללית על מנת לעבור מתיחת פנים וצוואר. ופייס ליפט בהרדמה מקומית היא כיום הבחירה של הפלסטיקאים הגדולים באמריקה, המובילים בתחום, המעוניינים לצמצם את הסכנות ואת תופעות הלוואי שמלוות הרדמה כללית, כמו גם ההוצאות הכרוכות בכך, זמן ההחלמה הארוך ולכך שהתוצאות אינן משתוות למראה הטבעי שמאפשר פייס ליפט בהרדמה מקומית.

5. פייס ליפט מוביל לתוצאות של מראה מתוח מדי, מעוות וחסר הבעה. לא נכון.

בעבר מתיחת פנים התבצעה בשכיבה ובהרדמה מלאה, כך שעור הפנים שלנו היה נופל באופן לא טבעי כלפיי מטה ולצדדים. מה שגרם למראה פנים מתוח מדי ולא טבעי, ומיד היו מזהים שעברת מתיחת פנים. היום, מבצעים פייס ליפט בתנוחה של ישיבה חלקית ובהרדמה מקומית, המאפשר לפלסטיקאי לראות את העור במצבו הטבעי ביותר ובכך מתאפשרות תוצאות טבעיות תוך כדי שמירה על המימיקה (הבעות הפנים) של המטופלת.

6. פייס ליפט הוא הליך כירורגי כואב שמלווה בהחלמה קשה וכואבת. לא נכון.

אומנם כל הליך כירורגי מלווה באי נוחות או תחושת כאב בדרגה זו או אחרת. אך עם השיטות והטכנולוגיה האמריקאית המתקדמות של ימינו פייס ליפט בהרדמה מקומית אינו מלווה בכאב על אף מצב הערות. ההרדמה המקומית מנטרלת את התחושה באזור המטופל, הכאב אינו מורגש ואין צורך להעביר את כל הגוף בתלאות ההרדמה המלאה. בשיטת ההרדמה המקומית רמת הכאב ותופעות הלוואי פוחתות בצורה משמעותית, בעזרת משככי כאבים ניתן לעבור בקלות את תקופת ההחלמה הקצרה בנוחות של ביתך וללא אשפוז בבית חולים. תהליך ההתאוששות לאחר הניתוח קצר ומלווה בתחושת אי נוחות קלה, הגוף מרפא את עצמו והתוצאות נפלאות ומחזיקות לאורך זמן.

7. מתיחת פנים וצוואר הוא ניתוח ארוך. לא נכון.

בעבר שמענו על הנשים שהיו נעלמות לפתע פתאום וחוזרות מתוחות בטענה שהן בילו בחופשת קיץ מרגיעה. היות והיה מדובר על הרדמה כללית, הניתוח ארך בין 8 – 6 שעות שאת מירב המאמצים משקיעים בתהליך כניסת ויציאת הגוף מההרדמה, מה שחייב אשפוז ושהייה בבית חולים. היום אורך הפרוצדורה של המתיחה תלוי במספר משתנים- סוג הניתוח, פיזיולוגיה של המטופלת, ועד כמה צריך לשפר. מדובר על פרוצדורה האורכת בממוצע בין 2.5-3.5 שעות, כאשר בכל פעם האזור המטופל מורדם בהרדמה מקומית.

מתיחת פנים היא דבר נפלא אם עושים אותה במקום הנכון ע"י הרופא הנכון. רבים מאתנו ניזונים משמועות וממיתוסים אשר מעלים חשש טבעי. צוות הקליניקה של L.A FACE והפלסטיקאים שלנו, הנמנים על ממומחים המובילים בשיטת הפייס ליפט בהרדמה מקומית בישראל ישמחו לתת מענה לכל שאלה שיש.

 

אל.איי פייס, המרכז הבין-לאומי לטיפולי יופי, מגיש לך עולם בו טיפול או ניתוח הופכים לחוויה חלומית ולמסע של צמיחה ושיפור עצמי. 
מוזמנות למלא פרטים לקבוע פגישת ייעוץ ואבחון חינם וללא כל התחייבות.

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

מייל

טלפון*

ההודעה

נגישות